Skocz do zawartości

BlackSkorpio69

Gracz
  • Postów

    1 278
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BlackSkorpio69

  1. Typ np. Ogromna willa w ls ( super na bazę gangu ) Lokalizacja: (np. Los Santos, vinevood) Cena wynajmu 24h: 650 pln dokładnie sprawdzę jak będę miał dostęp do mta Cena nieruchomości: cena początkowa : 7 k Opis: Witam ! Masz dziś do zaoferowania ogromna willę w LS , bardzo dużo miejsca na auta , super dzielnica , doskonałą na baze organizacji , to sprzedaję z bólem serca , lecz niestety bieda piszczy w kieszeni i sa mi potrzebne pieniążki , bazę można obejrzeć osobiście na serwie ZASTRZEGAM SOBIE MOŻLIWOŚĆ NIE SPRZEDANIA BAZY LEŚLI DANA CENA MNIE NIE USATYSFAKCJONUJE ) SS'y:
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Ps. Zdj robione 3 lata temu w wakacje
  5. ja mam vigro 2 na serwie jakby ktoś coś chciał
  6. Login z Mumble: BlackSkorpio69 Login z serwera: BlackSkorpio69 Ilość godzin przegranych: 567 H ( gram codziennie ) Nazwa kanału prywatnego: ♦♦ !! ZARZĄD TRIADA !! ♦♦ Nazwa pod kanałów: Triada pogaduchy / Akcje RP. Czy chcesz hasła do kanał głównego i pod kanałów?: <Tak > (Jeżeli tak - wyślij Kasia na pw na forum ||| // do kogo wysłać hasła jak Kasia odeszła // ??? ) Coś od siebie: Witam , bardzo bym prosił o założenie kanałów prywatnych dla mojego Gangu gdyż , jest to niezbędna rzecz do prywatnych rozmów gangowych oraz odgrywania akcji RP , jaki i rekrutowania nowych osób do gangu Ps. Z góry Bardzo bym chciał podziękować całej administracji za każdą pomoc
  7. siemanko Wracaj szybko
  8. Siemanko mam pytanko o tahomę otóż nie widziałem takiej na serwie Tahoma bodajże 1.6 z czarnymi jakimiś felami i d nie znam i tu myk -- > 0 km I tu moje pytanko ile takie cacuszko może być warte ??? Z tego co wiem to nie ma drugiej takiej z takim przebiegiem
  9. Siemanko mam pytanko o tahomę otóż nie widziałem takiej na serwie Tahoma bodajże 1.6 z czarnymi jakimiś felami i d nie znam i tu myk -- > 0 km I tu moje pytanko ile takie cacuszko może być warte ??? Z tego co wiem to nie ma drugiej takiej z takim przebiegiem
  10. Witam ! Prosimy o transformacje tego kanału dla Gangu Triada. Hasla zostaną przekazane w nie długim czasie do Kasia105 , po ich ustaleniu Dziękuję :3
  11. BlackSkorpio69

    Pytanie

    kurcze dziwne ze tak mało bo za tyle a nawet drożnej to widziałem na serwie z kosmicznym przebiegiem :/
  12. BlackSkorpio69

    Pytanie

    Witam mam pytanie ile TAHOMA z zerowym przebiegiem wartaa ??? nówka z salonu od 7 mies nie wyciągana z przecho Jeśli nie tu to przepraszam .
  13. Jeśli mogę się wypowiedzieć to napiszę : NIELEGALNE WYŚCIGI NA tym serwerze zapoczątkowałem ja (mówię o tych pierwszych na lotnisku ) - wypowiadam się dla tego ze wszyscy myślą że to zorganizował Lewy|YT| , cały pomysł był mój a on mi ko można powiedzieć trochę podprowadził i zasługi tego lecą na niego . nie mam Nic do Lewego lubię go ale całej zasługi nie przypisuję się tylko sobie
  14. Witam Dopisuje się do pochwały dla KIKO
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin