Skocz do zawartości

walery

Gracz
  • Postów

    261
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez walery

  1. walery

    [K] Coś do 400K

    Walton do driftów, wpada pod ziemię ( sprawdzałem)
  2. Majster, a pod ziemię wejdzie?
  3. 5k , bo w 4 nie wejdziemy XD.
  4. Nie, jak ten twój wart 450.
  5. Kończ już te lawety.

    1. nywis'

      nywis'

      XDD ńe hse mi źe

    2. walery
    3. nywis'
    4. walery

      walery

      Bo Cię nie nauczę jeździć rowerem.

    5. nywis'
  6. To nieźle gó*no Was obchodzi to co ja mówię. Skarga nie słuszna, szkoda słów... I co mam siedzieć 45 minut przez pomyłkę funkcjonariusza?
  7. Chodziło mi o to, że to Ty będziesz płacił 1k od minuty MI, nie ja Tobie.
  8. Mówiłem Ci jak mnie transportowałeś, że jest to niesłuszne, ale ty nawet nie raczyłeś odpisać. Nawet gdy napisałem, że 1k od minuty to na chacie nic...
  9. Nick funkcjonariusza: @kalahim @TheKruzii @Bartex_ Data i godzina zdarzenia: 2018-07-14 13:30 Pełen opis sytuacji: Jadę sobie autkiem i po chwili mnie zatrzymują. Okazuję się, że byłem w komputerze. Tłumaczę im, że zatrzymałem się ( Co może potwierdzić @Kyzzw ) gdy funkcjonariusz @n4rge kazał mi się zatrzymać. Nic nie pomaga i dostaję niesłusznie 45 minut więzienia. Dowód, który to potwierdza całe zajście: ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia. ✔ Powód: Poszukiwany na podstawie komputera. ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 45 minut/y
  10. Model: DeLuxo ID: 32k Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: Później Dodatki: Up1-50k, Up3-30k, Lampy-150k, Licznik-17.5k, Fele Malowane-8k, CB-1.5k, Ogr-2k. Kolor lamp czerwony, licznik granatowy.Cena: Offy Coś od siebie: Leci 237, @Kyzzw potwierdzi. Popyla nieźle, 180 w centrum sf ( @n4rge nie wyrabia radiolą ) Chodzi cicho, dzięki czemu można śledzić SAPD. SS’y: Stoi na przecho lv ( taki bez drzwi XD ), biały.
  11. Bez donic lepiej, ale nierówne trochę XD.
  12. Według mnie za dużo tych donic.
  13. Eh biedny to Ty jesteś. Udajesz znawcę, spójrz na swój pid i godziny. Mi wciskałeś kit, że ze zwrotów dostane 150k. Nie rób tu off-topicu.
  14. Ja na twoim miejscu bym się tu nie wypowiadał, sam chcesz za 1.8 z upami 200k XD. A ten ma fele malowane spoiler itd., a nie same fele.
  15. walery

    Buffalo 1.2

    Xd , 1.6 ma vmax 170.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin