Skocz do zawartości

bartoszek.

Moderator
  • Postów

    229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bartoszek.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Informacje z frakcji Dnia 12.11.2024 zostały ogłoszone wyniki rekrutacji do Transport Of San Andreas. Informacje z biznesów 12.11.2024 Ogłoszenie wyników do Redakcji 4Life News. 16.11.2024 Otwarcie zapisów na VI wojnę organizacji. Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do dalszego śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
  3. Model: Cheetah Pojemność silnika: 1,6-2.0 Przebieg pojazdu: - Cena: do 800k Dodatki: Mogą być upy Coś od siebie: -
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Witajcie czytelnicy z tej strony Młodszy Redaktor @bartoszek. z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was dzisiaj na wywiad z Supportem @Wr77zeR*! b- bartoszek. W- Wr77zeR* b: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor bartoszek. z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu? W: Hej, z przyjemnością udzielę Ci odpowiedzi na twoje pytania. b: Dobrze, czy opowiedziałbyś mi coś o sobie? W: Zaczynając, nazywam się Emil, uczęszczam do 4 klasy Technikum o profilu Technik-Informatyk, z czym wiążę swoją przyszłość. Swój wolny czas poświęcam na wyjścia ze znajomymi lub granie w różnego typu gry, ewentualnie amatorsko zajmuje się montowaniem filmów, lub bawię się w photoshopie. b: Czym się interesujesz? W: Interesuję się głównie motoryzacją i informatyką, pasjonują mnie szybkie, ładne oraz sportowe auta. Dodatkowo interesuję się amatorskim robieniem grafik, miniaturek oraz montowaniem filmów. b: Co zachęciło Cię do rozpoczęcia rozgrywki na 4Life i jak wyglądały twoje początki? W: Do rozpoczęcia rozgrywki na serwerze zachęcił mnie mój brat Wojtek, którego pozdrawiam. Wcześniej w MTA grałem dla zabawy, najczęściej na serwerach typu freeroam. Potem do gry na serwerach RPG zachęcił mnie Wojtek, który finalnie pokazał mi serwer 4Life, który bardzo przypadł mi do gustu. Co do początków, raczej były jak większości graczy praca na magazynie, potem kurier i tak powolutku zarabiałem i wbijałem Life Pointsy. Natomiast z biegiem czasu zacząłem głównie zarabiać na handlu samochodami i punktami premium. b: Jaki posiadasz staż i co udało ci się osiągnąć na serwerze? W: Na serwerze posiadam staż ponad 5 lat, przez ten okres czasu przegrałem prawie 3900 godzin, udało mi się osiągnąć mój cel serwerowy, jakim jest Infernus 2.2 z nitrem oraz kilka pobocznych pojazdów, również 2.2. Dodatkowo udało mi się dołączyć do ekipy serwera, z czego jestem bardzo zadowolony. b: Aktualnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Police Department na stopniu Detective II. Jak czujesz się w tej frakcji oraz na czym polegają twoje obowiązki? W: We frakcji czuje się bardzo dobrze, aktualnie nie wyobrażam sobie przynależenia do innej frakcji, w tej czuje się najlepiej. Co do moich obowiązków są to podstawowe obowiązki każdego z Officer'ów SAPD m.in. wyrabianie cotygodniowej normy, patrolowanie ulic San Andreas, pilnowanie porządku w całym stanie S.A., nakładanie mandatów lub ograniczenie wolności obywateli łamiących prawo. b: Wcześniej byłeś we frakcji Transport of San Andreas. Co sprawiło, że postanowiłeś ją zmienić na San Andreas Police Department? W: Po ponad 4 miesiącach we frakcji Transport of San Andreas z biegiem czasu ciągłe jeżdżenie z klientami z punktu A. do punktu B po prostu stało się dla mnie monotonne i po prostu nie widziałem się w tej roli. Zmieniłem ją na frakcję San Andreas Police Department, ponieważ już od dłuższego czasu myślałem nad tą frakcją i od samego początku wiedziałem, że się tam odnajdę i będzie to frakcja na dłuższy okres czasu. b: Okej, przynależysz jeszcze do biznesu San Andreas Armed Forces. Czy mógłbyś zdradzić, jak wyglądają twoje obowiązki w tym biznesie? W: Oczywiście, po niespełna 2 latach w biznesie udało mi się osiągnąć najwyższy stopień możliwy do zdobycia przez żołnierza, czyli stopień Pułkownika. Dodatkowo jestem Dowódcą Rzecznictwa Prasowego oraz pełnię funkcję Szkoleniowca w Ośrodku Szkoleniowym. Moimi podstawowymi obowiązkami w Rzecznictwie Prasowym są nadzorowanie oddziału, aby działał on prawidłowo, zatwierdzanie artykułów, przeprowadzanie rekrutacji nowych członków do oddziału oraz egzaminów sprawdzających wiedzę. W Ośrodku Szkoleniowym jako Szkoleniowiec moimi podstawowymi obowiązkami jest przeprowadzanie szkoleń dla Szeregowych, sprawdzanie obecności na szkoleniach, wypisywanie plusów oraz minusów, robienie powtórkowych szkoleń oraz nadzorowanie akademii. b: Przejdźmy dalej, w grudniu tamtego roku dostałeś się do ekipy serwera. Czy mógłbyś powiedzieć, jak wyglądała twoja reakcja, gdy zobaczyłeś swoją nazwę w wynikach na supporta? W: Graliśmy akurat ze znajomymi i jeden z nich powiedział do mnie "gratulacje, dostałeś się", na początku oczywiście uznałem to za żart, ale dla pewności sprawdziłem forum i nagle moim oczom na dole ekranu ukazała się informacja, iż Zbyk.gg wspomniał mnie w temacie wyników rekrutacji na rangę support. Byłem w lekkim szoku, ale również i bardzo zadowolony, że w końcu udało mi się spełnić jeden z celów serwerowych. b: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na randze Supporta serwera? W: Głównymi obowiązkami jest oczywiście niesienie pomocy dla graczy, pilnowanie porządku na serwerze, karanie osób, które nie respektują regulaminu serwera. b: Posiadasz 3900 godzin na serwerze, czy żałujesz poświęconego czasu na serwerze? W: Nie żałuje spędzonej ani minuty, poznałem tutaj wiele ciekawych osób, wiadomo były, te lepsze chwile, jak i te gorsze, jednak zdecydowanie tych lepszych i śmieszniejszych chwil było o wiele więcej, dlatego nie żałuje spędzonych godzin na serwerze. b: Czy masz może jakieś marzenia? W: Na pewno jednym z nich jest zakup jednego z moich wymarzonych samochodów, czyli BMW M3 w wersji Touring. b: Posiadasz może jakiegoś pupila? Jeżeli tak to, jakiego jeśli nie, to czy chciałbyś mieć? W: Posiadałem psa, labradora niestety 2 miesiące temu odszedł z tego świata, we wrześniu kończyłby 15 lat. Co do nowego pupila, aktualnie nie planuję adoptować innego psa, ale nie wykluczam, że w przyszłości na pewno jakiś pojawi się rodzinie. b: Masz może jakąś swoją ulubioną muzykę? Jeśli tak to jaką? W: Nie posiadam ulubionej muzyki, słucham tego, co akurat jest na playliście spotify. b: Okej, z mojej strony to już wszystko, bardzo Ci dziękuję za wywiad, chciałbyś może jeszcze kogoś pozdrowić? W: Również dziękuję, co do pozdrowień, to pozdrawiam: @p3gani, @f0rsen, @Kr3dka, @SzarY*, @wojtek83, @Pablo.*, @LuKi16, @Lea*, @Sheeker, @kzedo, @bartoszek., @KavKa*, @vener, @Mefju4, @ven1kz, @Hinox, @erorek., @Pavi, @Susekk, @TheSebaPL. Dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli się spodobał zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza. Autoryzował: @kvmykk.ogf
  7. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @ItsTobiasz @Yaokim @Wr77zeR* 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Pavi @pomocnik2000 @KavKa* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Sheeker @Mefju4 @K4fulsky* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @Princessa* @TheArasik. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @Greyna.gg @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Patryk99 @Sheba @NetworkTrouble 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD, TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @og.ruddyy0 @Linshi @MKKC 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @LoliCaretaker @Patryk99 @YourDream* 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: (Wszyscy prezenterzy radia 4Music) 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Mefju4 @Kozixon @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: MidNight Club 14. Najbogatszy Gracz: @spokomichas @Matie18 @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: SKP, Cheetah
