-
Postów
270 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez davoolsky*
-
1300
-
4Life News - Wywiad z Supportem Wr77zeR*
davoolsky* odpowiedział(a) na bartoszek. temat w Archiwum wywiadów
luks robota -
4Life News - Plebiscyt Miesiąca Październik 2024
davoolsky* odpowiedział(a) na kvmykk.ogf temat w Archiwum Plebiscytów
1. Najlepszy Support: Nominowani: @NetworkTrouble @BlackSkorpio69 @kvmykk.ogf 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Pavi 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @spokomichas @K4fulsky* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @.franek 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @bilu. 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @NetworkTrouble 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @ddejw @NetworkTrouble @Gabson556 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @PicoBello* @Kr3dka @kvmykk.ogf 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: Niestety juz sam @Kaminskyy... 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Mefju4 13. Najlepsza Organizacja: Nominowani: - 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha @BlackSkorpio69 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: czitacz -
Witajcie, z tej strony Redaktor Specjalista @Davvv_13 oraz Młodszy Redaktor @bartoszek.. Dzisiaj przychodzimy do was z relacją z wczorajszego eventu - XXI Poboru Krwi organizowanego przez frakcję SAMD. 12 października 2024 roku odbyła się XXI edycja poboru krwi, które miało miejsce na parkingu w dzielnicy The Strip w Las Venturas. Za organizację tego wydarzenia odpowiadała frakcja San Andreas Medical Department, jednakże nie zabrakło na nim też innych frakcji, które zaangażowały się w pomoc, pełniąc różne role. San Andreas Road Assistance zajęło się przygotowaniem specjalnych miejsc parkingowych dla uczestników. Transport of San Andreas zapewnił przewóz osób ze spawnów oraz innych mocniej zaludnionych miejsc na miejsce poboru. San Andreas Police Department odpowiadało za bezpieczeństwo i porządek, a San Andreas Fire Department pomagało w wypełnianiu formularzy przez dawców. Sam pobór krwi przeprowadzany był przez San Andreas Medical Department. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18:00 i trwało do 20:00. Kilka minut po rozpoczęciu wydarzenia, gracze mogli zacząć oddawać krew. Każdy z dawców krwi otrzymał nagrodę w wysokości 100 PLN. Udało nam się również przeprowadzić wywiady z dowódcami każdej frakcji, które brały udział w wydarzeniu. Poniżej przedstawiamy ich wypowiedzi: Wywiad z Dowódcą San Andreas Medical Department na wczorajszym wydarzeniu, Lekarz Specjalista @Wietrzyk_. b - bartoszek. W - Wietrzyk_ b: Hej, z tej strony Młodszy Redaktor bartoszek. z Redakcji 4Life News, chciałbyś udzielić mi wywiadu dotyczącego dzisiejszego poboru? W: Tak, z wielką chęcią b: Ile osób zostało zaangażowane w organizacje eventu? W: Z frakcji SAMD było łącznie 12 osób i kilkadziesiąt osób z innych frakcji i biznesów. b: Czy mógłbyś, mi zdradzić ile łącznie osób pobrało krew oraz ile pobraliście krwi? W: Łącznie zebraliśmy 102 649 ml krwi od 227 osób. b: Kiedy planujecie zrobić następny pobór krwi? W: Szczerze mówiąc, ciężko na tą chwilę jest powiedzieć, kiedy odbędzie się kolejny pobór, lecz planujemy kolejny dopiero w nowym roku. No, chyba że plany się pozmieniają. b: Ile graczy wzięło udział w evencie? W: Na evencie poboru krwi zjawiło się mniej więcej około 300 osób co, jest naprawdę satysfakcjonującą liczbą i sprawia uśmiech na twarzy. b: Okej, z mojej strony to już wszystko, dziękuje ci za wywiad, chciałbyś może jeszcze kogoś pozdrowić? W: Ja również dziękuję ci bardzo za wywiad, pozdrawiam całą frakcję SAMD oraz @xsantiego. Wywiad z Dowódcą San Andreas Road Assistance na wczorajszym wydarzeniu, Inspektor Naczelny @ZgReD_eK. D - Davvv_13 Z - ZgReD_eK D: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Davvv_13 z Redakcji 4Life-News, chciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących dzisiejszego poboru? Z: Siemka, z tej strony Inspektor Naczelny ZgReD_eK z San Andreas Road Assistance, chętnie na pytanka odpowiem. D: Ile osób z waszej frakcji zostało zaangażowanych w dzisiejszy event? Z: Łącznie ze mną było nas czterech. D: Na czym głównie polegały wasze działania na miejscu? Z: Na miejscu mieliśmy za zadanie zabezpieczenie całego terenu poboru, oddzieliliśmy również samo miejsce poboru od wyznaczonego parkingu przeznaczonego dla wszystkich graczy, którzy byli chętni oddać krew na szczytny cel. Oczywiście sam parking też był przez nas kontrolowany, tak aby każdy gracz mógł nas prosić o pomoc z pojazdem w razie jakiegokolwiek problemu. D: Na poborze był też pokaz waszych pojazdów frakcyjnych, jakie pojazdy można było ujrzeć na dzisiejszym evencie? Z: Do podglądu mieliśmy pojazd patrolowy marki Sultan oraz Rancher Long, no i oczywiście naszą powszechnie znaną lawetę DFT-30. D: Ode mnie to tyle, dziękuję Ci bardzo za udzielenie tego krótkiego wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu. Jeśli chcesz kogoś pozdrowić, możesz to zrobić właśnie teraz. Z: Również dziękuję za wywiadzik, chciałbym pozdrowić osoby, które reprezentowały wraz ze mną naszą frakcję na poborze krwi: @NetworkTrouble, @ddejw oraz @Bartekfal. I pozdrowionka również dla zarządu naszej frakcji, którzy pojawili się na samym poborze: @MIKO23, @MisiekplTeam. Wywiad z Dowódcą San Andreas Fire Department na wczorajszym wydarzeniu, Nadbrygadier @szumjas. D - Davvv_13 s - szumjas D: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Davvv_13 z Redakcji 4Life-News, chciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących dzisiejszego poboru? s: Z przyjemnością. D: Ile osób z waszej frakcji zostało zaangażowanych w ten event? s: W sam event było zaangażowanych 11 osób, natomiast w związku z dużą liczbą zgłoszeń od graczy, na zlocie było nas 7 osób. D: Na czym głównie polegały wasze działania na miejscu? s: Do naszych zadań jak na każdym poborze, należało wpuszczanie ochotników i podawanie im formularzy, które musieli wypełnić przed oddaniem krwi. D: Na poborze był również pokaz waszych pojazdów oraz przyrządów frakcyjnych. Jakimi pojazdami przybyliście i które z przyrządów zabraliście na dzisiejszy pobór? s: Przyjechaliśmy trzema pojazdami. Pierwszym z nich był Huntley o numerach 120-98, jest to Lekki Samochód Operacyjny należący do komendy głównej, następny pojazd był to wewnętrznie nazywany „Lublinek”, czyli Lekki Samochód Ratownictwa Technicznego, a na samym końcu stał średni samochód gaśniczy również wyposażony w podstawowy sprzęt do ratownictwa technicznego. D: Ode mnie to wszystko. Dziękuję Ci bardzo za udzielenie tego krótkiego wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu. Jeśli chcesz kogoś pozdrowić, możesz to zrobić właśnie teraz. s: Również dziękuję. Chciałbym pozdrowić wszystkich naszych funkcjonariuszy oraz frakcję SAMD, która była organizatorem całego wydarzenia. Wywiad z Dowódcą San Andreas Police Department na wczorajszym wydarzeniu, Captain II @Matias2525. D - Davvv_13 M - Matias2525 D: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Davvv_13 z Redakcji 4Life-News, chciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących dzisiejszego poboru? M: Jasne, chętnie odpowiem na pytania. D: Ile osób z frakcji SAPD zostało zaangażowanych w dzisiejszy event? M: Na dzisiejsze wydarzenie zostało zaangażowanych 8 funkcjonariuszy. D: Na czym głównie polegały wasze działania na miejscu? M: Naszym głównym zadaniem było dbanie o jak najbezpieczniejszy przebieg całego poboru. W głównej mierze każdy z wyznaczonych funkcjonariuszy pilnował porządku na danej sekcji przy której został wyznaczony. D: Czy podczas całego wydarzenia napotkaliście jakieś problemy związane z jego uczestnikami? M: Podczas całego wydarzenie nie obyło się bez małych incydentów, ale mimo wszystko jestem mile zaskoczony ogólnym zachowaniem uczestników i mam nadzieję że tak też będzie na kolejnych poborach. D: Ode mnie to tyle, dziękuję Ci bardzo za udzielenie tego krótkiego wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu. Jeśli chcesz kogoś pozdrowić, możesz to zrobić właśnie teraz. M: Dziękuję Ci również. Chciałbym oczywiście pozdrowić Ciebie, wszystkich użytkowników poboru jak podziękować za wzorowa współpracę i do zobaczenia na kolejnych porobach. Podsumowanie XXI Poboru Krwi Podsumowując, wczorajszym evencie przewinęło się blisko 300 osób, z czego 227 oddało krew. Łącznie udało się zebrać 102 649 ml krwi, co odpowiada ponad 102 litrom. W organizację wydarzenia zaangażowanych było pięć frakcji: SARA, TSA, SAFD, SAPD oraz SAMD, wśród których uczestniczyło ponad 30 osób (nie licząc TSA). Nie mogło również zabraknąć wsparcia ze strony serwerowych biznesów, takich jak Redakcja 4Life News, San Andreas Armed Forces, 4WARS i 4MUSIC. Dziękujemy za przeczytanie i zachęcamy do dalszego śledzenia materiałów naszej Redakcji 4Life News. Autoryzował: @Kr3dka
-
Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Informacje z frakcji Dnia 8.10.2024 rekrutacja do San Andreas Police Departament została zamknięta. Tego samego dnia frakcja San Andreas Medical Department ogłosiło event - XXI edycje poboru krwi. Dzień później opublikowano wyniki dla frakcji. Nowym Cedetom SAPD składamy serdeczne gratulacje! Dnia 12.10.2024 odbył się kilka dni wcześniej zapowiadany event przez frakcję SAMD. Informacje z biznesów Dnia 5.10.2024 otwarto rekrutację w szeregi biznesu 4WARS. Kilka dni później, dokładniej dnia 10.10.2024 zostały ogłoszone wyniki rekrutacji do biznesu 4WARS. Osobom zakwalifikowanym gratulujemy. Dnia 11.10.2024 otwarto rekrutację do biznesu Studio Filmowe 4Life. Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do dalszego śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
4Life News - Wywiad z liderem organizacji Family Drivers - Pawi.!
davoolsky* opublikował(a) temat w Archiwum wywiadów
Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Liderem organizacji Family Drivers @Pawi.! D - Davvv_13 P - Pawi. D: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi? P: Pewnie, chętnie odpowiem. D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz? P: Na początku na pewno nie było łatwo zapoznać się ze wszystkim, lecz z jakimś czasem moje doświadczenie w MTA przeniosło również się na serwer. Gdy jednak zaczynałem moją aktywną grę na serwerze pierwsze co, to poszedłem na pracę magazyniera, która znajdowała się w Bayside Marina i tak pierwsze pieniądze zarobiłem na Mananę którą posiadam do dziś. Później była przerwa aż do roku 2017, gdy wraz z @SpeedPowerem wbiliśmy na serwer i zadomowiliśmy się do dzisiaj. D: Jesteś Liderem organizacji Family Drivers. Kiedy i dlaczego dołączyłeś do tej organizacji? P: Tak Naprawdę to stworzyłem organizacje od podstaw, wraz z @SpeedPowerem. Było to w 12 lipca 2018 roku. Oczywiście w organizacji były wzloty i upadki, ale najbardziej jestem zadowolony, że ta organizacja ze świetnym community przetrwała do dziś. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki jako lider Family Drivers? P: Głownie to się zajmuje nadzorowaniem innych członków zarządu, robieniu co miesiąc rekrutacji do organizacji, pilnowaniem subforum organizacji oraz dbaniem o organizacyjne pojazdy. D: Aktualnie jesteś we frakcji Transport of San Andreas. Kiedy udało dołączyć Ci się do owej frakcji? P: Do Transport of San Andreas dołączyłem w maju tego roku. D: Dlaczego akurat Transport of San Andreas? Co skłoniło cię do napisania podania akurat do tej frakcji? P: Postanowiłem powrócić do frakcji o 2-letniej przerwie, odkąd odszedłem z tej frakcji. Dlaczego TSA? Myślę, że najbardziej mi brakowało czegoś na serwerze. Nie mógłbym ciągle pracować na pracy dorywczej. Zaoferować mi coś nowego, czego brakowało od paru lat, gdy nie byłem w żadnej frakcji. Tak naprawdę to tez tęskniłem za ekipą starą, która była w tej frakcji. Razem też postanowiliśmy powrócić do struktur frakcji. D: We frakcji posiadasz rangę Starszy Przewoźnik. Jakie posiadasz obowiązki na swojej randze? P: Na tej randze wykonuję to samo, co inni pracownicy frakcji, czyli realizuję zlecenia od punktu A-B, które zostają do nas wysyłane. D: Które z pojazdów frakcji TSA masz do dyspozycji na swojej randze? P: Do wyboru mam wiele pojazdów od takich jak zwykłe taxi aż po Transportera, do którego posiadam uprawienia do poruszania się, są to pojazdy m.in. takie jak Sentinel, Sentinel Combi, Schafter, Itoku oraz Merit. D: Czy miałeś kiedyś myśli nad zmianą frakcji, czy jednak TSA to ta jedyna? P: Były momenty, w których chciałem zmienić frakcje, lecz na ten moment na razie nie myślałem o zmianie frakcji. Jest mi dobrze, gdzie jestem teraz. D: Na chwilę obecną jesteś w biznesie 4Fight. Kiedy udało Ci się dołączyć do owego biznesu? P: W biznesie jestem od 14.10.2023 roku. Jest to biznes, przy którym nie trzeba poświęcać dużo czasu, lecz jak już jest gala, to trzeba być przygotowanym na 100%. D: Dlaczego akurat 4Fight? Co skłoniło Cię, aby dołączyć akurat do tego biznesu? P: Na pewno skłoniła mnie organizacja ze strony biznesu oraz profesjonalizm do podchodzeniem do gali i pomyślałem, dlaczego nie i napisać podania do biznesu. D: Opowiesz nam, czym głównie zajmuje się biznes, w którym jesteś? P: Biznes opiera się głównie na walkach. Różnego typu eventów o tematyce walk. W naszych kompetencjach leży również przyjmowaniem zakładów dot. wcześniej wymienionych walk. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki jako pracownik 4FIGHT? P: Członek biznesu odpowiedzialny jest w głównej mierze za czynności takie jak - zapisywanie zakładów, zapisywanie wyników poszczególnych walk oraz prowadzeniu gali. Do każdej gali jestem wyznaczany na stanowisko przez lidera biznesu. D: Z tego, co pamiętam, kiedyś byłeś Zastępcą Dyrektora w Radiu 4Music. Powiesz nam, dlaczego odszedłeś z tak wysokiej posady? P: Głównym powodem, dlaczego odszedłem to na pewno brak czasu na wypełnianie swoich obowiązków, ale też wypalenie się biznesem. W zarządzie byłem przez 4 lata, a w samym radiu przez 6 lat. Radio samo w sobie wspominam bardzo dobrze, poznałem tam wiele wspaniałych osób, którzy mnie wiele mnie nauczyli. D: Na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych ponad 6700 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w grze? P: Jest to bardzo dobre pytanie, Nie żałuję przegraniu aż tylu godzin na serwerze. Poznałem tutaj naprawdę wiele świetnych osób, z którymi mam kontakt do dzisiaj. Na pewno jest to spora ilość czasu, którą mógłbym spożytkować lepiej, jednak uważam, że miło spędziłem tutaj czas. D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 6700 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji? P: Myślę, że mój majątek jest wystarczający. Nie koniecznie patrze teraz, aby go zwiększać, lecz się bawić dobrze na serwerze. W mojej bazie pojazdów widnieje 61 samochodów, jeśli chodzi o bardziej wartościowe, to posiadam takie pojazdy Bullet 2.2, Zion Sport 2.4, Sabre 2.4, Stinger 2.2, Exo 2.2, Helikopter, Maverick, ZR-350, Elegy oraz Schafter. D: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić? P: Nie mam żadnych marzeń związanych z serwerem, myślę ze większość osiągnąłem — zarząd organizacji, biznesu oraz frakcji. D: Aktualnie posiadasz ponad 100 tysięcy Life Pointsów. Jest to ogromna suma, gdzie głównie je wbijałeś? P: Na początek było to magazyn do 5k potem z premium + głównie to z prac dorywczych, a potem z zadań dziennych, z frakcji i tak jakoś się uzbierało te 100 tysięcy. D: Jesteś znany pod nickiem Pawi.. Skąd pomysł na ten nick? Ma on jakieś ukryte bądź widoczne nawiązanie do Ciebie? Jeśli tak, jakie? P: Nic tajemniczego, ksywka jest po prostu wzięta od mojego imienia. Wczesniej miałem nick Pawcio01, lecz po jakimś czasie sobie go skrociłem i zostało Pawi. Bardzo dużo osób mnie myli z Moderatorem @Pavi. Gracze myślą, że jesteśmy braćmi albo ja jego jakąś podróbą D: Pod koniec tradycyjnie chciałbym Ci zadać kilka luźniejszych pytanek. Do którego miasta z mapy San Andreas masz największy sentyment i dlaczego? P: Los Santos miast z którym zawsze wszędzie wybierałem jako pierwsze na wejsciu na serwer. Jedno z ikonicznych miejsc jest Grove Street D: Jeśli miałbyś dostać na teraz jaki tylko chcesz pojazd na serwerze, który byś wybrał? P: Infernus Classic przypomina bardzo z wyglądu Lamborghini Countach bardzo lubiłem jeździć tym samochodem w Grze GTA Vice City D: Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? P: Jasne chciałbym pozdrowić każdego, kto spędził ze mną choć trochę czasu podczas mojej przygody na serwerze, całą frakcję TSA a najbardziej @SpeedPower, @Tomxcio, @Hubs*, @Kozixon, @concamatrix, @WujekKruk, @Via, @Martelke, @Wiesi3k.NpS, @dzik2k. Całą organizację Family Drivers, w szczególności: @Nenil.gg, @Macio717, @Refelek*, @Krop., @SNowRC3, @leworensky. D: To wszystko z mojej strony. Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu oraz poświęcony na niego czas. P: Również dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu. Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem. Autoryzował: @Kr3dka -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
4Life News - Wywiad z Redaktorem Naczelnym Kr3dka!
davoolsky* opublikował(a) temat w Archiwum wywiadów
Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Redaktorem Naczelnym @Kr3dka! D - Davvv_13 K - Kr3dka D: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi? K: Hej, z chęcią odpowiem. D: Świetnie! Na sam początek wywiadu, opowiedziałbyś coś o swojej osobie i zainteresowaniach? K: Na imię mam Paweł, w tym roku skończyłem 19 lat. Pochodzę z Kielc, gdzie chodzę też do technikum na profil technik informatyk. Moimi zainteresowaniami są motocykle oraz informatyka. Przechodząc do moich pasji, tą główną są służby mundurowe, głównie celuje w straż pożarną. Resztę mojego wolnego czasu spędzam na siłowni lub przy komputerze grając w gry komputerowe. D: Przechodząc do sceny MTA, kiedy, jak i dlaczego trafiłeś na serwer 4Life? K: W 2015 roku grałem na konkurencyjnym, dość znanym serwerze. Rozgrywka tam powoli mi się nudziła, więc postanowiłem poszukać czegoś innego, a w liście serwerów ujrzałem dość dobrze prosperujący serwer z dużą ilością graczy. D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz? K: Nie za bardzo pamiętam swoje początki, było to dość dawno, jednak najpewniej jak każdy gracz zarabiałem na swoje pierwsze auto. Jednak niedługo po tym gra w MTA mi się znudziła i postanowiłem sobie zrobić ,,przerwę", a do gry wróciłem pod koniec 2023 roku. D: Jesteś w organizacji ,,Underground". Czy opowiesz nam, jak i kiedy trafiłeś do organizacji? K: Do organizacji dołączyłem w momencie stworzenia jej, @XKrakroX zaprosił mnie do niej, a ja długo nie myśląc, postanowiłem im pomóc i dołączyłem. D: W owej organizacji posiadasz rangę zarządową. Kiedy na nią awansowałeś? K: Do zarządu trafiłem dość niedawno, bo 19 września tego roku. D: Na czym polegają twoje obowiazki na randze U.G. Managment trainee? K: Obowiązki są pewnie bardzo podobne do innych organizacji. Rozpatruje podania do nas, dbam o porządek w organizacji oraz organizuje eventy. Serdecznie zapraszam do nas każdego gracza, tego nowego, jak i tych już doświadczonych. D: Aktualnie jesteś we frakcji S.A. Police Department. Kiedy udało dołączyć Ci się do owej frakcji? K: Do frakcji dołączyłem po wynikach w kwietniowej rekrutacji, 22 kwietnia bieżącego roku. D: Dlaczego akurat San Andreas Police Department? Co skłoniło cię do napisania podania akurat do tej frakcji? K: Wcześniej byłem w S. A. Medical Department, frakcja ta już mnie nudziła i była dla mnie strasznie monotonna. W momencie pisania odejścia z niej pojawiła się rekrutacja do Police Department - ja długo nie myśląc, napisałem podanie. D: We frakcji posiadasz rangę Police Officer III+1. Jak wyglądała i ile trwała twoja droga na to stanowisko? K: Aktualnie jestem we frakcji od 5 miesięcy, miło spędzam czas spędzony na służbie. D: Jakie posiadasz obowiązki na swojej randze? K: Nie różnią się one niczym od innych osób z Patrol Division. Pomagam innym graczom, uczestniczę w pościgach, czy też po prostu patroluje ulicę San Andreas. D: Czy miałeś kiedyś myśli nad zmianą frakcji, czy jednak SAPD to ta jedyna? K: Na ten moment nie planuje zmiany frakcji, podoba mi się tu, gdzie jestem. D: Obecnie jesteś w Redakcji 4Life News na randze zarządowej, kiedy udało Ci się dołączyć do naszego biznesu? K: Do zarządu trafiłem na początku lipca tego roku. D: Dlaczego akurat redakcja? Co skłoniło Cię, aby dołączyć akurat tu? K: Miałem okazję w przeszłości wiele razy być członkiem jakiejś redakcji na innych serwerach, czy też pisałem różne teksty — głównie to mnie zachęciło do dołączenia do naszej serwerowej redakcji. D: Jakie posiadasz obowiązki w zarządzie redakcji? K: Pilnuje porządku w redakcji, zajmuje się rekrutacją oraz szkoleniem nowych redaktorów. Autoryzuje również materiały, które trafiają później na forum. D: Na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych ponad 680 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w grze? K: Czas wspominam bardzo dobrze, myślę, że ludzie, z którymi miałem okazje się spotkać podczas mojej przygody, sprawiły, że nie żałuje przegrania tylu godzin. D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 680 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji? K: Majątek nie jest duży, jest to jedynie Cheetah z silnikiem 1.6 na rubinowym secie. Myślę, że nie jest to wystarczające w porównaniu do ilości godzin spędzonych na serwerze, jednak nigdy mnie nie ciągnęło do pracy w pracach dorywczych, liczyłem na dobrą zabawę i cały swój czas na serwerze spędzałem we frakcji. D: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić? K: Nie mam aktualnie żadnego marzenia. D: Na serwerze jesteś znany pod nickiem Kr3dka. Skąd pomysł na nick? K: Nie pamiętam dokładnie genezy tego nicku, jednak wydaje mi się, że dobre parę lat temu potrzebowałem zmienić nick i wziąłem pierwszą lepszą rzecz, która była przede mną. D: Pod koniec, jak zawsze mam dla Ciebie 3 luźniejsze pytania. Jeśli miałbyś dostać na teraz jaki tylko chcesz pojazd na serwerze, który byś wybral? K: Jeżeli byłaby taka okazja, to wybrałbym Infernusa lub Infernusa Classica. D: Jaki był twój pierwszy samochód na serwerze? K: Był to Perennial od naszego ukochanego cygana. D: Pogrywasz w jakieś inne gry niż MTA, jeśli tak to w jakie? K: Tak, często gram ze znajomymi w CS2, Fortnite, Valorant. Zdarzy mi się również zagrać w EAFC, czy też jakieś gry singleplayer. D: Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? K: Tak, chciałbym pozdrowić @Mlonskyy, @Mefju4, @MateuszXQ, @umefor, @Wr77zeR*, @p3gani, @kondziolek, @pepsiak01, @KrzychuL_, @XKrakroX, @MichQs., @erorek., @BalonK8, @rogis, @Yaokim, @.Mich4U, @TeKMistrz, @Maras., @Lumbago, @dianus, wszystkich członków SAPD oraz organizacji Underground oraz Ciebie. Szarałt dla nich! D: To wszystko z mojej strony. Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu, poświęcony na niego czas oraz za pozdrowienia. K: Dzięki za przeprowadzony wywiad, powodzenia! Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem. Autoryzował: @MateuszXQ -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @umefor! D - Davvv_13 u - umefor D: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi? u: Witam, z tej strony Detective I Umefor, San Andreas Police Department. Jasne, zatem słucham. D: Super! Na początku rozmowy chciałbym poprosić Cię, abyś powiedział coś o sobie oraz o swoich zainteresowaniach. u: Interesuję się elektroniką, motoryzacją oraz służbami takimi jak policja, wojsko itp. D: Przechodząc do sceny MTA, jak, kiedy i dlaczego trafiłeś na serwer MTA 4Life? u: W 2020 roku trafiłem na pewien kanał na YouTube, który pokazywał rozgrywkę na serwerze RP w MTA. 4Life poznałem właściwie przez przypadek, gdy zobaczyłem listę serwerów i zauważyłem 4Life. Postanowiłem wejść na chwilę, żeby zobaczyć, jak wygląda gra na serwerze typu RPG. Z początku nie chciało mi się grać ze względu na słaby komputer, jednak później tak bardzo się wkręciłem, że postanowiłem regularnie grać. D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz? u: Z początków mało grałem, zarabiając na tańsze auta, więc ogólnie nic nie było ciekawego. Jednak sam początek wspominam miło. Na początku byłem w frakcji SAMD w 2021 roku, potem przeszedłem do frakcji SARA, a następnie TSA. Moja aktualna frakcja to SAPD. D: Aktualnie jesteś we frakcji S.A. Police Department. Kiedy udało dołączyć Ci się do owej frakcji? u: Do frakcji udało dołączyć mi się po 3 próbie w rekrutacji z czerwca 2023 roku. D: Dlaczego akurat San Andreas Police Department? Co skłoniło cię do napisania podania akurat do tej frakcji? u: Postanowiłem spróbować sił w SAPD, ponieważ zadania tej frakcji najbardziej mnie przekonywały oraz zawsze znajdowało się coś ciekawego do wykonania. D: We frakcji posiadasz rangę Detective I. Jak wyglądała i ile trwała twoja droga na to stanowisko? u: Mój przebieg służby we frakcji przebiega praktycznie bez większych problemów. Regularnie awansuję, a, jak wspomniałeś, posiadam stopień Detective I. Zajęło mi to, licząc od momentu dostania się do frakcji, lekko ponad rok. D: Jakie posiadasz obowiązki na swojej randze? u: W SAPD posiadam obowiązki nałożone przez dywizję, w której jestem, czyli Supervisory Staff. Dzięki temu do moich obowiązków należy dowodzenie na różnorodnych akcjach oraz dbanie o dobre imię frakcji. D: Które z pojazdów frakcji SAPD masz do dyspozycji na swojej randze? u: Na co dzień przeważnie można mnie ujrzeć w nieoznakowanym radiowozie Buffalo. D: Co najbardziej lubisz lub nie lubisz we frakcji, w której aktualnie jesteś? u: Nie ma tu nic czego nie lubię, najbardziej cenie sobie ludzi, którym wiem, że mogę zaufać, liczyć na ich pomoc. D: Czy miałeś kiedyś myśli nad zmianą frakcji, czy jednak SAPD to ta jedyna? u: SAPD to frakcja, w której czuje się najlepiej, nie widzę szans na jej zmianę. D: Jesteś w biznesie S.A. Armed Forces, kiedy udało ci się dołączyć do owego biznesu? u: Do biznesu dołączyłem dnia 11 sierpnia 2022 roku. D: Co skłoniło Cię, aby dołączyć akurat do tego biznesu? u: Tak naprawdę do dołączenia do biznesu namawiał mnie @kondziolek. Razem stwierdziliśmy, że chcemy dołączyć do biznesu głównie ze względu na nasze zainteresowania oraz możliwości, jakie on oferuje. D: Jesteś w biznesie na randze Podpułkownik. Ile trwała i jak wyglądała droga na nią? u: W tym biznesie miałem wyższy stopień „Pułkownika”, którego uzyskanie zajęło mi ponad rok, jednak zostałem zdegradowany z powodu braku aktywności. Przez całą moją drogę nie miałem żadnych problemów. W biznesie pełniłem rolę szkoleniowca akademii, a obecnie pełnię rolę egzaminatora akademii. D: Jakie obowiązki posiadasz na rangach Podpułkownik i Egzaminator? Czy należysz do któregoś z dostępnych w biznesie batalionów? u: Z obowiązków, które wynikają ze stopnia, jest to robienie normy. Jednak jestem również egzaminatorem, więc przeprowadzam egzaminy dla akademii. Odpowiadając dalej, w biznesie jestem w każdym pododdziale. D: Jakie pojazdy masz do dyspozycji na swoich stanowiskach w SAAF? u: Praktycznie każdy oprócz admirala. D: Przechodząc dalej, kiedy udało Ci się dołączyć do ekipy serwera? u: Do ekipy dołączyłem w ostatniej rekrutacji, rangę otrzymałem dnia 17 lipca 2024. D: Co skłoniło cię do napisania podania do administracji? u: Chęć rozwijania się dalej na serwerze oraz niesienia pomocy dla społeczności serwera. D: Jakie towarzyszyły Ci emocje, gdy dowiedziałeś się, że dostałeś się do administracji? u: Spora radość! Praktycznie, gdy zobaczyłem powiadomienie na forum, miałem szeroki uśmiech na twarzy. D: Jak wyglądały twoje początki w ekipie? u: Szybko przyzwyczaiłem się do swoich obowiązków. Jestem tu dość krótko, a jak do tej pory nie mam żadnych negatywnych odczuć. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na randze Supporta? u: Posiadam ich mało, jest to wykonywanie zgłoszeń od graczy pod /report oraz pomoc komuś, kto tej pomocy na serwerze wymaga, zazwyczaj jest ona zgłaszana również pod wcześniej wspomnianą komendą. D: Na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych ponad 2700 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w grze? u: Nie żałuję, ogólny czas poświęcony na rozgrywkę wspominam dobrze. Kiedy przypominam sobie, jakie wydarzenia działy się w tym czasie, jestem bardzo zadowolony z rozgrywki. D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 2700 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji? u: Szczerze mówiąc, na serwerze nie zależy mi na majątku. Wiele razy wchodziłem do kasyna, mając grube setki tysięcy, a wychodziłem z niczym. Gdybym tego nie robił, mój majątek wynosiłby około 2 milionów. Aktualnie posiadam Nagoye, 1.8 na upach oraz 112 tysięcy przy sobie. Mój mały majątek wynika z tego, co wcześniej napisałem; na serwerze nie skupiam się na budowaniu majątku, a na rozwijaniu się we frakcji, biznesie i administracji. D: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić? u: Nie, wiele z tego, co chciałem, osiągnąłem. Czuję się dobrze z tym, co mam. D: Aktualnie posiadasz ponad 45 tysięcy Life Pointsów. Jest to fajna sumka, gdzie głównie je wbijałeś? u: Głównie pochodzą one z frakcji, cogodzinnej premii oraz z prac takich jak kopalnia czy lawety. D: Jesteś znany pod nickiem umefor. Skąd pomysł na ten nick? Ma on jakieś ukryte bądź widoczne nawiązanie do Ciebie? Jeśli tak, jakie? u: Mój nick jest kompletnie losowy, nie ma on żadnego nawiązania. Powstał poprzez wpisanie losowych liter na klawiaturze. D: Pod koniec tradycyjnie chciałbym zadać kilka luźniejszych pytanek. Jeśli dostałbyś na serwerze milion PLN na teraz, ale musiałbyś je wydać w ciągu godziny, co byś kupił? u: Myślę, że wybór padłby na auto na ID. Za dużo na serwerze nie jeżdżę, więc szybki pojazd nie jest mi potrzebny, a taki pojazd rósłby powoli na wartości. D: Co porabiasz na serwerze poza służbą administracyjną? u: Spędzam czas na służbie frakcyjnej oraz wykonuje obowiązki egzaminatora w biznesie. D: Z którym miastem wiążesz najlepsze wspomnienia z rozgrywki? u: Los Santos, w tym miejscu wydarzyła się znaczna część moich wspomnień. D: Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? u: Pozdrawiam całą frakcje SAPD, biznes SAAF oraz administracje. D: To wszystko z mojej strony. Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu oraz poświęcony na niego czas. Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem. Autoryzował: @Kr3dka
-
Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @Dani3L0! D - Davvv_13 Dan - Dani3L0 D: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi? Dan: Witam serdecznie, oczywiście. D: Super! Na początku rozmowy chciałbym poprosić Cię, abyś powiedział coś o sobie oraz o swoich zainteresowaniach. Dan: Mam na imię Daniel, pochodzę z województwa wielkopolskiego, aktualnie pracuję w budownictwie, a niedługo rozpoczynam studia. Interesuję się sportem, wędkarstwem oraz służbami mundurowymi. Prywatnie jestem strażakiem ochotnikiem i biorę czynny udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych, realizując przy tym swoją pasję oraz moje małe marzenie z dzieciństwa. Poza tym dużo czasu spędzam na komputerze, stąd moja aktywność na 4Life. D: Przechodząc do sceny MTA, jak, kiedy i dlaczego trafiłeś na serwer MTA 4Life? Dan: To akurat bardziej złożone, nie miałem pojęcia o istnieniu MTA do pewnego momentu swojego życia. Większość czasu spędzałem na SAMP, a oglądając filmiki na YouTube, dowiedziałem się o MTA. Szukając serwera, kierowałem się ilością graczy oraz innowacyjnością i możliwościami. Tak właśnie trafiłem na serwer 4Life. O ile mnie pamięć nie myli, był to 29 października 2019 r. D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz? Dan: Z tego, co pamiętam, była to dość monotonna rozgrywka podczas pierwszych chwil – wyrobienie wszystkich uprawnień, poznanie komend i miejsc na serwerze, ale dalej było już tylko ciekawiej. Skupiłem się na zarobku na pierwszy samochód, którym był Perenial w wersji sedan. Dalej odkrywałem możliwości serwera i po prostu go zwiedzałem, aż podjąłem decyzję, aby dołączyć do jakiejś frakcji i urozmaicić czas spędzany na serwerze. D: Jesteś w organizacji OSP Market. Kiedy i dlaczego dołączyłeś do tej organizacji? Dan: Kiedyś, siedząc na serwerze oraz komunikatorze Mumble wraz ze znajomym, stwierdziliśmy, że chcielibyśmy założyć własną organizację. Nie myśląc za dużo, wraz z @marchewa* stworzyliśmy ją i zaczęliśmy zbierać ludzi oraz działać w kierunku jej rozwoju. Jeśli chodzi o organizację, początkowo nazywała się ona NIGHTRIDERS i została założona jakoś w połowie grudnia 2023 r., jednak w połowie sierpnia bieżącego roku podjęliśmy wspólnie decyzję o zmianie nazwy organizacji na OSP Market. D: Skąd pomysł na nazwę organizacji? Dan: Nazwa ta powstała z sentymentu do starych koszar frakcji SAFD, JRG-1 Los Santos, które kiedyś mieściły się w dzielnicy Market. D: W owej organizacji jesteś v-Liderem, na czym głównie opierają się w niej twoje obowiązki? Dan: Szczerze, to organizacja jest obecnie jednym z moich mniejszych obowiązków serwerowych. Na samym starcie było trochę pracy; zająłem się pisaniem regulaminu, zbieraniem ludzi i innymi zadaniami. Aktualnie staram się rekrutować jak najwięcej nowych graczy. Poza tym zajmuję się również awansami, odejściami oraz ewentualnymi zmianami w regulaminie organizacji. D: Przechodząc dalej, opiekujesz się serwerowym kinem – 4Life Cinema Center oraz serwerowym wojskiem – San Andreas Armed Forces. Kiedy dołączyłeś do grona opiekunów biznesów i dlaczego opiekujesz się akurat tymi biznesami? Dan: Do grona opiekunów biznesów dołączyłem 26 sierpnia 2024 r. Opiekuję się akurat tymi biznesami, ponieważ są one dla mnie w jakiś sposób interesujące i myślę, że mogę dzięki nim nauczyć się czegoś nowego, a przy okazji poznać ciekawych ludzi. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki jako opiekun biznesów? Dan: Nadzoruję poprawne funkcjonowanie biznesów, pomagam w różnych problemach, oceniam propozycje graczy oraz pilnuję ogólnego porządku na serwerze 4Life, Mumble, ale też na Discordzie. D: Samemu opiekuję się wcześniej wspomnianymi biznesami, czy jest też ktoś inny od owych biznesów? Dan: Jeśli chodzi o 4Life Cinema Center, aktualnie sam się opiekuję, natomiast przy SAAF pomaga mi @Hefrey.. D: Czy spośród biznesów, którymi się opiekujesz, jest taki, którym zarządza się lepiej? Jeśli tak, to którym? Dan: Aktualnie, biorąc pod uwagę mój krótki staż na stanowisku, ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. D: Rozumiem. Czy jest coś, co szczególnie lubisz lub nie lubisz w biznesach, którymi się opiekujesz? Dan: Odpowiedź będzie podobna: jeszcze nie poznałem ludzi z tych biznesów w 100%, jednak mogę powiedzieć, że sama organizacja w obu biznesach jest obecnie idealna, tak samo, jak kontakt z zarządem. Na razie nie dostrzegam żadnych minusów. D: Odchodząc od tematu, aktualnie jesteś we frakcji S.A. Fire Department. Kiedy udało Ci się dołączyć do owej frakcji? Dan: Do frakcji po raz pierwszy dołączyłem w sierpniu 2020 r., aczkolwiek już chwilę po zdanych egzaminach moja przygoda się skończyła. We wrześniu zostałem wydalony z powodu mojej niskiej aktywności serwerowej. Wtedy to właśnie zrobiłem najdłuższą przerwę od serwera, która trwała prawie 3 lata, aż pewnego dnia podjąłem decyzję o powrocie na serwer. Do samej frakcji powróciłem 23 stycznia 2023 r., podszedłem do egzaminów przyśpieszonych i jestem w niej nieprzerwanie do dziś. D: Dlaczego akurat San Andreas Fire Department? Co skłoniło cię do napisania podania akurat do tej frakcji? Dan: Tak jak już wspominałem, interesuję się służbami mundurowymi, jestem człowiekiem pełnym empatii oraz strażakiem-ratownikiem w OSP. Właśnie dlatego wybór frakcji był dla mnie prosty i oczywisty. D: We frakcji posiadasz rangę Starszy Kapitan. Jak wyglądała i ile trwała twoja droga na to stanowisko? Podczas powrotu do frakcji wróciłeś na wcześniej posiadaną rangę, czy zaczynałeś od akademii? Dan: Ze względu na to, że zostałem wydalony, zaczynałem od zera. Jednak czułem, że posiadana przeze mnie wiedza i doświadczenie z życia pozwolą mi na zdanie egzaminu przyśpieszonego, i tak też się stało. Droga na stopień Starszego Kapitana trwała około roku i miesiąca, zakończyła się w lutym tego roku. Było to też po części związane z moimi urlopami we frakcji oraz jednym zawieszeniem. D: Jakie posiadasz obowiązki na swojej randze? Dan: Sam stopień nie narzuca mi tak naprawdę żadnych obowiązków, natomiast we frakcji jestem szkoleniowcem, egzaminatorem, oficerem operacyjnym oraz dowódcą specjalistycznej grupy ratownictwa technicznego. Opisując po kolei, zajmuję się szkoleniem nowych członków frakcji oraz ich końcowym ocenianiem podczas egzaminów. Jako oficer operacyjny nadzoruję pracę podczas większych zdarzeń, natomiast jako dowódca SGRT zajmuję się rekrutacją nowych osób, szkoleniami, egzaminami, odejściami oraz ewentualnymi zmianami w regulaminie grupy, materiałach szkoleniowych bądź w wariantach egzaminów. D: Które z pojazdów frakcji SAFD masz do dyspozycji na swojej randze? Dan: Tak naprawdę mam dostęp do większości pojazdów, z takich najciekawszych to pojazd specjalistyczny ciężki ratownictwa drogowego. Natomiast nie mogę korzystać z Huntelya komendy głównej oraz z pojazdów grup specjalistycznych, których członkiem nie jestem, np. ambulans, mobilne laboratorium i inne. Poza tymi pojazdami mogę poruszać się każdym pojazdem bojowym. SLOp, inaczej mówiąc, to lekki samochód operacyjny. Poza tym jest jeszcze Sultan, z którego mogą korzystać wyłącznie szkoleniowcy frakcji. D: Co najbardziej lubisz lub nie lubisz we frakcji, w której aktualnie jesteś? Dan: Uwielbiam panującą tutaj atmosferę oraz to, że posiadamy spory wachlarz naszych możliwości i jesteśmy praktycznie przeszkoleni do każdego zdarzenia, zarówno do pożaru, jak i np. wypadków czy drzew. Fajną rzeczą jest możliwość rozwoju w wielu tematach na wielu stanowiskach. Niestety, zdarzają się momenty, że po prostu stoi się w miejscu. Z minusów mogę zaliczyć małą ilość RP z innymi graczami, a nie oszukujmy się – jest to o wiele ciekawsze i angażujące aniżeli kolejna plama. Aczkolwiek mam nadzieję, że niedługo to się poprawi i znowu będzie można liczyć na ciekawe zdarzenia od graczy. Czasem zdarza się również tak, że nie ma żadnych zgłoszeń, zarówno RP od graczy, jak i pożarów czy innych zdarzeń, a co za tym idzie – stoimy i oczekujemy w takiej sytuacji, aż wpłynie zgłoszenie. D: Przechodząc dalej, kiedy udało Ci się dołączyć do ekipy serwera? Dan: Do ekipy dołączyłem 16 lipca bieżącego roku. D: Co skłoniło cię do napisania podania do administracji? Dan: Od zawsze lubię pomagać, chciałem też poznać nowe osoby i zobaczyć, jak wygląda funkcjonowanie serwera od tzw. kuchni. Również chciałem doświadczyć nowych rzeczy i poszerzyć zakres swoich działań na serwerze, aby ciągle się w jakiś sposób rozwijać. D: Jakie towarzyszyły Ci emocje, gdy dowiedziałeś się, że dostałeś się do administracji? Dan: W pierwszej kolejności było to niedowierzanie, a następnie radość i ekscytacja, że w końcu mogę spróbować swoich sił w administracji serwera. D: Jak wyglądały twoje początki w ekipie? Dan: Myślę, że całkiem dobrze. Od razu wziąłem się za pracę, poznałem wiele osób i do tej pory bardzo miło spędzam czas na serwerze. Bycie w administracji bardziej traktuję jako przywilej niż obowiązek. D: Jak byłeś traktowany przez kolegów i koleżanki z ekipy na wyższych rangach jako początkujący support? Dan: Niezwykle profesjonalnie oraz wyrozumiale. Na każde zadane pytanie otrzymywałem natychmiastową odpowiedź, a w każdej sytuacji mogłem i dalej mogę liczyć na ich pomoc. Odnoszę wrażenie, że naprawdę nikt z nich nie znalazł się na randze z przypadku, bo są to wspaniali ludzie. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na randze Supporta? Dan: Pomoc innym graczom w sytuacji, kiedy np. coś się zbuguje bądź nie działa tak, jak powinno. Poza tym odpowiedzi na różnorakie pytania, na które nie znają odpowiedzi, oraz ogólna pomoc w każdej sytuacji związanej z serwerem. D: Na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych ponad 1800 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w grze? Dan: Nie żałuję tego czasu. Nie wliczając w to moich początków na serwerze, większość czasu spędziłem we frakcji bądź z ludźmi z frakcji, bawiąc się przy tym niesamowicie, więc uważam, że każda godzina była tego warta. Oczywiście, można było ten czas spędzić bardziej produktywnie w swoim życiu, aczkolwiek mój aktualny poziom rozwoju prywatnego pozwala mi znaleźć czas na rozwijanie się w tym samym czasie na serwerze, i nie mogę sobie nic zarzucić. To jest super odskocznia od codziennych spraw. D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 1800 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji? Dan: Szczerze, nie jest to imponujący majątek. Grając na serwerze, nigdy nie interesowały mnie prace dorywcze, może z tego powodu tak to wygląda, ale mimo wszystko nie jest on jakoś strasznie mały. Na ten moment posiadam około 3,2 mln majątku, z czego większość to moje pojazdy. Posiadam na ten moment Schaftera DSD-R 2.2 FT oraz Bulleta 2.2 PFT. Na pewno chciałbym w przyszłości ten majątek powiększyć, aczkolwiek 100% swoich pieniędzy czerpię praktycznie ze służby we frakcji i nie mam parcia na szybkie zarabianie, więc nie naciskam na to jakoś szczególnie. D: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić? Dan: Aktualnie do pełni mojej realizacji na serwerze brakuje mi zarządu frakcji, na 100% będę się o to starał do końca mojej przygody na serwerze, również chciałbym wspiąć się wyżej w administracji serwera, ale nie jest to mój główny cel. D: Aktualnie posiadasz ponad 35 tysięcy Life Pointsów. Jest to fajna sumka, gdzie głównie je wbijałeś? Dan: Większość godzin wbiłem, przesiadując na służbie we frakcji, ale robię również eventy, które są wprowadzane na serwer. Regularnie ze znajomymi poszukujemy wszystkich "znajdziek". Oczywiście, część została zdobyta podczas prac dorywczych, ale to zdecydowana mniejszość. D: Jesteś znany pod nickiem Dani3L0. Skąd pomysł na ten nick? Ma on jakieś ukryte bądź widoczne nawiązanie do Ciebie? Jeśli tak, jakie? Dan: Dobre pytanie, na które raczej nie znajdę dokładnej odpowiedzi. Tak naprawdę nie pamiętam w 100%, skąd wziął się ten nick, choć domyślam się, że po prostu zwykłe "Daniel" było zajęte, i zapewne stąd pomysł na nick. Jestem dociekliwy i ciekawski, ale mimo wszystko przyziemny, dlatego bez żadnych kombinacji ustawiłem sobie jako nick swoje imię. D: Pod koniec tradycyjnie chciałbym Ci zadać kilka luźniejszych pytanek. Którym ze swoich pojazdow poruszasz się najczesciej i dlaczego? Dan: Najczęściej poruszam się Schafterem, ze względu na to, że jest to dość świeżo nabyty pojazd, ale również z powodu pracy w wolnej chwili na aplikacji transportowej. D: Jeśli mógłbyś dodać jakieś RP do SAFD, na czym by polegalo? Dan: Na ten moment robimy dosłownie wszystko, co robi straż, więc jedynie myślę, że dałoby się coś zmienić. Jeśli chodzi o dodanie czegoś, to raczej ciężki temat. D: Z którym miastem wiążesz najlepsze wspomnienia z rozgrywki? Dan: Definitywnie Los Santos, jest to główne miasto serwerowe, które oferowało mi najwięcej, uwielbiam ogólnie całą mapę, ale wracając, mam na myśli tutaj właśnie wspomniane wyżej JRG na dzielnicy Market i pierwszą bazę naszej organizacji, która mieściła się na dzielnicy Idlewood, z resztą do dziś siedziba organizacji znajduję się właśnie w Los Santos. D: Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? Dan: Oczywiście że tak, na starcie chciałbym pozdrowić @marchewa* z którym założyliśmy wspólnie organizację oraz gramy wspólnie na serwerze, jak i poza nim. Również chciałbym pozdrowić @yoshi.rar, @Serg*, @Kurzi, @Bambo*, @Sn3jku, @Ulgi, @Otis_Driftwood, @Dyziek*, @Byialy*, @Argen, oraz wszystkich członków administracji, każdego pracownika frakcji SAFD i każdego czytającego. Jeżeli o kimś nie wspomniałem, to wybaczcie. D: To wszystko z mojej strony. Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu oraz poświęcony na niego czas. Dan: Dziękuje również za propozycję wywiadu i mam nadzieję, że nie zanudziłem. Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem. Autoryzował: @Kr3dka
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Informacje z frakcji Dnia 17.09.2024 ukazały się wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance. Tego samego dnia ogłoszono nabór do frakcji San Andreas Fire Department, aplikującym życzymy powodzenia. Informacje z biznesów Dnia 13.09.2024 biznes Buildings4you ogłosił czwartą edycje licytacji nieruchomości dla graczy. Licytacje odbędą się dnia 29.09.2024. Dnia 15.09.2024 ukazały się wyniki rekrutacji do biznesu Buildings4you. Dnia 20.09.2024 odbyła się XX gala 1vs1 (w stylu ulicznym) organizowana przez biznes 4FIGHT. Następnego dnia, czyli 21.09.2024 ukazały się wyniki rekrutacji do biznesu San Andreas Armed Forces. Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do dalszego śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witajcie Drodzy czytelnicy! Z tej strony Starszy Redaktor @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Dziś przedstawię Wam relacje z XX edycji gali 1vs1 organizowanej przez biznes 4Fight! Zapraszamy do przeczytania! Wczoraj, dwudziestego września, odbyła się dwudziesta edycja gali 1vs1, organizowana przez biznes 4Fight! Wydarzenie miało miejsce na terenie głównej bazy biznesu, Conference Center w mieście Los Santos. Początek gali ustalono na godzinę 19:00, kiedy to rozpoczęły się pierwsze walki. Podczas wydarzenia istniała możliwość obstawiania wyników poszczególnych pojedynków. W trakcie gali organizowano szybkie konkursy z nagrodami dla widzów. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla trzech najlepszych osób: 30 000 PLN oraz Rancher Long 2.4 na okres 30 dni za pierwsze miejsce, 20 000 PLN oraz Rex 2.4 na okres 21 dni za drugie miejsce, oraz pojazd marki Jester 2.4 na okres 14 dni dla publiczności. Do udziału w gali zapisały się 32 osoby, które rozpoczęły rywalizację według ustalonej drabinki, zaczynając od pierwszej rundy. Poniżej zamieszczam plan wydarzeń z całej gali. Zapraszam do przeczytania! Runda pierwsza MateuszXQ vs Czitos - wygrywa @MateuszXQ. BurmistrzPitulic vs KubisMta - wygrywa @BurmistrzPitulic. goroncydamus vs Xdrop - wygrywa @Xdrop. bartoszek. vs K_R_U_K_ - wygrywa @bartoszek.. solty vs xNeVeR - wygrywa @xNeVeR. xervias vs Snupdog.gg - wygrywa @Snupdog.gg. Joz3K vs powalwixa - wygrywa @powalwixa. Nenil.gg vs QuDly_. - wygrywa @QuDly_.. *Rychu* vs elsigma - wygrywa @*Rychu*. TKO_Hugokopter vs xOmziruT - wygrywa @xOmziruT. bebiko12 vs szypkapytka - wygrywa @bebiko12. PiTJ vs Pawelos1240 - wygrywa @PiTJ. Roxisis vs KiemON* - wygrywa @KiemON*. Martelke vs thedeadmenyt - wygrywa @Martelke. Nachoo vs kekap - wygrywa @kekap. TeKMistrz vs AdekUchiha - wygrywa @TeKMistrz. Runda druga MateuszXQ vs BurmistrzPitulic - wygrywa @MateuszXQ. Xdrop vs bartoszek. - wygrywa @bartoszek.. xNeVeR vs Snupdog.gg - wygrywa @xNeVeR. powalwixa vs QuDly_. - wygrywa @powalwixa. *Rychu* vs xOmziruT - wygrywa @*Rychu*. bebiko12 vs PiTJ - wygrywa @bebiko12. KiemON* vs Martelke - wygrywa @Martelke. kekap vs TeKMistrz - wygrywa @TeKMistrz. Ćwierćfinały MateuszXQ vs bartoszek - wygrywa @bartoszek.. xNeVeR vs powalwixa - wygrywa @powalwixa. *Rychu* vs bebiko12 - wygrywa @*Rychu*. Martelke vs TeKMistrz - wygrywa @TeKMistrz. Po tych wszystkich zaciętych walkach nadszedł czas na półfinały. Publiczność była bardzo zainteresowana wszystkimi walkami, co można potwierdzić dużą obecnością graczy na gali. Półfinały bartoszek. vs powalwixa - wygrywa @bartoszek.. *Rychu* vs TeKMistrz - wygrywa @*Rychu*. Finał W ostatniej walce wczorajszego wieczoru zmierzyli się @bartoszek. oraz @*Rychu*. Po długiej, oczekiwanej i wyrównanej walce zwycięzcą finału został @*Rychu*, który wygrał nagrodę w wysokości 30 000 PLN oraz pojazd Rancher Long 2.4 na okres 30 dni! Drugie miejsce w evencie zajął @bartoszek., zdobywając 20 000 PLN oraz pojazd Rex 2.4 na okres 21 dni. Nagrodę publiczności zdobył krystianq1422, tym samym wygrywając pojazd marki Jester 2.4 na okres 14 dni! Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy! Autoryzował: @MateuszXQ
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
pozdrawiam
-
sebeh orangutan
-
4Life News - Plebiscyt Miesiąca Wrzesień 2024
davoolsky* odpowiedział(a) na Mefju4 temat w Archiwum Plebiscytów
1. Najlepszy Support: Nominowani: @NetworkTrouble @BlackSkorpio69 @yoshi.rar 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Pavi 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @spokomichas @Mefju4 @PolakoVskY* @Sheeker 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @.franek @Princessa* @Kubula 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @bilu. @LuKi16 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Mich. @Gabson556 @Pawi. @sebeh. @NetworkTrouble 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life news 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @kvmykk.ogf @PicoBello* @Kr3dka 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @xsanti @Kaminskyy 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Mefju4 @Masellko 13. Najlepsza Organizacja: Nominowani: - 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha @BlackSkorpio69 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: SARA, SARA, SARA! Pozdrawiam -
Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @yoshi.rar! D -Davvv_13 y - yoshi.rar D: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi? y: Pewnie, z chęcią na nie odpowiem. D: Super! Na początku rozmowy chciałbym poprosić Cię, abyś powiedział coś o sobie oraz o swoich zainteresowaniach. y: No to zaczynając od samego początku, nazywam się Kacper, mam 18 lat, mieszkam w województwie pomorskim i jestem w ostatniej klasie technikum samochodowego. Interesuję się motoryzacją i temu poświęcam praktycznie każdą wolną chwilę w swoim życiu, służbami mundurowymi oraz sportami. Głównie jazda na rowerze jest w moim kręgu zainteresowań. D: Przechodząc do sceny MTA, jak, kiedy i dlaczego trafiłeś na serwer MTA 4Life? y: Swoją przygodę z 4Life'em rozpocząłem 08.04.2021 r. Trafiłem na niego całkowicie przypadkiem. To był moment, w którym dopiero zaczynałem swoją przygodę z grami komputerowymi. Po prostu gdzieś na YouTube trafiłem na kilka filmów z MTA, więc postanowiłem to pobrać. Wpisałem w internecie „dobry serwer MTA” i wyskoczył mi właśnie 4Life, więc zdecydowałem się na nim stworzyć swoją historię, która trwa aż po dziś dzień. D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz? y: Swoją przygodę z 4Life'em rozpocząłem 08.04.2021 r. Trafiłem na niego całkowicie przypadkiem. To był moment, w którym dopiero zaczynałem swoją przygodę z grami komputerowymi. Po prostu gdzieś na YouTube trafiłem na kilka filmów z MTA, więc postanowiłem to pobrać. Wpisałem w internecie „dobry serwer MTA” i wyskoczył mi właśnie 4Life, więc zdecydowałem się na nim stworzyć swoją historię, która trwa aż po dziś dzień. D: Jesteś w organizacji Los Santos Kings. Kiedy i dlaczego dołączyłeś do tej organizacji? y: Do Los Santos Kings dołączyłem 26.11.2023 r. Zdecydowałem się na to, ponieważ było tam dość dużo znanych mi osób. Przed Los Santos Kings z graczem @Likoss123 mieliśmy swoją własną organizację. Po pewnym czasie straciłem chęć do współtworzenia organizacji, a po zaproszeniu przez lidera LSK, po chwili zastanowienia, dołączyłem do niej. D: W owej organizacji posiadasz rangę zarządową. Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na niej? y: Obowiązków tak szczerze mówiąc, nie mam dużo. Zajmuję się głównie odejściami z organizacji oraz rekrutacją. Dodatkowo, w wolnych chwilach ogarniam pojazdy organizacyjne i dobrze się bawię, tworząc super atmosferę wraz z zarządem i członkami tej organizacji. D: Aktualnie jesteś we frakcji S.A. Fire Department. Kiedy udało dołączyć Ci się do owej frakcji? y: Ogólnie do frakcji dołączyłem 11.11.2022 r., jednakże kilka razy odchodziłem z tej frakcji. W przerwach od niej byłem również w TSA, lecz koniec końców wróciłem do SAFD 12.01.2024 r. i tak jestem w niej aż do teraz, co pozwoliło mi na osiągnięcie stanowiska, które daje mi pewny rozwój w tej frakcji i brak monotonności w codziennej służbie. D: We frakcji posiadasz ranę Młodszy Aspirant. Jak wyglądała i ile trwała twoja droga na to stanowisko? y: Droga ta była dość długa, ze względu na odejście z frakcji przed osiągnięciem owego stopnia, i musiałem się piąć do tego stopnia praktycznie od zera. Zebrałem przez tę drogę jeszcze więcej wiedzy i doświadczenia, które pozwala mi na dobre odgrywanie akcji RP z graczami. Przez tę drogę zdobyłem stanowisko Zastępcy Dowódcy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego, dzięki uprzejmości zarządu frakcji oraz Dowódcy tej grupy, a także dołączyłem do Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego. D: Jakie posiadasz obowiązki na swoich rangach frakcyjnych? y: Jeśli chodzi o Z-cę Dowódcy SGRT, do moich obowiązków należy ogarnianie grupy wraz z dowódcą, przeprowadzanie szkoleń dla nowych osób dołączających do tej grupy oraz egzaminowanie ich. Natomiast jako Inspektor Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego mogę „kontrolować” członków frakcji, czy zachowują się należycie podczas pełnionej służby oraz czy godnie reprezentują frakcję w trakcie dojazdu na miejsce zdarzenia, powrotu na koszary, jak i podczas całego zdarzenia, jeśli chodzi o odgrywanie akcji RP. D: Jakimi pojazdami możesz się poruszać podczas służby na posiadanych przez ciebie rangach? y: Podczas pełnionej służby mogę poruszać się wszystkimi wozami bojowymi, bliżej znanymi jako wozy strażackie, oraz pojazdami operacyjnymi podczas pełnienia obowiązków w Wydziale Operacyjnym. D: Co najbardziej lubisz i nie lubisz we frakcji, w której aktualnie jesteś? y: Najbardziej lubię panującą tam atmosferę oraz różnorodność zdarzeń. Wiadome jest, że jeździmy do pożarów, wypadków itd., aczkolwiek każda akcja w przypadku wypadków jest inna, co daje frajdę, gdy jedziesz na miejsce akcji, bo nigdy nie wiesz, czego możesz się spodziewać na miejscu zdarzenia. Z rzeczy, których nie lubię, na pewno jest to, że czasem po prostu nie ma co robić podczas służby i trzeba stać na koszarach, wyczekując jakiegoś zdarzenia. Tak to nic więcej mi do głowy nie przychodzi. D: Czy miałeś kiedyś myśli nad zmianą frakcji na stałe, czy jednak SAFD to ta jedyna? y: Miałem chwilę zwątpienia, czy nie odejść z SAFD, jednakże, póki co zostaję w tej frakcji i zobaczymy, na jak długo. Faktem jest, że po takim czasie coraz bardziej się odechciewa wchodzić na służbę i coraz częściej myślę o napisaniu odejścia z tej frakcji. D: Obecnie jesteś w biznesie 4Wars, kiedy dołączyłeś do owego biznesu? y: Do 4Wars dołączyłem 19 listopada 2023 roku. D: Co skłoniło cię do napisania podania do 4Wars? y: Chęć zmiany biznesu wynika z tego, że w poprzednim byłem od samego początku. Padło na 4Wars ze względu na to, że wydawał mi się najciekawszym biznesem spośród wszystkich działających na serwerze. D: Opowiesz nam, czym głównie zajmuje się biznes, w którym w tej chwili jesteś? y: 4Wars w głównej mierze zajmuje się odgrywaniem akcji RP jako grupa przestępcza. Do naszych zadań należy m.in. napady na banki, nieruchomości, drobne kradzieże itp. Dodatkowo, jako biznes angażujemy się w akcje organizowane przez innych graczy, tj. zloty, oraz pomagamy frakcji TSA w eskortach VIP i biznesowi 4LCC w ochronie ich seansów. D: W biznesie posiadasz rangę zarządową. Jak wyglądała i jak długo trwała twoja droga na nie? y: Aby otrzymać tę rangę zarządową, musiałem się wykazać dość sporą aktywnością, przez co szybko awansowałem na wysoką rangę. Przed otrzymaniem zarządu dostałem szansę na stanowisku szkoleniowca, sprawowałem się dość dobrze, aż pewnego dnia zarząd 4Wars otworzył rekrutację na rangę Menadżera, czyli pierwszą rangę zarządową. Postanowiłem więc, że napiszę rekrutację, i po jej zakończeniu otrzymałem szansę na tym stanowisku. Szczerze mówiąc, uważam, że zrobiłem speedrun, jeśli chodzi o zarząd, i osiągnąłem to, co chciałem. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na randze Przełożony? y: Od początku pobytu w zarządzie powierzono mi opiekę nad akademią w tym biznesie, więc głównie się tym zajmuję. D: Przechodząc dalej, kiedy udało Ci się dostać do ekipy serwera? y: Do ekipy serwera udało mi się dołączyć w maju ubiegłego roku. D: Co skłoniło cię do napisania podania do administracji? y: Ja z reguły jestem osobą pomocną, a ranga administracyjna pozwala na pomaganie większej ilości osób, niż tylko tym, którymi się otacza człowiek na serwerze. Kolejną rzeczą, która skłoniła mnie do napisania, było zobaczenie, jak gra na tym serwerze wygląda od drugiej strony, czyli od strony administracyjnej. Kolejnym powodem, który zachęcił mnie do napisania rekrutacji na serwerze, było to, że w pewnym momencie, gdy już osiągnąłem to, co chciałem, nie było co robić na serwerze. Tutaj jednak zawsze coś się dzieje. Nie każdy z graczy jest w stanie to zauważyć, aczkolwiek są dni, kiedy nie wiadomo, w co włożyć ręce i czym się zająć. Zawsze jest to taka odskocznia od tego, co normalny gracz robi na serwerze na co dzień. D: Jakie towarzyszyły Ci emocje, gdy dowiedziałeś się, że dostałeś się do administracji? y: Na pewno to szczęście oraz, w pewnym sensie, niedowierzanie, że faktycznie to się stało. D: Jak wyglądały twoje początki w ekipie? y: Na samym początku ciężko mi było się w tym odnaleźć, ponieważ trzeba było nauczyć się wszystkiego. Teraz, patrząc na to z perspektywy czasu, nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Na początku starałem się podglądać innych członków ekipy, jak radzą sobie z obowiązkami, przez co nabrałem trochę więcej wprawy. D: Jak byłeś traktowany przez kolegów i koleżanki z ekipy na wyższych rangach jako początkujący support? y: Dobrze, wszyscy byli pomocni. Z każdą sprawą, której nie wiedziałem, mogłem bez problemu zgłosić się do nich i uzyskać odpowiedź na moje wątpliwości lub problemy. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki na randze Supporta? y: Na rozwiązywaniu problemów graczy serwera oraz pomaganiu im w sprawach dotyczących serwera, dbaniu o to, żeby żaden z graczy nie łamał regulaminu serwera, oraz pilnowaniu ogólnego porządku na serwerze i Discordzie. D: Czy miałeś kiedyś myśli o odejściu z ekipy serwera na zawsze? Jeśli tak, dlaczego? y: Póki co nie miałem myśli o odejściu na zawsze, lecz nie wiem, jak potoczy się moje życie za jakiś czas i czy obowiązki w życiu nie zmuszą mnie do odejścia na stałe z ekipy oraz z serwera. Czas pokaże, co się wydarzy. D: Na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych ponad 4600 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w grze? y: Wspominam ten czas bardzo dobrze, poznałem wiele ciekawych osób, z niektórymi utrzymuję kontakt aż po dziś dzień. Czy żałuję, że spędziłem tyle czasu na serwerze? Można by było ten czas przeznaczyć na rozwijanie swoich pasji w życiu realnym i w 100% im się poświęcić. Jednak to jest taka odskocznia od życia codziennego, która pozwala na odcięcie się od świata i przeniesienie się na pewien czas do gry oraz porozmawianie z super ludźmi. Podsumowując, czasu spędzonego nie żałuję; wspominam go bardzo dobrze i miło. D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 4600 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji? y: Majątek nie jest jakiś duży, nie jestem mistrzem w wycenie majątku, aczkolwiek według swoich obliczeń wyceniam go na jakieś 1,5 miliona, więc jak na ponad 4600 godzin, to jest troszkę mało, więc na pewno chciałbym go powiększyć. W swojej kolekcji posiadam Exo 2.2FT, Oracle 2.2FT oraz gammę 1.6PFT, wszystkie auta bez nitra. Jak na razie te furki mi w 100% wystarczają, jednak nie ukrywam, że chciałbym sobie kiedyś sprawić coś szybszego i droższego, ale na to potrzeba czasu oraz, wiadomo, pieniędzy, z którymi jak na razie u mnie krucho. D: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić? y: Moim największym serwerowym marzeniem jest dojście na wyższe rangi administracyjne. Mam również kilka mniejszych marzeń, z których większość już spełniłem, ale na tym nie koniec. D: Aktualnie posiadasz ponad 66 tysięcy Life Pointsów. Jest to fajna sumka, gdzie głównie je wbijałeś? y: Głównie zdobywałem LP na samym początku, pracując na magazynie, potem na tę liczbę złożyły się inne prace dorywcze oraz wypłaty z frakcji. W pewnym momencie sam byłem zszokowany, jak to LP poszybowało w górę, ale na ten moment jakoś znów stanęło w miejscu. D: Jesteś znany pod nickiem yoshi.rar. Skąd pomysł na ten nick? Ma on jakieś ukryte bądź widoczne nawiązanie do Ciebie? Jeśli tak, jakie? y: Nick yoshi.rar wziął się całkowicie przypadkowo. Na samym początku brzmiał on _-YOSHI-_, nawiązując do dinozaura z Super Mario World. Nick, pod którym jestem teraz znany, został zmieniony głównie z powodów usunięcia niechcianych _ i - z pierwotnego nicku, co utrudniało jego odnalezienie. Dopisek .rar wziął się całkowicie prześmiewczo ze znanego wszystkim programu WinRAR. Nick personalnie nie ma nawiązania do mnie, ale mam do niego pewien sentyment, ponieważ jest ze mną już od dość długiego czasu. D: Pod koniec tradycyjnie chciałbym Ci zadać kilka luźniejszych pytanek. Z jakim miastem wiążesz najlepsze wspomnienia z rozgrywki? y: W każdym z miast coś się działo, natomiast jeśli miałbym wybrać najlepsze, skłoniłbym się ku Las Venturas, ponieważ jest to jedno z większych miast, w którym spędzałem i spędzam najwięcej czasu. D: Jeśli otrzymałbyś teraz milion złotych na serwerze, ale musiałbyś je natychmiast wydać, co byś kupił? y: Zdecydowanie byłaby to Nagoya z pozwalającym na to tune, a w razie jakby mi starczyło, to jakiś tani, ale ładny domek. D: Czy znasz kogoś z serwera w ''realu''? y: Znam kilka osób, które grały dawniej na tym serwerze, ale już nie mam z nimi kontaktu ani oni nie grają na serwerze. D: Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? y: Oczywiście, na samym początku chciałbym pozdrowić @kondu32 za danie szansy na stanowiskach zarządowych, w biznesie i w organizacji. Oczywiście chciałbym pozdrowić również Ciebie oraz @Likoss123, @nfy.rar, @Dani3L0, @XKrakroX, @JA.KUB, @Legancki_Baor, @Argen, całą administrację serwera, wszystkich członków frakcji SAFD oraz biznesu 4Wars, wszystkich tych, którzy przewinęli się przez moje serwerowe życie, oraz oczywiście gorąco chciałbym pozdrowić każdego, kto to czyta. Mam nadzieję, że dowiedzieliście się czegoś ciekawego na mój temat. Jeżeli o kimś zapomniałem, to przepraszam. D:To wszystko z mojej strony. Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu oraz poświęcony na niego czas. y: Również dziękuję i mam nadzieję, że się podobało oraz że odpowiedzi były dość wyczerpujące. Dałem z siebie całe 99,9%. Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem. Autoryzował: @Kr3dka
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło