Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. Zależy ile chcesz? Chcę jak najtańsze, tylko żeby mieć.
  2. Zapoznaj się ze skargą.

  3. walery

    Licka cheetaha

    Sultan 2.0 combi prawie ft , ale doplacisz.
  4. XDD Kto mi kupi sultana combi, jak to nie schodzi.
  5. Model: Obojętne Pojemność silnika: Obojętne Przebieg pojazdu: Obojętne Cena: Jak najtaniej Dodatki: Obojętne Coś od siebie: Offy na pv lub pod postem.
  6. SZYPKI 290 po sell i bania na DM XD.
  7. walery

    Konkurs [Blista Compact]

    Przyda się przed willę. Powodzenia.
  8. 100k okupu, jak nie dasz to utopię @Igorro w basenie za domem.

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. walery

      walery

      To do RasTi'ego obok.

    3. nywis'

      nywis'

      RasTi ma tam ryby i to piranie taksze lepiej ńe

    4. walery

      walery

      To płać 100k, stawka rośnie 

      Godzina - 10k ceju

    5. nywis'

      nywis'

      okur dibra masz

      /dajkase jedrula2000 100000

    6. walery

      walery

      Wbijam na serwa ceju, szykuj ak

  9. walery

    Licka Rich Klocka

    100 po sell. @Kyzzw
  10. Eeeee, to fajnie byłeś z nami i z typami co do nas strzelali XDD. Zabiliście @Kyzzw 'a, to ja Was.
  11. walery

    Twój najdroższy pojazd ?

    Sultan 2.0 Combi FT i deluxo 1.8 lampy upy itd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin