Skocz do zawartości

Wiko*

Gracz
  • Postów

    14
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wiko*

  1. Model: -- Pojemność silnika: 1,6 + Przebieg pojazdu: -- Cena: 165,000 PLN Dodatki: -- Coś od siebie: Szukam ciekawego auta do 165k, najlepiej coś w dobrej cenie Czekam na oferty.
  2. Model: Club ID: 24085 Pojemność silnika: 1,6 Przebieg pojazdu: 2100 KM Dodatki: Granatowe - Lampki, Licznik , Podwójna atrapa nitra, Felgi BBS, Przyciemnione szyby (20%) , Rejka "GOLF MK4" , progi , wydechCena: Czekam na propozycję, możliwa wymiana z moją lekką dopłatą. Coś od siebie: Jest to piękny Golf z bogatym wyposażeniem, tzw. wersja dla "bogatego". Autko idealnie sprawdzi się dla dresa, jak i dla bananowca i milionera, dla każdego! Bardzo ładnie wykonany wizualnie. Polecam! SS’y:
  3. Model: Obojętnie Pojemność silnika: Obojętnie Przebieg pojazdu: Jak najmniejszy Cena: 85,000 PLN Dodatki: Obojętnie Coś od siebie: Czekam na sensowne oferty
  4. Wiko*

    Konkursik

    Może się uda
  5. Wiko*

    Come back ~ _UrbaN_

    Siemka mordeczki! Wracam na serwer po długiej przerwie Szerokości i miłej gry wszystkim
  6. Wiko*

    Pytanko.

    Jest git. Mam 50-60 na full detalach .
  7. Kozackie, a Sygnaturę zrobiłbyś ?
  8. Siema. Zrobisz mi jakiś ładny awatar? Chciałbym zeby byl nick Wikox3. A tlo wybierz sam.
  9. Awatar: Tlo: [imghttp://i.imgur.com/cjSanTZl.jpg/img]
  10. Biorę się do roboty. //Wklejam za Wikox3
  11. Wiko*

    Pytanko.

    No ok, a jak myślicie ile FPS będzie w ETS 2 ?
  12. Wiko*

    Pytanko.

    Siemanko. Mam takiego kompa: Płyta główna - ASUS P5B SE LGA775 Procesor - Intel Core 2 Duo E7200 2,50 Ghz RAM - 4 GB DDR2 Grafika: ASUS Radeon HD 6670 1GB Jak myślicie ile +/- będę miał FPS na serwerze?
  13. Wiko*

    Lock

    Siemanko ! Szukasz Grafika ? Dobrze Trafiles! Awatar - 500pln. Sygnaturka - 1000pln. Wzór: Avatar/Sygnatura: Tematyka : (Np. Motoryzacja,Policja: Co ma być napisane na Grafice : Zapraszam
  14. Wiko*

    Prośba o Intro.

    Proszę aby ta nuta leciala https://youtu.be/AQ4MQ_uhBSs Od 1:07 minuty
  15. Wiko*

    Prośba o Intro.

    Witam. Chciałbym was poprosić o intro z moim nickiem. Najlepiej czerwone tlo. Oczywiście nic za darmo. Zapłace. P.S Może być nawet z neta, tylko z nickim Wikox3.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin