Najbardziej mi szkoda Mameda po tym jak Polacy zachowali się po walce.
Walka Popek Burneinka robiona pod kasę bo nie sądze że burneinka by się na to zgodził gdyby mu dobrze nie zapłacili.
Rozal, Rodrigues fajnie że wygrał rozal ale szkoda że w 16 sekundzie bo walka była by naprawdę ciekawa.
Pudzian z Tyberiuszem walka w której Pudzian tak naprawdę bawił się z nim i jakby chciał to dojechał by go szybciej, po tych kopniakach dla Tyberiusza już noga go bolała jak można było zauważyc