Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. 2.2 na żółtych lampkach, tego lukasa
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Ah pienkne czasy sie skonczyly, razem z odejsciem szybki|jd

  4. Pewnie cos było, chyba pościg jakis
  5. No kozakiewicz totalny, akcje na dm, po stronie sapd, jak i ze mną. To do teddy
  6. Co wy z takimi cenami do zapraszam do cygana
  7. Model: Primo ID: 24491 Pojemność silnika: 2200 dm Przebieg pojazdu: 4k Dodatki: Up1/2/3, Lampy/licznik zielone, jakieś bajery typu atrapa, klucze itp.Cena: Nie wiem Coś od siebie: Spoko furka, ma wariant wagon, jak nikt nie wezmie, to zostaje u mnie. @szybki' jeździł i inne cejoty SS’y: Po co
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin