Skocz do zawartości

kekap

Gracz
  • Postów

    272
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kekap

  1. Siema to co z perkiem

    1. maklew1

      maklew1

      Wsm to nie wiem za każdym razem jak daje ogłoszenie i czekam na oferty to mi je wywala support. Więc puki co to sam nie wiem 

       

    2. kekap

      kekap

      Bo musisz dać ss'y, jak chcesz mogę Ci pomóc, możemy się jakoś dogadać w wiadomości prywatnej albo na Discordzie (tam szybciej odpisuje), moje dc: kekap

    3. maklew1

      maklew1

      a to chyba że

       

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. ale oryginał wow, nie było innej daty?
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. ej ej skoczymy na browca na dom do góry nogami? :4l:

    1. SirHerbatnik*

      SirHerbatnik*

      alkohol mi szkodzi, wybacz

    2. kekap

      kekap

      To na wojanka, ja przyjadę 

  6. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Sheba @kvmykk.ogf 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @ItsTobiasz @VeraX @Bulis 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @TeKMistrz 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @Sheeker 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @bilu.sus 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @F4LL3S 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @WaszPan @Kameleon. 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: SAAF 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Patryk99 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @XKrakroX 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: CRIPS 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SabrinaCarpenter 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  7. Bardzo spoko prezenter dzięki któremu zlot był udany, polecam serdecznie, 10/10
  8. Gościu ale skargę na policjanta to inny dział, to raz, a dwa, nie zastosowałeś prawidłowo wzoru. Pisze tu a nie pod skargą bo nie chce kary na forum, miłego wieczoru :4l:

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. @ZbyK.gga pomodlimy się wspólnie tego pierwszego listopada??
  11. kekap

    [S] Exo

    150k? Brzmi ciekawie, poczekamy jeszcze na kolejne offki.
  12. kekap

    [S] Exo

    ID: 130150 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4188 Dodatki: Licznik, E-Transporter, UP1, UP3, UP4, Kluczyk Dodatkowy, Felga, Tablica Rejestracyjna, Radio CB Cena: Offki Coś od siebie: Jeśli szukasz coś co wygląda jak Mitsubishi Lancer Evo 3 z roku 1995, albo w podobnym stylu do Subaru używanym w filmie "Baby Driver" to idealnie trafiłeś/aś! Bardzo fajny samochod zwinny oraz seryjny napęd na 4 koła. Zapraszam do kontaktu za pomocą Forum, Serwer bądź Discord (podany w moim profilu). SS’y: https://imgur.com/a/9vBSc0w
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Minimum przebicie 5k jakbyś nie umiał czytać 175k
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin