Skocz do zawartości

BlackSkorpio69

Gracz
  • Postów

    1 278
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BlackSkorpio69

  1. ss dam jutro bo juz uciekam a dopiero lukałem forum
  2. Typ:ogromna willa Lokalizacja: (np. San Fierro,quenns) Cena wynajmu 24h: (np. bodajze 300 pln Cena nieruchomości: zacznijmy od 16 K ( cena mi sie nie spodoba nie sprzedaje ! ) Opis: Witam ! Jest to ogromny super teren pod Baze organizacji w SF własna droga którą można zablokować , ogrom miejsc parkingowych, do okola tez auta można auta stawiać jak i przed samą bazą Baze mozna obejzec na serwie . jak na taką wille 300 pln to jest malutko SS'y: (opcjonalnie, mozna wstawić) Sprzedam Wielka willa w lokalizacji <SanFierro Queens> << zapomniałem dodać temat !
  3. wielki hotel w SF na QUEENS ( bazaq organizacji ) super dużo miejsca na auta !!
  4. zgłoś się do mnie na serwie ewentualnie na mumble .
  5. BlackSkorpio69

    żegnam

    last serio ???? :/
  6. mam nadzieję że nie b urazy z waszej strony do mnie .
  7. Okej przeprosimy przyjmuje . I mam nadzieję ze więcej taka sytuacja nie bd miała miejsca , do Was chłopaki nic nie mam
  8. 3 SS . Widać co piszą . kubat tez sie śmiał że taksóffki nie mam ! http://imgur.com/a/QCiXv
  9. mam tylko jednego ss jak już auto maja w naprawie a mojej taxi juz nie ma -,-
  10. Nick oskarżonego: TheSishaten i TheLamar Twój nick: BlackSkorpio69 Opis zdarzenia: A więc Stałem sobie spokojnie w długiej kolejce do mecha taksówką , została jedna osoba przede mną , Przyjechali oskarżeni i nagle słyszę sygnałki , oni do mnie za nagle maja wypadek i ze mam ich przepuścić w mechu bo mają wezwanie , a ja że nie i jak koleś wyjechał to ja wjechałem , napawa trwała ok 30 sek, a w miedzy czasie dostałem warna od KapitanElite / wtf ? za co kurde !! , już po naprawieniu wyjeżdżałem a oskarżeni wjechali we mnie z całej siły że aż wepchnęli mnie z powrotem do mecha , rozwalone znów całe auto , wiec zgasiłem silnik i ręczny , i zobaczyłem ile naprawa , nie starczyło wiec na fascie pobiegłem do bankomatu. Gdy wróciłem mojej taxi nie było a szczęśliwi oskarżeni naprawiali sobie auto ! o całej Sytuacji wie Syriusz gdyż to on musiał mnie zabrać spod mecha -,- Ps. Był też tam z nimi KubaT drugim autem , wcale nie lepiej ... . Liczę na ukaranie tych wymienionych graczy bo to jest nie poważne co oni robią !! dziękuję !! Godzina i data zdarzenia: 07.07.2016 r. godzina ok. 12:18 ...
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin