-
Postów
96 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez bober.krw
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
dobrze ze mam perma i nie musze tej topki wbijac bo bym zalamanie nerwowe przez niego dostal
-
Dzien 5 bana. Dzien wolny od szkoly wiec mozna zarobic jakies grosze na fivemie
-
Dzien 1 szkodnika. Narazie zbieram pieniadze zeby kupic konto do faceit. (aktualny stan konta 3 zl)
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
znaczy konto z premierem zeby grac na faceit xd
-
tera to ma sens
-
mordeczko o 3:00 wstalem zeby sie na sprawdzian nauczyc to wiesz
-
szacun
-
teraz mi zostalo poczekac az pomocnik2000 odpisze mi na apelke
i zobaczyc kiedy bede mogl napisac ta prawidlowa gdzie sie wmiare postaram
-
no niestety unloko