Nick funkcjonariusza: Doki1981
Data i godzina zdarzenia: 23/11/2023, ok. godziny 19:15
Pełen opis sytuacji: Wymuszanie akcji RP. Historia zaczyna się na autostradzie LV, na której funcjonariusz zaczął za mną jeździć. Jechałem na magazyn i prawdę mówiąc nie jechałem przepisowo caly czas, z resztą kto z normalnych graczy jeździ. Dojechałem do SF, cały czas z radiowozem za mną, który do tej pory pomimo wykroczeń nie wysłał żadnego binda o zatrzymaniu. Dopiero przy mechaniku doherty wysłał pierwszego binda, abym się zatrzymał, na co odpisałem żeby dał sobie spokój z force rp. Zamiast wykonywać swoją pracę i gonić ludzi, którzy rzeczywiście łamią wszelkie zasady panujące na serwerze, funkcjonariusz wybrał za ofiarę mnie.Gdy dojechałem na magazyn zostałem momentalnie ubezwładniony. Na pytanie dlaczego to mnie zatrzymuje, odparł że na autostradzie obowiązują limity prędkości(Zatrzymał mnie +/- po zjezdzie z autostrady). Przy wystawianiu mandatu nie zostały mi przedstawione żadne moje wykroczenia, na pytania czemu wymuszają na graczach rp nie dostałem odpowiedzi. Dostałem propozycje 10k mandatu lub 105 minut więzienia, bez żadnego poinformowania mnie o wykroczeniach, z wyjątkiem Limitu prędkości na autostradzie LV. Podczas całego "pościgu" funkcjonariusz wysłał jednego binda o zatrzymaniu, dopiero w SF na doherty. Do takich sytuacji dochodzi coraz częściej, z tego powodu powoli odechciewa się grać Rozumiem, że średnia wieku graczy drastycznie leci w dół ale moim zdaniem wymuszanie jakichkolwiek akcji RP, czy to w celu wyrobienia jakiś norm czy czysto rozrywkowych nie powinny mieć miejsca. Zamiast korzystać w pełni z możlwości serwera, muszę odczekac prawie dwie godziny (bez żadnego poinformowania mnie o moich wykroczeniach). Jest to kompletna strata mojego czasu, zamiast cieszyć się rozgrywką muszę odsiedzieć, teoretycznie nie wiem za co XD. Chciałbym, aby akcje typu force rp nie były formą rozrywki dla frakcji.
Dowód, który to potwierdza całe zajści BRAK