Skocz do zawartości

Wiko*

Gracz
  • Postów

    14
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wiko*

  1. Wiko*

    Konkurs o PSC.

    Siemano. Dzisiaj robie dla was konkurs na 50zl PSC. Zasady są opisane na Video. https://youtu.be/VTifGGHWqOA
  2. Nick z mumble: Kubaa Powód zbanowania: Żegam ( Coś takiego ) IP internetu, na który został nałożony ban: 192.168.0.12 Nick admina banującego: Answer ( chyba ) Opis bana: Żegam Coś od siebie: Witam , Zostałem zbanowany przez Brata, Już to wyjasniam. No więc tak zostawiłem mu Telefon , żeby sobie pograł, gdy poszedłem do sklepu, lecz on wbił na mm i puszczał muzykę ( Jego nicki to chyba Ja, DjAntoine i różne trolle) Świadkiem tego był Mr..Daboss i chyba ktoś jeszcze. Przepraszam za niego i prosiłbym ciebie Answer, abyś mnie Odbanował.. Jestem we Frakcji i mumble jest mi potrzebne. Obiecuję , że nigdy więcej sie takie coś nie powtórzy.. //Wklejam za Kubę.
  3. Wiko*

    #KONKURS# Wygraj Quada!

    Chciałbym tego Quada, ponieważ jestem nowym graczem , a takiej furki szybko sie nie doczekam.. Nigdy nie mialem Quada. Jeżeli bym go wygrał, to bym sie bardzo cieszyl . Nie z Pieniędzy, tylko przyjemności jaka przyniósł by mi taki Pojazd i napewno dbałbym o niego..
  4. 9849 9848 9847 9846 9845 9843 9842 9841 9840
  5. Narazie nie posiadam pojazdu.
  6. Sprzedałbym troche, a pare zostawil. Co byś zrobił gdybyś dostał bana na forum i Serwerze na 999d //BMA ?
  7. Wiko*

    Witajcie ^^

    Siemanko, Jestem nowym graczem Serwera , Dziś sie zarejestrowałem i zacząłem grać Mam nadzieję, ze mi się tu spodoba, a wy Gracze mnie miło przyjmiecie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin