-
Postów
270 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez davoolsky*
-
4Life News - Jak frakcje radzą sobie z zimą? - SAMD & SAFD [2/3]
davoolsky* opublikował(a) temat w Archiwum Artykułów
Witam, z tej strony Młodszy Reporter @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. W kolejnym materiale z tej edycji przyjrzymy się pracy kolejnych dwóch kluczowych frakcji, które każdego dnia zmagają się z zimowymi wyzwaniami na naszym serwerze. Słowami wstępu... Zima to okres pełen wyzwań – opady śniegu, oblodzone drogi i niskie temperatury potrafią znacznie skomplikować codzienną pracę służb oraz wymagać od nich wyjątkowego zaangażowania. Aby dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu frakcji w tych trudnych warunkach, porozmawiałem z przedstawicielami SAMD oraz SAFD. Opowiedzieli o napotykanych trudnościach i rozwiązaniach, które pozwalają im skutecznie działać nawet podczas najbardziej wymagających akcji. Zapraszam do lektury, aby lepiej poznać, jak te frakcje radzą sobie z zimowymi utrudnieniami i jakie kroki podejmują, by zapewnić bezpieczeństwo na serwerze w trudnych warunkach pogodowych! Przedstawiam Zastępcę Ordynatora @Wietrzyk_ z San Andreas Medical Department, który opowiedział o wyzwaniach związanych z ratownictwem medycznym w zimowych warunkach. D - Davvv_13 W - Wietrzyk_ D: Witam, z tej strony Młodszy Reporter Davvv_13. Czy mogę zadać Ci kilka pytań odnośnie pracy waszej frakcji w zimę? W: Witam, z tej strony Zastępca Ordynatora Wietrzyk_ . Tak, Oczywiście. D: Jak zimowa aura wpływa na wasze codzienne działania? Czy śnieg, lód i zaspy wymagają od was modyfikacji standardowych procedur? W: Jeżeli chodzi o trudniejsze warunki na drodze, trzeba jeździć ostrożniej. Wiadomo, zimowa aura uprzykrza czasami nasze działania dla zwykłej karetki z powodu śliskich ulic oraz dużej ilości śniegu. Mimo wszystko nasze standardowe procedury nie zmieniły się praktycznie w ogóle. D: Czy zdarza się, że karetki mają trudności z dotarciem do pacjentów w miejscach trudno dostępnych z powodu śniegu lub nieodśnieżonych dróg? W: Zwykła karetka w miejscach trudno dostępnych niestety nie da rady dojechać, na szczęście dysponujemy także różnymi sekcjami ze Specjalistycznej Jednostki Ratownictwa Medycznego, za których pomocą możemy dostać się do miejsc ciężko dostępnych. D: Jak radzicie sobie w sytuacjach, gdy warunki uniemożliwiają szybki transport chorego do szpitala? Czy odgrywacie w takich przypadkach RP związane z tymczasową pomocą na miejscu? W: Często bywa tak, że niestety mamy ciężkie warunki do transportu poszkodowanego. W takim przypadku próbujemy jak najlepiej zadbać o naszą osobę poszkodowaną i improwizować. W takich przypadkach głównie polegamy na Lotniczym Pogotowiu Ratunkowych, za którego pomocą możemy nawet z najgorszych miejsc ewakuować poszkodowanego. D: Czy zauważyliście większą liczbę zgłoszeń związanych z zimowymi urazami, takimi jak złamania, poślizgnięcia czy hipotermia? W: Tak, ale głównie są to wypadki związane z trudnymi warunkami na drodze. Często w takich wezwaniach musimy zadbać głównie o komfort termiczny poszkodowanego. D: Jakie dodatkowe wyposażenie mają wasze pojazdy i personel w okresie zimowym, aby radzić sobie z trudnymi warunkami? W: W okresie zimowym, przy miejscach, gdzie jest ograniczony dostęp, głównie polegamy na Specjalistycznym sprzęcie ze Specjalistycznej Jednostki Ratownictwa Medycznego oraz z wyszkolonym personelem, który da sobie radę w nawet najgorszych warunkach. D: Jakie środki ostrożności stosujecie, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno personelowi, jak i pacjentom podczas transportu w trudnych warunkach? W: Naszym głównym celem działania jest ewakuacja poszkodowanego do miejsca bezpiecznego, staramy najpierw zadbać o siebie, ponieważ gdy nam się coś stanie nie pomożemy już nikomu. Przy akcjach na lodzie głównie trzeba zachować ostrożność, ponieważ lód może w każdej chwili pęknąć, dla tego chcemy, aby czas takiej ewakuacji zminimalizować do minimum. D: Czy są miejsca na serwerze, które zimą stają się szczególnie niebezpieczne lub problematyczne z punktu widzenia ratownictwa medycznego? W: Głównie oblodzone drogi, ludzie często nie zachowują ostrożności i wypadają z ostrych zakrętów. D: Jaką rolę odgrywa wasze wyposażenie w zimę? Czy dodajecie do niego specjalistyczny sprzęt dostosowany do trudnych warunków? W: Przeważnie, taki sprzęt przewozimy na samochodach dostosowanych do warunków zimowych. Ponieważ to one odgrywają główną rolę w tej porze roku. D: Czy macie jakieś wskazówki dla graczy, jak unikać sytuacji wymagających interwencji medycznej w trudnych, zimowych warunkach? W: Przede wszystkim zachować ostrożność na drogach i 100% skupienia. Także unikać wchodzenia na lód, jak i wspinaczkę w góry przy trudnych warunkach pogodowych. D: Czy organizujecie specjalne szkolenia dla członków frakcji związane z ratownictwem w zimowych warunkach? W: Personel Medical Department, głównie jest wyszkolony do działań w zimowych warunkach, lecz staramy się jak najbardziej oraz jak najwięcej doszkalać wszystkie osoby tak, aby wiedziały, jak działać w konkretnych działaniach ratowniczych. D: Jak wygląda współpraca z innymi frakcjami, np. SAPD, SAFD lub SARA, w przypadku dużych wypadków zimowych? Czy takie sytuacje pojawiają się częściej w zimę? W: Nasza praca polega głównie na współpracy, często nie dalibyśmy rady bez ich pomocy. Często to oni pomagają nam oraz my im. Zima jest takim okresem, gdzie niestety wypadki zdarzają się częściej dla tego potrzeba różnych Sił i Środków do pomocy poszkodowanym. D: To już wszystkie pytania, czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić? W: Pozdrawiam całą frakcje San Andreas Medical Department oraz wszystkich graczy serwera 4life. D: Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu. W: Dziękuję bardzo. Przedstawiam również Starszego Aspiranta @Erti* z San Andreas Fire Department, który podzielił się wyzwaniami związanymi z akcjami ratunkowymi w zimowych warunkach. D - Davvv_13 E - Erti* D: Witam, z tej strony Młodszy Reporter Davvv_13. Czy mogę zadać kilka pytań odnośnie pracy waszej frakcji w zimę? E: Cześć, Starszy Aspirant Erti*, Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej San Andreas Fire Department. Nie ma problemu, chętnie odpowiem. D: Jakie zimowe warunki są dla was największym wyzwaniem – śnieg, lód, czy może słaba widoczność? Jak wpływają one na waszą skuteczność? E: Ciężko powiedzieć, jakie warunki są najtrudniejsze, ponieważ wszystkie są niebezpieczne i bardzo utrudniają pracę. Lód i śnieg sprawiają, że mamy znacznie większą częstotliwość wypadków spowodowanych poślizgami, ograniczoną widoczność i podobne utrudnienia. Jeśli mówimy o skuteczności działań, to np. ograniczona widoczność znacznie utrudnia nam pracę podczas poszukiwań — zarówno z ziemi, jak i z powietrza. D: Jak radzicie sobie z ryzykiem zamarzania wody w sprzęcie gaśniczym podczas niskich temperatur? E: Woda w zbiornikach nie zamarza dzięki systemom zapobiegania temu, takim jak grzałki elektryczne, systemy cyrkulacji wody oraz izolacje termiczne zbiorników. Gdy zbiorniki znajdują się w boksach na jednostce, garaże są po prostu ogrzewane. D: Jakie dodatkowe środki bezpieczeństwa stosujecie zimą, aby chronić siebie i innych podczas akcji w śnieżnych lub lodowych warunkach? E: W trakcie zwykłych działań przed niską temperaturą chronimy się ubraniami termicznymi. Mundur taki jak NOMEX, który chroni nas przed temperaturą ognia, działa również w drugą stronę i zapewnia ochronę przed zimnem. Przy poważniejszych akcjach korzystamy z namiotów wyposażonych w pompy ciepła, gdzie możemy się ogrzać i schronić poszkodowanych. D: Czy macie jakieś specjalne procedury na wypadek, gdyby zimowe warunki uniemożliwiały szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia? E: Na wyposażeniu mamy wozy przystosowane zarówno do łatwych, jak i ciężkich warunków — od zwykłych wozów gaśniczych po pojazdy z zawieszeniem dostosowanym do trudnego terenu oraz śmigłowce ratunkowe. D: Czy w waszej frakcji wprowadzane są specjalne plany działania na czas zimy, które obejmują np. dłuższe przygotowanie do akcji lub szczegółową ocenę ryzyka związanego z pogodą? E: Nasi ludzie są wyszkoleni do pracy w każdych warunkach. W zimie szczególnie zwracamy uwagę na takie rzeczy jak śliska nawierzchnia, ograniczona widoczność i wszystkie inne zagrożenia związane z tą porą roku. D: Jakie są najtrudniejsze miejsca na mapie, do których musicie docierać w zimowych warunkach? Czy są rejony szczególnie narażone na problemy? E: Najtrudniejsze są tereny górskie i leśne, gdzie ludzie często się gubią lub doznają urazów. W takich sytuacjach samo zlokalizowanie poszkodowanych jest trudne, nie wspominając już o dostarczeniu specjalistycznego sprzętu. D: Czy organizujecie jakieś dodatkowe szkolenia dla członków frakcji dotyczące działań w zimowych warunkach, takich jak lód, śnieg czy niska widoczność? E: Tak, są organizowane dodatkowe szkolenia, np. z działań na lodzie. D: Czy w zimowych warunkach częściej korzystacie z pieszych patroli lub specjalistycznego sprzętu do dotarcia w trudno dostępne rejony? E: Owszem, w zimowych warunkach często korzystamy z pojazdów dostosowanych do trudnych terenów. D: Jakie dodatkowe działania prewencyjne podejmujecie, aby zmniejszyć ryzyko wypadków lub awarii wynikających z zimowych warunków? E: W głównej mierze to po prostu większa rozwaga i dostosowanie np. prędkości do warunków. D: To już wszystkie pytania, czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić? E: Pozdrawiam mojego współpracownika, rzecznika prasowego @xsiunc, oraz całe SAFD. D: Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu. E: Dzięki bardzo, polecam się i życzę miłego dnia. Podsumowanie W rozmowie z @Wietrzyk_ z frakcji SAMD zaznaczył, że zimowa aura wpływa na ich pracę, szczególnie w kontekście utrudnionego dojazdu do pacjentów w trudno dostępnych miejscach. Pomimo to, dzięki sprzętowi specjalistycznemu oraz współpracy z innymi służbami, są w stanie sprostać wyzwaniom. Natomiast po rozmowie z @Erti* z frakcji SAFD, dowiedzieliśmy się, że zimowe warunki stawiają przed nimi wiele wyzwań, w tym oblodzone drogi, ograniczoną widoczność oraz częstsze wypadki. Frakcja korzysta z odpowiedniego sprzętu, jak śmigłowce czy pojazdy przystosowane do trudnych warunków, by jak najszybciej dotrzeć do poszkodowanych. Dodatkowo współpraca z innymi służbami, jest kluczowa w zimowych akcjach. Obie frakcje dostosowują swoje działania do zimowych warunków, by zapewnić bezpieczeństwo i pomoc graczom na serwerze. Dziękuję za przeczytanie materiału i zachęcam do śledzenia kolejnych publikacji z tej edycji, a także innych materiałów przygotowanych przez naszą Redakcję 4Life News. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z poprzednim artykułem z tej edycji, serdecznie zapraszam do lektury: Jak frakcje radzą sobie zimą? - Edycja TSA i SARA Autoryzował: @Kr3dka -
4Life News - Jak frakcje radzą sobie z zimą? - TSA & SARA [1/3]
davoolsky* opublikował(a) temat w Archiwum Artykułów
Witam, z tej strony Młodszy Reporter @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. W dzisiejszym materiale przyjrzymy się pracy dwóch kluczowych frakcji na naszym serwerze w zimowych warunkach. Słowami wstępu... Zima to czas wyjątkowo wymagający – śnieg, lód i oblodzone drogi mogą znacząco utrudniać codzienne działania, a także stawiać przed graczami nowe wyzwania. Porozmawiałem z przedstawicielami frakcji TSA oraz SARA, aby dowiedzieć się, jak radzą sobie z zimowymi utrudnieniami. Zdradzili mi, z jakimi problemami muszą się mierzyć oraz jakich używają na nie rozwiązań. Zapraszam do lektury, aby poznać bliżej zimową rzeczywistość tych frakcji i dowiedzieć się, co robią, aby utrzymać serwer w ruchu nawet w najcięższych warunkach pogodowych! Przedstawiam Przełożonego @MateuszXQ z frakcji Transport of San Andreas, który podzielił się wyzwaniami związanymi z transportem pasażerów zimą. D - Davvv_13 M - MateuszXQ D: Witam, z tej strony Młodszy Reporter Davvv_13. Czy mogę zadać kilka pytań odnośnie pracy waszej frakcji w zimę? M: Witam, możesz śmiało, odpowiem z przyjemnością na Twoje pytania. D: Czy zimowe warunki na serwerze wpływają na waszą codzienną pracę? Jak radzicie sobie z potencjalnymi utrudnieniami, takimi jak śliskie drogi? M: Wpływają i to nawet bardzo. Zupełnie inaczej prowadzi się pojazd w przyjaznych warunkach atmosferycznych, a inaczej w przypadku śliskiej nawierzchni. Jako kierowcy musimy bardziej uważać na drodze, aby nie spowodować zagrożenia w ruchu lądowym. D: Czy wasze pojazdy są przygotowane na zimowe warunki, np. poprzez wymianę opon na zimowe lub inne modyfikacje RP? M: Nie są przygotowane pod to nasze pojazdy, ale nie ukrywam, wprowadzenie opon letnich i zimowych byłoby ciekawym urozmaiceniem rozrywki na naszym serwerze i chętnie zobaczyłbym taką zmianę. D: Czy posiadacie specjalne pojazdy przystosowane do jazdy w ekstremalnych warunkach, np. terenówki czy auta z napędem na cztery koła? M: Nie posiadamy takich pojazdów we frakcji. D: Czy w zimowym okresie oferujecie jakieś specjalne usługi, które wyróżniają was na tle innych frakcji? M: Przeważnie usług specjalnych w naszej frakcji nie ma oferowanych w związku z zimowym okresem, natomiast frakcja Transport of San Andreas ma coroczną tradycję, aby w święta Bożego Narodzenia wszystkie kursy odbywały się za darmo każdym pojazdem we frakcji. D: Czy są na serwerze obszary, których staracie się unikać zimą, np. z powodu trudnych warunków drogowych? M: Raczej nie ma takich miejsc, które unikamy. Należy pamiętać o tym, że nasza frakcja ma obowiązek przetransportować klienta najszybszą możliwą drogą i aby nie jechać na około, natomiast to też wszystko zależy, ponieważ na sytuacje losowe (np. wypadki) my jako frakcja nie mamy wpływu i musimy szukać alternatywnej trasy. D: Czy zauważyliście, że pasażerowie częściej korzystają z waszych usług zimą, unikając samodzielnej jazdy w trudnych warunkach? M: Myślę, że ogólnie mogę śmiało stwierdzić, że aktywność w okresie zimowym jest dużo większa, co przekłada się na częstsze zgłoszenia od graczy. Taki okres zaczyna się późną jesienią i trwa do momentu, aż nie zrobi się ciepło. D: Czy zdarzają się sytuacje, w których pasażerowie proszą, o na przykład dowóz w miejsce trudnodostępne lub teoretycznie niemożliwe do osiągnięcia? M: Rzadko, natomiast takie sytuacje się zdarzają i nie ma to wpływu, jaki panuje okres – czy jest to okres letni, czy okres zimowy. D: To już wszystkie pytania, czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić? M: Jeżeli mam okazję, to z tego miejsca chciałbym pozdrowić całą frakcję Transport of San Andreas, w tym szczególnie członków zarządu oraz lidera frakcji, Redakcję 4Life News oraz oczywiście wszystkich graczy. D: Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu. M: Również dziękuję, trzymaj się! Przedstawiam również Doświadczonego Specjalistę @ddejw z frakcji San Andreas Road Assistance, który opowiedział o trudach holowania pojazdów w zimowych warunkach i nie tylko. D - Davvv_13 d - ddejw D: Witam, z tej strony Młodszy Reporter Davvv_13. Czy mogę zadać Ci kilka pytań odnośnie pracy waszej frakcji w zimę? d: Witam, tutaj Doświadczony Specjalista ddejw z San Andreas Road Assistance, śmiało pytaj. D: Jakie są największe wyzwania, z jakimi mierzycie się zimą? Czy warunki pogodowe, takie jak śnieg czy zasypane drogi, znacząco wpływają na waszą pracę? d: Myślę, że największym wyzwaniem jest utrzymanie odpowiedniego stanu dróg. Przez obfite opady śniegu musimy często patrolować ulice, co wymaga sporo dodatkowej pracy, lecz jest to konieczne, gdy chcemy zagwarantować bezpieczeństwo dla uczestników ruchu drogowego. D: Czy macie dostęp do jakiegoś specjalistycznego sprzętu w zimie, np. pługi, piaskarki lub dodatkowe pojazdy do trudniejszych akcji holowniczych? d: Tak, posiadamy odśnieżarkę marki Rancher do patrolowania i odśnieżania ulic oraz większą, jaką jest Dozer, która wyposażona jest w piaskarkę i poradzi sobie z większym śniegiem i trudniejszymi terenami. D: Czy zauważyliście wzrost zgłoszeń w związku z zimowymi utrudnieniami? d: Owszem, mamy więcej zleceń do wypadków drogowych. Od czasu do czasu również jesteśmy wzywani do pomocy przy wyciągnięciu samochodu z trudno dostępnego miejsca lub rowu. D: Czy zdarza się, że musicie odholowywać pojazdy z trudno dostępnych miejsc, np. zasypanych dróg czy oblodzonych terenów? d: O tak, trafiają się bardzo trudne tereny, które wymagają odpowiedniego planu całej akcji i nierzadko pomocy większej ilości osób. Myślę, że najtrudniej jest wyciągać pojazd z zamarzniętych zbiorników wodnych, ponieważ często jest do nich utrudniony dojazd. D: Jak często musicie współpracować z innymi frakcjami, w przypadku utrudnień spowodowanych zimową aurą? d: Obecnie w okresie zimowym ilość takich wezwań wzrosła. Często są to zlecenia do wypadków jednego lub większej ilości pojazdów. Mogę śmiało powiedzieć, że nie ma dnia bez takiego wezwania. D: To już wszystkie pytania, czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić? f: Tak, chciałbym pozdrowić całą frakcję SARA, oraz chłopaków z organizacji Dziuploki :>. D: Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie wywiadu oraz poświęcenie na niego czasu. d: Dziękuję bardzo. Podsumowanie W rozmowie z @ddejw z frakcji SARA dowiedzieliśmy się, że zimą największym wyzwaniem jest utrzymanie dróg, częstsze wezwania do wypadków oraz holowanie pojazdów w trudnych warunkach. Frakcja korzysta z odśnieżarek i często współpracuje z innymi frakcjami w akcjach ratunkowych. Z kolei @MateuszXQ z frakcji TSA podkreślił, że zimowe warunki zwiększają liczbę pasażerów korzystających z ich usług. Choć nie mają specjalnych pojazdów, ich celem jest szybki transport, a w okresie świątecznym oferują darmowe kursy dla graczy. Obie frakcje radzą sobie z wyzwaniami zimy, dostosowując swoje działania do trudnych warunków. Dziękuję za przeczytanie artykułu i zachęcam do śledzenia kolejnych materiałów z tej edycji! Autoryzował: @Kr3dka -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
140645, full wizu
-
pw
-
Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Informacje z serwera W nocy, z dnia 1.12 na 2.12 w całym stanie San Andreas spadł śnieg. Dnia 6.12 oraz 7.12 odbyły się premie zarobkowe z okazji mikołajek. Informacje z biznesów Dnia 1.12 otwarto rekrutację w szeregi Studia Filmowego 4Life. Kilka dni później, dokładniej 6.12 ogłoszono jej wyniki, osobom którym udało się dostać gratulujemy. Następnego dnia, 7.12 otwarto rekrutację do biznesu 4WARS. Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do dalszego śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
-
lock
-
Model: Stratum Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: obojetne Cena: do 10k Dodatki: moze byc z moze byc bez Coś od siebie: jesli masz to pisz
-
Gratki wszystkim nowym taksimenom, i do zobaczenia na S1

@aquapijana
@Crunchips*
@AntyLaweciarz
@Krystek041
@KubisMta
@kubusny
@szymonekpdw
@_Vester
@vvke.
@Multi_Fox
@Ziarini
@rudy_to_ja
@KsawiKK
@Rosolinho
@Rydaa
@poziomka.
@Kenzo00
@Andyygiusz
@Baxsus777
@xxJakub
@BuraczeK
@Andrys
@f1re3
@Kopacka
@Bartekfal
@marcelix8567
@Piko0412
@Gilaty*
@Davvv_13
@Gabson556
@mvrcel.
@Nesquik1
@akumulator.gg
@koks123911
@.Enwter
@Kujacy667
@partek
@Suuz
@Marsherox
@Bartekk*
@covidek_
@NicoBellic
@Bench.
@galubson.ogf
@Optymistyczny
@Lidzbar
@LUKAQ
@PudziekStyle
@Szymeq315
@Dekson.ijo
@majster_szef
@.Jasiu.
@krzysztof_9092
@_niewidoczny -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
4Life News - Relacja z X Gali Organizacyjnej 4FIGHT!
davoolsky* odpowiedział(a) na Mich* temat w Archiwum Relacje
Gratki dla zwycięzców, pozdrawiam -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witam, z tej strony Redaktor Specjalista @Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @kvmykk.ogf! D - Davvv_13 k - kvmykk.ogf D: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Davvv_13 z Redakcji 4Life News. Mam do Ciebie kilka pytań, czy zechciałbyś udzielić odpowiedzi? k: Hejka, pewnie mogę odpowiedzieć na twoje pytania. D: Świetnie! Na sam początek wywiadu, opowiedziałbyś coś o swojej osobie i zainteresowaniach? k:To tak, nazywam się Kamil, w tym roku skończyłem 18 lat. Chodzę do 4 klasy technikum o profilu Technik Logistyk. Mieszkam na mazurach, w pięknej krainie jezior. Na co dzień spędzam czas w większości przed komputerem, zwykle przy grach, rozmowach ze znajomymi czy słuchaniu muzyki, którą swoją drogą bardzo lubię. Jeżeli chodzi o zainteresowania, jako takich specjalnie nie mam, można powiedzieć, że interesuje się wszystkim po trochę i niczym specjalnie. D: Przechodząc do sceny MTA, kiedy, jak i dlaczego trafiłeś na serwer 4Life? k: Na serwerze pierwszy raz pojawiłem się dokładnie 22 marca 2018 roku. O serwerze robiło się coraz głośniej, więc stwierdziłem, że wejdę tutaj zobaczyć, jak to wszystko wygląda. D: Jak wyglądały Twoje początki na serwerze i jak je wspominasz? k: Mimo iż na serwer zawitałem w marcu, minęło trochę czasu, zanim przeniosłem się tutaj na stałe. Pierwsze wrażenie nie było za dobre, z jakiegoś powodu nie mogłem się tutaj odnaleźć, a że głównie czas spędzałem na wtedy konkurencyjnym serwerze [Reklama #4], nie śpieszyło mi się, aby się tu przenosić. Dopiero gdy tamten serwer zaczął upadać, przesiedliłem się na 4Life na dobre i jak widać, gram aż do dziś. D: Jesteś w organizacji "Gangstas Paradise". Czy opowiesz nam, jak i kiedy trafiłeś do organizacji? k: Do organizacji dołączyłem już dawno, był to dokładnie 11.11.2020 r. Ciężko mi sięgać pamięcią, aż na tyle wstecz, jednak prawdopodobnie dołączyłem tu po prostu w wyniku rekrutacji, gdy organizacja nosiła jeszcze nazwę 8mile. D: W owej organizacji posiadasz rangę zarządową. Kiedy na nią awansowałeś? k: Chciałbym odpowiedzieć na to pytanie, jednak tutaj też dołączyłem już bardzo dawno i nie jestem w stanie znaleźć pierwszego ogłoszenia, gdy dołączyłem do zarządu. Historia mojego pobytu tu bowiem jest dłuższa, iż kilkukrotnie odchodziłem z niego i powracałem ponownie. Od ostatniego odejścia minęło już dużo czasu, więc niestety tym razem musiałem do zarządu powrócić drogą rekrutacji, jednak udało mi się i w ten czas udało mi się ponownie wrócić na ówczesną rangę, czyli 002 Boss. D: Na czym polegają twoje obowiązki na randze 002 Boss? k: Na owej randze można powiedzieć, że jestem takim drugim liderem organizacji, więc zajmuje się wszystkim, poczynając od rekrutowania graczy, załatwiania wszelkich spraw wewnątrz organizacji, opieki nad członkami i zarządem do zarządzania nią w szerokim tego słowa pojęciu. D: Aktualnie jesteś we frakcji S.A. Police Department. Kiedy udało dołączyć Ci się do owej frakcji? k: Dokładnie dnia 18 czerwca tego roku ukazała się lista wyników do tej frakcji, na której jak się okazało, miałem zaszczyt gościć. D: Dlaczego akurat San Andreas Police Department? Co skłoniło cię do napisania podania akurat do tej frakcji? k: Szczerze mówiąc, odszedłem z TSA z powodu wypalenia i mniejszej ilości czasu, w tamtym okresie mniej poświęcałem czasu na serwer. Po jakimś czasie okazało się, że pojawiła się rekrutacja do frakcji SAPD, więc stwierdziłem, że spróbuje swoich sił, bo w sumie czemu nie. D: We frakcji posiadasz stopień Police Officer III. Jak wyglądała i ile trwała twoja droga na to