Witam, mam do przedstawienia nowy projekt biznesu pod nazwą
"Hired Killer".
Biznes ma na celu wprowadzenie więcej RP oraz pracy dla frakcji.
Biznes zajmował by się na owym serwerze płatnymi zabójstwami, zleconymi od innych graczy.
Takiego zabójce o zleceniu powiadamiał by gracz komendą /zlećzabojstwo (nick gracza lub id).
Pobierana by była ustalona kwota przez administracje Rcon.
Płatny zabójca przyjmował by takie zlecenie komendą /przyjmij (nick gracza lub id).
Gracz następnie otrzymywał by wiadomość na czerwono z zawartą treścią "Płatny zabójca przyjął twoje zlecenie na głowę gracza (nick gracza id)".
Po wykonaniu zlecenia czyli po zabójstwie danej osoby, gracz zgłaszający otrzymałby informacje o treści "(nick gracza) został zabity przez '' płatnego zabójce".
Gracz zabity moim zdaniem powinien leżeć na komendzie /umieram, lub czymś podobnym przez np 5min.
I tu zaczyna się praca dla frakcji. SAPD jakby zobaczyło zaistniałą sytuacje (Zabójstwo ew.
Broń) mogła by zatrzymać danego podejrzanego o zabójstwo lub nie legalną broń.
Widząc nie żyjącego człowieka musieli by zabezpieczyć teren lub wezwać frakcje SAMD, by oni opatrzyli osobę poszkodowaną.
Jakby nie doszło do zabójstwa a Biznes zabrałby takiego gracza do swego samochodu za pomocą komendy /sznur, policjanci mogli by próbować odbić gracza porwanego.
Za większa opłatą też możemy przetrzymywać danego gracza w specjalnym wiezieniu do czasu np. Przybycia Zleceniodawcy ( max 10 - 15 min ), Ewentualnie Porwany może sam siebie wykupić za opłatą z naszych rąk i uciec .
* Komenda /sznur działałaby jak /kajdanki
Wyposażenie biznesu :
Bronie :
- Nóż
- Pistolet z Tłumikiem
- Eagle 9mm
- Snajperka
- C4
- Gaz łzawiący
Wyposażenie :
- Kamizelka kuloodporna
- Sznur ( kajdanki )
- Noktowizor
- Termowizor