-
Postów
272 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez kekap
-

byś oddał chociaż to mimo że mnie nie wziąłeś-
Witam! Pierwsza kwestia jest taka, że nie ty mnie wezwałeś, druga że masz mute więc samego i tak bym cię nie mógł wziąć, a trzecia że klient @Rozaczek sam odmówił gdy zapytałem czy jedziecie razem.
Jesli beda potrzebne logi to takowe mam bo nie uważam że płaciłeś za kurs którego nie miałeś prawa wziąć, ale jeśli to tylko pomyłka to wystarczy na pw napisać pozdrawiam -
ok co nie zmienia faktu że dałem ci 25pln które mogłeś oddać taryfiarzu
-