stanowisko? k: Jak już wspominałem, do frakcji jako Cadet dostałem się 18 czerwca tego roku. Akademia przeszła sprawnie, dnia 24 lipca ukończyłem Police Academy i stałem się pełnoprawnym członkiem frakcji jako Police Officer I. Od tamtego czasu awansuje co miesiąc, aż dotąd, więc jak łatwo policzyć droga do aktualnego stopnia zajęła mi niespełna 4 miesiące. D: Jakie posiadasz obowiązki na swoim stopniu? k: Na służbie zajmuje się głównie pilnowaniem porządku w naszym stanie San Andreas, są to takie czynności jak między innymi patrolowanie ulic miast, zabezpieczanie różnego rodzaju wypadków czy wydarzeń, lub też najczęściej ściganie przestępców łamiących prawo. D: Czy miałeś kiedyś myśli nad zmianą frakcji, czy jednak SAPD to ta jedyna? k: Nie zaprzeczam, że kiedyś jeszcze zmienię frakcję, jednak na ten moment w SAPD odnajduje się bardzo dobrze, poznałem tutaj wiele fajnych osób, służba sprawia mi przyjemność, więc nie widzę powodu, abym musiał ją zmieniać. D: Obecnie jesteś w Redakcji 4Life News na randze zarządowej, kiedy udało Ci się dołączyć do naszego biznesu? k: Do Redakcji dostałem się poprzez rekrutacje dokładnie dnia 3 lipca 2023 roku. D: Dlaczego akurat redakcja? Co skłoniło Cię, aby dołączyć akurat tu? k: Do owego biznesu dołączyłem już parę lat wcześniej, namówiony przez gracza @Dudziak, z którym wtedy miałem dobry kontakt. Spędziłem w biznesie trochę czasu, jednak nie pamiętam już, z jakiego powodu z owego biznesu odszedłem. Gdy zacząłem ponownie spędzać więcej czasu na serwerze, postanowiłem dołączyć do jakiegoś biznesu, z sentymentu stwierdziłem, że wrócę do Redakcji. D: Kiedy dostałeś szansę dołączenia do zarządu redakcji? k: Ową szansę dostałem niedawno, gdyż oficjalne ogłoszenie pojawiło się w czwartek 17 października owego roku. D: W naszym biznesie posiadasz rangę Redaktor Naczelny, masz również uprawnienia Szkoleniowca i Grafika. Opowiesz czytelnikom, na czym głównie opierają się twoje obowiązki w biznesie? k: Moje obowiązki opierają się głównie na przeprowadzaniu autoryzacji materiałów, szkoleniu nowych redaktorów, pilnowaniem porządku wewnątrz biznesu, przyjmowanie bądź też odrzucanie wniosków w księdze rekordów i tym podobne rzeczy. Dodatkowo jako grafik zajmuje się też obróbką zdjęć dla naszych redaktorów, czy też przyjmuje zamówienia na wykonanie zdjęć bądź innych zamówień specjalnych, które każdy gracz może zamówić w naszym biznesie. D: Co najbardziej lubisz w swoim aktualnym biznesie? k: Śmiało mogę powiedzieć, że najlepsza jest tutaj atmosfera i członkowie biznesu. D: Przechodząc dalej, kiedy udało Ci się dołączyć do ekipy serwera? k: Wyniki naboru na rangę Support ukazały się 16 lipca 2024 roku, na których również się pojawiłem. D: Jakie towarzyszyły Ci emocje, podczas gdy dowiedziałeś się, że dostałeś się do administracji? k: Szczerze mówiąc, nie zareagowałem na to tak, jak większość osób reaguje na taką wiadomość. Wstałem rano, wszedłem na forum i zobaczyłem, że zostałem wypisany na liście nowych członków ekipy, po czym uzupełniłem wzór pod wynikami i to tyle. D: Jak wyglądały twoje początki w ekipie? k: Początki jak początki, nie były najprostsze, jednak wydaje mi się, że dosyć szybko wkleiłem się w temat i start w ekipie, nie był najgorszy. D: Na czym głównie opierają się twoje obowiązki jako Support? k: Obowiązki Supporta to nie jest głównie nadawanie kar, choć to też jeden z moich obowiązków, jednak zdarza się to rzadko. Głownie to pomaganie graczom w różnych rodzajach sytuacji, o których wcześniej nawet nie miałem pojęcia. D: Na chwilę obecną na serwerze posiadasz przegranych prawie 2400 godzin. Jak wspominasz ten czas? Czy nie żałujesz, że spędziłeś go aż tyle w grze? k: Czas ten przebił już ponad 2500 godzin, w ostatnim czasie spędzam dużo czasu na serwerze. Czas wspominam dobrze, nie żałuje niczego - gdyby tak było, pewnie już bym tutaj nie grał. Poznałem tu wiele fajnych osób, spędziłem świetnie czas, bawiąc się i mam nadzieje, że przegram tutaj jeszcze wiele godzin. D: Jak spory majątek udało Ci się zgromadzić przez ten czas? Czy uważasz, że na ponad 2500 godzin jest on wystarczający, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji? k: Wiadomo, myślę, że każdy bez znaczenia na wielkość majątku i tak chciałby go powiększyć. Mój majątek po 2500 godzinach spędzonych w grze wynosi coś około 7 000 000 PLN. Na ten moment posiadam tam Sandkinga 2.2 PFT, Bulleta 2.2 PFT, Flasha 2.0 PFT, które to oprócz Sandkinga były projektami oraz parę innych aut z upami, jak i trochę gotówki. Gdyby nie fakt, że sporo pieniędzy poświęciłem na projekty, które potem oddałem, majątek byłby pewnie większy, jednak nie ma nad czym się zamartwiać, z czasem zapewne uda mi się go powiększyć. D: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić? k: Jedno z moich marzeń spełniło się niedawno, jest to oczywiście zarząd w biznesie, jakim jest Redakcja 4Life News. Mogę stwierdzić, że większych marzeń jako tako nie mam, chyba że będzie to awans w administracji czy powiększenie majątku, co w sumie każdy gracz chciałby osiągnąć. Mam też jeszcze jeden cel, mianowicie odkupić moje dwa projekty, które swego czasu oddałem za warsztat tuningowy, jest to Infernus 2.2 FT z nitrem, oraz Sultan 2.2 PFT, które w całości od salonu były robione przeze mnie. D: Na serwerze jesteś znany pod nickiem kvmykk.ogf. Skąd pomysł na nick? k: Na początku mój nick wyglądał trochę inaczej, był to zwykły Kvmykk__, który jak można się łatwo domyślić, jest podobny do mojego imienia. W momencie, gdy na serwerze popularne stały się końcówki dodawane po kropce, dodałem do niego suffix .ogf. D: Pod koniec, jak zawsze mam dla Ciebie 3 luźniejsze pytania. Jeśli miałbyś dostać na teraz milion PLN-ów na serwerze, ale musiałbyś je wydać w ciągu godziny, co byś kupił? k: Milion wystarczyłby, aby odkupić Sultana, o którym wspomniałem wyżej, ewentualnie zainwestowałbym to w jakieś auta pod skup, aby następnie na tym zarobić. D: Co porabiasz poza wszystkimi służbami na serwerze? k: Tak naprawdę głównie mój czas jest poświęcany na moje obowiązki, gdy znajdzie się chwila, że odpuszczam wszystkie służby to albo jeżdżę po mapie ze znajomymi, albo po prostu wejdę na kopalnie czy też lawety, żeby zarobić trochę grosza, podczas gdy oglądam jakiś film. D: Pogrywasz w jakieś inne gry niż MTA, jeśli tak to w jakie? k: Zgadza się, najczęściej jest to League of Legends, czasami pobiore jakieś inne produkcje, aby przejść fabułę, bądź zagram w inne gry typu Fortnite czy też Phasmophobia, gdy zbierzemy się ekipą na wspólne granie, jednak bywa to rzadko. D: Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? k: Jedno z mniej lubianych przeze mnie pytań, ponieważ zawsze boje się, że kogoś pomine. Na Pewno chciałbym pozdrowić tu @Patryk99 @og.ruddyy0 @Mefju4 @Yaokim @Sheeker @theemo. @PicoBello* @Magik_4 @Czesio_zadaniowiec @Destri @Sligu1 @MKKC @Dudziak @RKS.Doli @vickyxo i wiele osób, o których tutaj nie pamiętałem, całą frakcję S.A. Police Department, całą Redakcje 4Life News, całą administrację, organizacje Gangsta’s Paradise oraz Ciebie @Davvv_13. D: To wszystko z mojej strony. Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu oraz poświęcony na niego czas. k: Również dziękuje za możliwość udzielenia wywiadu, miłego dnia! Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu. Jeśli Ci się spodobał, zachęcam do pozostawienia reakcji i komentarza pod tym postem. Autoryzował: @MateuszXQ
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
4Life News - Groźny wypadek w zatłoczonym miejscu Los Santos
davoolsky* odpowiedział(a) na quit. temat w Archiwum Relacje
Luks materiał, noi leganckie gify -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
1700 (mateło stop)
-
1500