Skocz do zawartości

BlackSkorpio69

Gracz
  • Postów

    1 278
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BlackSkorpio69

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. stop spam czekam na wypowiedz wszystkich Rcon-ów
  7. No a przepraszam jaki to jest serwer -,- ....
  8. tak nie jest to dział propozycji ale koels też dał propozycje no i co nikt sie nie drze ze nia nie i nie ten dział więc w czym problem
  9. W dużej mierze jest to w jakiś sposób łączone z pomysłem neczoll- a . takie anty zeby i jeden pomysł jak i drugi miał co robić . http://mta4life.pl/index.php?/topic/40737-projekt-frakcji/
  10. no to by było można zablokować tez ze np . 1 gracz może wysłać zgłoszenia co 30 min lub cos w podobie
  11. no ale co zgp ma do tego -,- najpierw był to biznes wypadkowy a teraz zrobili nie wiadomo co ...
  12. Witam, mam do przedstawienia nowy projekt biznesu pod nazwą "Hired Killer". Biznes ma na celu wprowadzenie więcej RP oraz pracy dla frakcji. Biznes zajmował by się na owym serwerze płatnymi zabójstwami, zleconymi od innych graczy. Takiego zabójce o zleceniu powiadamiał by gracz komendą /zlećzabojstwo (nick gracza lub id). Pobierana by była ustalona kwota przez administracje Rcon. Płatny zabójca przyjmował by takie zlecenie komendą /przyjmij (nick gracza lub id). Gracz następnie otrzymywał by wiadomość na czerwono z zawartą treścią "Płatny zabójca przyjął twoje zlecenie na głowę gracza (nick gracza id)". Po wykonaniu zlecenia czyli po zabójstwie danej osoby, gracz zgłaszający otrzymałby informacje o treści "(nick gracza) został zabity przez '' płatnego zabójce". Gracz zabity moim zdaniem powinien leżeć na komendzie /umieram, lub czymś podobnym przez np 5min. I tu zaczyna się praca dla frakcji. SAPD jakby zobaczyło zaistniałą sytuacje (Zabójstwo ew. Broń) mogła by zatrzymać danego podejrzanego o zabójstwo lub nie legalną broń. Widząc nie żyjącego człowieka musieli by zabezpieczyć teren lub wezwać frakcje SAMD, by oni opatrzyli osobę poszkodowaną. Jakby nie doszło do zabójstwa a Biznes zabrałby takiego gracza do swego samochodu za pomocą komendy /sznur, policjanci mogli by próbować odbić gracza porwanego. Za większa opłatą też możemy przetrzymywać danego gracza w specjalnym wiezieniu do czasu np. Przybycia Zleceniodawcy ( max 10 - 15 min ), Ewentualnie Porwany może sam siebie wykupić za opłatą z naszych rąk i uciec . * Komenda /sznur działałaby jak /kajdanki Wyposażenie biznesu : Bronie : - Nóż - Pistolet z Tłumikiem - Eagle 9mm - Snajperka - C4 - Gaz łzawiący Wyposażenie : - Kamizelka kuloodporna - Sznur ( kajdanki ) - Noktowizor - Termowizor
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. BlackSkorpio69

    Witam ponownie

    no co za cej xd elo
  16. BlackSkorpio69

    Żegnam

    ooo nara ceju (((
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin