Skocz do zawartości

JogoL

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez JogoL

  1. JogoL

    @lock

    Clover 2.2 FT brak up3 i wykrywacza
  2. Clover 2.2 FT brakuje tylko up3 i wykrywacza
  3. JogoL

    Remington

    Model: Remington ID: Podam niedługo Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 500km około Dodatki: PJ, hydraulika, felgiCena: Czekam na fajne oferty Coś od siebie:--- SS’y: Do zobaczenia w grze
  4. Bullet 2.0 prawie FT, pisz w grze
  5. JogoL

    Powrocik :D

    Siema, może ktoś mnie pamięta może nie będę czasem grywał po prawie 5 miesiącach przerwy Do zobaczenia
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Jester 2.2 FT prócz baku
  9. JogoL

    Sprzedam speedera!!!

    Jeszcze troche i pozajd sprzedam
  10. Model:Speeder V-Max:ponad 160 Pojemność silnika:1.6 Przebieg:nie ma 1k Usterki:brak Cena:120k lekko do nego ID:20048 Kolor:pomarańczowo-czarny Tuning:brak Kolor świateł:standard SS'y:jest na gieldzie dla łodzi Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:JogoL
  11. Vicek combi 1.6 up1/2/3 lampki licznik i 100k
  12. JogoL

    Kupię coś do 700k

    Jester 2.2 na giełdzie do zobaczenia
  13. JogoL

    2 ciekawe autka !!!

    musialbys cos dorzucic i bylo by git
  14. JogoL

    2 ciekawe autka !!!

    buffek sprzedany została blista ostatnia cena to 140k wiec lecimy dalej
  15. JogoL

    2 ciekawe autka !!!

    No juz nie duzo za buffaAle za bliste troche brakuję
  16. Model:Blista Compact V-Max:koło 200 chyba Pojemność silnika:2.0 Przebieg:4k Usterki:brak Cena:300k do negocjacji ID:15429 Kolor:ssy Tuning:swiatla,licznik,up1,up2,3 klucze,bak 75l Kolor świateł:żółty Model:Buffalo V-Max:170 około Pojemność silnika:1.6 Przebieg:8k Usterki:brak Cena:150k lekko do nego ID:1439 Kolor:ssy Tuning:podsw. licznika, klucze, felgi Kolor świateł:-------- SS'y:http://imgur.com/a/hqKIN Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: JogoL
  17. JogoL

    Wasze Snapchaty

    Rapciakk. Zapraszam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin