Siema, dostałem perma i raczej apelka już nie pomoże. Chciałbym pożegnać się ze wszystkimi, a w szczególności z:
@Michaler @szybki' @mati121@DaszeK Dzięki za wszystko, jazdę rancherem i sadlerkiem. Mam nadzieję, że któryś z Was ma klucze do primo.
@kxbusixx @CypS* @AdiSss @DejvideK*- Dzięki za te akcje na DM'ie, odwalanie, rozmowy na mm/dd.
@Ksyzu* @xAvenes @Bialyy* @PeQe- Dzięki za to odwalanie i inne.
@Smouug9604 @Senttle @_.Patryk._ @|Jestem*Kotem| @N0di @St4siek @Guest - Pierwsza moja ekipa, pamiętam nasz pierwszy pościg. Niestety udało mi się tylko pogodzić z @|Jestem*Kotem|.
@fusend @Amalyssek - Spoko mordy, strzelanie sie na DM'ie itp.
@Frixo- Siema smalec
@BuraczeK Dzięki za jazdę huntleyem i rancherkiem. Tylko raz udało nam się porozmawiać, z powodu mute.
@lilmxcioo Siema kozaku, dzięki za to odwalańsko, pościgi itp
@Wixer @Tymekwixa @Fajny666 @Mihau. Dzięki za tą fajną atmosferę w organizacji.
@-lowfps Dzięki za vl w smoke v1, odwalanie i inne.
@_ADI_:) Dzięki za akjce na DM ie, itp.
@XxWujekxX Spoko morda, spina
@Tobiasz63 Nara mordo, odblokuj mnie
na tym FB, a nie.
@qvv Dzięki za akcje na DMie
@Cinek94 Kozak to primo, dzięki za grę.
@Terrorysta Dzięki za akcje na DM'ie, pościgi i ogólnie wspólnie spędzone chwile.
@dvdvd Nara dekoder, tylko na mnie skargi nie napisz
@Kubusiek.wd Dzięki za odwalanie sandem.
@Nukill @ENOMEK Nara kozaki.
@Alvnek^^ Siema, Dzięki i za odwalańsko primo.
@Krystian6076 Nara ziom, czy mogę zapłacić składkę yakuzacoinsami?
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem, jeśli tak, to bardzo przepraszam. Pozdrawiam Wszystkich i i życzę bogactwa na serwerze 4life w nowoczesnym wydaniu.