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @bartoszek. z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam was do przeczytania mojej relacji. Dnia 17.10.2024 około godziny 19:00 do Centrum powiadomienia ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o pożarze kapliczki przy stacji benzynowej na The Emerald Isle w Las Venturas. Dyspozytor natychmiastowo zareagował i wysłał na miejsce jednostkę 251(SA)25 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Los Santos. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, zastęp sporządził rozpoznanie oraz przekazał informację do dyspozytorni, strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru. Po około 20 minutach ciężkiej walki z ogniem pożar został ugaszony. Udało mi się przeprowadzić krótki wywiad ze Strażakiem Elewem @mlodyigor z San Andreas Fire Department. Zapraszam do przeczytania. b- @bartoszek. m- @mlodyigor b: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor bartoszek. z Redakcji 4Life News. chciałbyś mi udzielić krótkiego wywiadu odnośnie do ostatniego zgłoszenia, jakie ostatnio mieliście? m: Pewnie! Oczywiście witam wszystkich czytelników, z tej strony mlodyigor - Strażak Elew z San Andreas Fire Deparment! b: Świetnie! Czy możesz mi powiedzieć, czego dotyczyło ostatnie zgłoszenie? m: Koło godziny 19:00 dostaliśmy zgłoszenie od dyspozytora o pożarze kapliczki, po dojeździe oczywiście takowy zastaliśmy. Po wstępnym rozpoznaniu daliśmy dyspozytorowi znać, jak wygląda tam sytuacja. b: Czy wiadomo, co było przyczyną pożaru? m: W kapliczce ogień wybuchł najpewniej od niedogaszonego papierosa, który wylądował w doniczce, co spowodowało podpalenie, a następnie rozprzestrzenienia się ognia na elewację - od dołu, aż po samo pokrycie dachowe. b: Jakie działania musieliście podjąć w celu ugaszenia kapliczki? m: Pierwsza rzecz, która zawsze jest wykonywana po dojeździe, to zdanie dyspozytorowi relacji jak duży jest pożar i jakie działania podejmujemy. Od razu po zdaniu dyspozycji drugi Strażak - CapitanDreams rozwinął linię główną, która jest niezbędna do gaszenia. Moja robota polegała, na rozwinięciu odcinków gaśniczych, abyśmy mogli zneutralizować płomienie z elewacji. Następnie założyliśmy maski PFF-3, aby nie wdychać oparów. Po ugaszeniu ścian oraz ogródka przystąpiliśmy do rozstawienia drabiny nasadowej w celu dostania się na dach i dalszego gaszenia. Całą akcję był z nami członek SAAF - Lumbago który wykonał zabezpieczenie całej akcji. Po ugaszeniu ognia zawinęliśmy całą linię, sprzęt i zdaliśmy relacje dyspozytorni, że akcja została zakończona pomyślnie. Następnie udaliśmy się na napełnienie zbiornika wodnego. b: Dziękuje ci za udzielenie wywiadu, miłego dnia! m: Dziękuję. Dziękujemy za przeczytanie i zachęcamy do dalszego śledzenia materiałów naszej Redakcji 4Life News. Autoryzował: @kvmykk.ogf
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Yaokim @Wr77zeR* @ItsTobiasz 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Pavi @Kurzi @pomocnik2000 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Sheeker @Mefju4 @kzedo 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @Princessa* @TheArasik. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @XQward @LuKi16 @bilu. 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Likoss123 @NetworkTrouble @spokomichas 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @K4fulsky* @Linshi @vickyxo 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Patryk99 @og.ruddyy0 @dianus 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: (Wszyscy prezenterzy radia 4Music) 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @ItsTobiasz @Hubs* @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: MidNight Club 14. Najbogatszy Gracz: @Matie18 @PerkuleZ. 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Stacje paliw
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin