Nick funkcjonariusza: @pepsiak01
Data i godzina zdarzenia: 10.08.2023 14:15 około
Pełen opis sytuacji: Witam, pisze skargę na nowego policjanta ponieważ złapał mnie bez powodu i wsadził do więźenia. Twierdzi że wjechałem w niego + Zagrażanie ruchu na drodze, Jechałem z spawna unity ls w stronę Idlewood jechałem bez celu przyjechał Pepsiak01 i tak jak wspomniałem wyżej Wymyślał historyjki sobie, Policjant Pepsiak01 jechał obok urzędu a ja jechałem prosto i niby w niego wjechałem rozwalając mu zderzak skoro jechałem prosto to jak miałem rozwalić zderzak. Pepsiak01 Wymyślił sobie coś aby złapać kogoś pierwszy raz ponieważ on jest już pełnoprawny to wszystko można mu, Też myślę że gracz pomylił mnie z kimś i poprostu mnie złapał zamiast kogoś innego.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mogę wysłać na dc nagranie bo tu nie da się
Ja, <Mireeek> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.