Skocz do zawartości

BuraczeK

Gracz
  • Postów

    493
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BuraczeK

  1. Witajcie ! Dzisiaj prezentuję wam moją kolejną mapę a mianowicie Giełdę w Los Santos ss: https://imgur.com/a/Ipbtc Zapraszam do oceny !
  2. Witam! Dzisiaj prezentuję wam moją kolejną pracę z Editor Map Jak w temacie jest to mapa Giełdy w Fort Carson ss: https://imgur.com/a/0sf2h Zapraszam do oceny !
  3. Witam Oto kolejna moja praca, tym razem interior (Wiem jest skromny) Rzadko robię interiory więc proszę o wyrozumiałość. ss: https://imgur.com/a/oX91J Zapraszam do oceny!
  4. BuraczeK

    Osiedle SF

    szczerze to mi się niepodoba
  5. Witam. Dzisiaj zaprezentuję wam moje kolejne pracy z Map Editor --------------------------------------------------------------------------------------------------- Mapa spawn SF: https://imgur.com/a/F0mbL --------------------------------------------------------------------------------------------------- Parking: https://imgur.com/a/uTb0M --------------------------------------------------------------------------------------------------- Mapa salon SF: https://imgur.com/a/I4DKb --------------------------------------------------------------------------------------------------- Mapa do jakiejś pracy: https://imgur.com/a/tFFGC --------------------------------------------------------------------------------------------------- Zapraszam do oceniania
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Ładne prace tylko dockbarry trochę zawysoko
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. BuraczeK

    Mini konkurs o 20k!

    Witam wszystkich. Postanowiłem zrobić mini konkurs o 20k Co trzeba zrobić ? - Zostawić like - Podać Nick - Podać PID Wzór: Nick z serwera: PID: Wyniki będą losowane przez RCON'a dnia 10.01.2018. Powodzenia
  12. BuraczeK

    odchodze

    Trzymaj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin