Skocz do zawartości

bartoszek.

Moderator
  • Postów

    229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bartoszek.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. @vickyxo @MKKC @NiKe_ @smogu. @gethin.kcbambi @thamian @Sheeker @Mefju4 @ZineX.
  3. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Mefju4 @ZineX. @Pamefloxe 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Matie18 @Sheeker @spokomichas 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @kzedo @BieQu@Byialy* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Princessa* @Argen @Wonder. 5. Najlepszy: Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @Bilu.sus @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Pamefloxe @kzedo 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @thamian @ZineX. @Mefju4 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Life Cinema Center 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @vickyxo 11. Najlepszy Lider: Nominowani: (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) 12. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: (Wszystkie Organizacje) 13. Najbogatszy Gracz: @sqah @PerkuleZ. @MagicznyXerix. 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca)
  4. Ominąłeś najszybszą drogę na pp i pojechałeś na The Strip i zrobiłeś tam jeszcze kółko wiec nie kłam koleżko
  5. Twój nick: bartoszek. Nick osoby oskarżonej: @Krudki Powód napisania skargi: No to tak, miałem pojazd nieprawidłowo zaparkowany przy najdroższej giełdzie w lv, którego zabrał akademik, mało tego chciał robić RP blokując cały wjazd na giełdę. Podczas transportu robił kółka na The Strip żeby pojazd jak najdłużej nie trafił na pp, gdy już tam dotarł - chciałem wyjąć pojazd, a tam koszt 600 PLN jako "pojazd utrudniający ruch z zaciągniętym ręcznym". Pozdro Dowody: https://imgur.com/a/KWVMHRm Dowód jak robi kółko na The Strip również mam
  6. Model: Sultan Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: obojetne Cena: dogadamy sie Dodatki: wszystko oprocz nitra Coś od siebie: lampy tylko RÓŻOWE BĄDŹ CIEMNO NIEBIESKIE EWENTUALNIE LAGUNY
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 250k daje i zabieram odrazu nikogo nie naciagniesz na auto bez szyb zlodzieju
  10. 210k ludzie to jest bug w bazie pojazdów to wgl nie ma szyb przyciemnionych szanujmy się to nie jest żaden unikat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin