Skocz do zawartości

Mireeek

Gracz
  • Postów

    103
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Mireeek

  1. Witam, z tej strony Starszy pracownik Mireeek z San Andreas Road Assistance. 1. Nie było cię obok pojazdu 2. Założyłem blokadę na koło ponieważ czas minął i mogłem zrobić to oraz zabrać na parking policyjny 3. Zanim założyłem blokadę sprawdziłem kiedy ostatnio używany i czy jest ktoś obok, nikogo nie było więc założyłem blokadę na koło pojazdu A tutaj dodaje ss od siebie https://imgur.com/a/p41OCyW
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Takie średnie nie ma klimatu nie która mapa
  6. https://imgur.com/a/4IrjCLX Poprawiłem trochę i jest wiele więcej!
  7. Mireeek

    Zaczynamy wakacje!

    Git będzie co robić
  8. Wiem właśnie mało tego dałem myślę co by dodać ale chyba zrobię więcej domków w klimacie wsi
  9. Witam, Nudziło mi się strasznie więc postanowiłem zrobić podobną mapę do tej mapy. link do Mini osiedla https://imgur.com/a/lOYlpzP PS. chcielibyście na 4l takie domki na poboczach?
  10. @xvz.Szym._ @Bartek.cj @Swapee No także ten będę odpoczywał
  11. Przepraszam że dopiero teraz ale nie było mnie w domu Słabo widać na tym ss że zakaz postoju lecz widać na mapie w którym to miejscu jest. https://imgur.com/a/Acyhh8J
  12. Witam z tej strony pracownik Chciałbym powiedzieć od siebie kilka słów na temat tego co robiliście 1. Gdy mnie zauważyliście odrazu wyjechaliście 2. Chciałem założyć blokadę na koło nie dało się ponieważ każdy uciekał 3. Nie nawracałeś tam, tylko robiłeś specjalnie to czyli wkurzanie pracowników Sara i utrudnienie im pracy, odstawiałem pojazd na pp za 450pln ponieważ w taryfikatorze SARA jest napisane 400pln za auto które znajduję się za znakiem zakaz postoju Utrudniali koledzy twoi więc dodałem 50pln za to Według mnie powinno być to ogrodzone słupkami aby gracze tam nie stawali lub coś z tym zrobić Pozdrawiam, czekamy na odpowiedź zarząd
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Mireeek

    Quadbike na lampie

    mam quada 1.4 czysty
  16. Model: Flash ID: 119276 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 116,3km Dodatki: cb radio Cena: 100k do lekkiego nego Coś od siebie: Nic tylko brać Kontakt |DC Mireeek#7626 Forum Gra SS’y: Nie posiadam
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin