Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. Primuwka i twoja dopalata ale w 2020
  2. No jedziesz normalnie po drogach bez odwalania, a jak chcesz wjechać między budynek, to odbijasz zjazdem. To są barierki w większości na autostradzie, co do miasta zdjęć nie ma, także można tylko spekulować, a nikt normalny nie ucieka po poboczu mając autostradę i drogi. XDDDD
  3. xddd to niezla zabawa z poscigow, jak robisz pościg to jeździsz po drodze, a nie skracasz itp
  4. walery

    Walton ID 131

    175 a jak nie to passsssssss
  5. no na roksie w zakladce messenger
  6. nwm nie znam chyba w sara byl
  7. walery

    Decullse Previon

    ksztaltem to polonez tak to kozak totalny
  8. ty sie uspokoj i prosze zwazac na slownictwo
  9. +1 mógłbyś chociaż z jednej strony nie stawiać barierek i dałoby radę wyjechać(chodzi o te zjazdy), a tak to ch....a
  10. Sry @Tobiasz63 ze sg4l usunalem z tla

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Vesper kozak jestes, ale mogles jeszcze zwyzywac killyoudeada i kexa

    1. Vesp3r
    2. walery

      walery

      No podaj nick na konkurencji i odwalamy

  13. walery

    Oznacz odwalacza

    @Michaler @szybki' @Frixo @kxbusixx @Tobiasz63, a no i @AdiK.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin