Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. walery

    Pożegnanie V0jtuS.bot

    Ktoś chyba ma do niego klucze, tylko nie wiem kto.
  2. walery

    Masz czy nie?

    Głodnemu chleb na myśli, a pamiętaj, że jesteś tym co jesz. Masz mózg?
  3. A tak na serio to: -znajomość z michalerem, szybkim, matim, daszkiem i innymi. -primo 2.2 ft bez nitra itp. -moonbeam 2.0 na upach -manana z tune, pamiątka po GREGORY'm. -klucze do longa 2.2 ft i innych -szroty i hajs
  4. Domek na Lazurowym wybrzeżu, 2 Lamborghini wykonane na zamówienie, koledzy i 63 cyfrowa kwota na koncie bankowym.
  5. Jeszcze 5 dni i byłoby już 4lata na tym serwerku.

  6. walery

    Pożegnanie V0jtuS.bot

    Siema, dostałem perma i raczej apelka już nie pomoże. Chciałbym pożegnać się ze wszystkimi, a w szczególności z: @Michaler @szybki' @mati121@DaszeK Dzięki za wszystko, jazdę rancherem i sadlerkiem. Mam nadzieję, że któryś z Was ma klucze do primo. @kxbusixx @CypS* @AdiSss @DejvideK*- Dzięki za te akcje na DM'ie, odwalanie, rozmowy na mm/dd. @Ksyzu* @xAvenes @Bialyy* @PeQe- Dzięki za to odwalanie i inne. @Smouug9604 @Senttle @_.Patryk._ @|Jestem*Kotem| @N0di @St4siek @Guest - Pierwsza moja ekipa, pamiętam nasz pierwszy pościg. Niestety udało mi się tylko pogodzić z @|Jestem*Kotem|. @fusend @Amalyssek - Spoko mordy, strzelanie sie na DM'ie itp. @Frixo- Siema smalec @BuraczeK Dzięki za jazdę huntleyem i rancherkiem. Tylko raz udało nam się porozmawiać, z powodu mute. @lilmxcioo Siema kozaku, dzięki za to odwalańsko, pościgi itp @Wixer @Tymekwixa @Fajny666 @Mihau. Dzięki za tą fajną atmosferę w organizacji. @-lowfps Dzięki za vl w smoke v1, odwalanie i inne. @_ADI_:) Dzięki za akjce na DM ie, itp. @XxWujekxX Spoko morda, spina @Tobiasz63 Nara mordo, odblokuj mnie na tym FB, a nie. @qvv Dzięki za akcje na DMie @Cinek94 Kozak to primo, dzięki za grę. @Terrorysta Dzięki za akcje na DM'ie, pościgi i ogólnie wspólnie spędzone chwile. @dvdvd Nara dekoder, tylko na mnie skargi nie napisz @Kubusiek.wd Dzięki za odwalanie sandem. @Nukill @ENOMEK Nara kozaki. @Alvnek^^ Siema, Dzięki i za odwalańsko primo. @Krystian6076 Nara ziom, czy mogę zapłacić składkę yakuzacoinsami? Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem, jeśli tak, to bardzo przepraszam. Pozdrawiam Wszystkich i i życzę bogactwa na serwerze 4life w nowoczesnym wydaniu.
  7. Kozak totalny, najlepszy ziom
  8. Police Officer I @Stachuuu212 zostaje dyscyplinarnie zwolniony, a także wpisany na czarną listę frakcji. Powodem jest niezapłacenie zadośćuczynienia, wynoszącego dwa tysiące, pomimo wcześniejszych ponagleń.

    A moje 2k??

    Proponuję układ, ja za niego, ok?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. Dabroo

      Dabroo

      Nie znasz dokladnie sytuacji to sie nie wtracaj

    3. walery

      walery

      Ee co od adriana chcesz 

      Moze mu wytlumaczylem wiec oddaj moje 2k

    4. walery

      walery

      Naucz sie jezdzic XDDDDDD

    5. Dabroo

      Dabroo

      Nie bede ci dawal zadnego 2k ogarnij sie

      Po co wjezdzales w kolczatki

    6. nywis'
  9. Sentinel i kloc i dopłacisz.
  10. Ss'y: https://imgur.com/gallery/sgcExJa
  11. Zapomniałem, jutro. Jak chcesz zobaczyć to stoi na bazie, koło bramek ls.
  12. Leci 189, ceny ostatecznej nie ma. Czekam, aż mnie zadowoli, a jeżeli oferty będą słabe, to dokończę go i już nie sprzedam.
  13. No i szybki pieknie veenix co Ty 250 to ja na dzien zarabiam
  14. Model: Moonbeam ID: 13740 Pojemność silnika: 2000 dm Przebieg pojazdu: 5k Dodatki: Felgi klucze up1/3 Cena: Oferty Coś od siebie: Nic, tylko brać. SS’y: Dodam później. Model: Primo ID: 24491 Pojemność silnika: 2200 Przebieg pojazdu: 5k Dodatki: FT bez nitra, baków, wykrywacza i pewnie jeszcze czegoś brakuje. Cena: Oferty Coś od siebie: Nic, tylko brać. SS’y: Dodam później.
  15. Login z serwera: jedrula2000 Nick z serwera: V0jtuS.bot ID pojazdu: 24491 Na jaki wariant chcesz zmienić: Wagon Myślę, że zmienisz mi wariant, ponieważ pojazd ma silnik 2.2.
  16. Niestety, ale muszę się pożegnać z moim primo. Kto da więcej?!

  17. walery

    Hotring Racer A

    Smalec co Ty zrobiles fuu
  18. jakis noname co sie do tsa nie dostal, ale 22 like zarobil
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin