Skocz do zawartości

JogoL

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez JogoL

  1. JogoL

    Kupię coś do 1.1kk

    Jester 2.2 prawie full tune Perek id 2 full tune
  2. JogoL

    Powrocik

    Tak szybko napisze ze wracam po 1.5 miesiaca przerwy Do zobaczenia na serwie
  3. JogoL

    Zawijam.

    Dlaczego? Ale kontakt mamy Oscarek
  4. JogoL

    Odchodzę - Robek

    Siemka, my strazaki się razem trzymamy
  5. JogoL

    Sprzedam turismo

    Nie widzisz oferty?
  6. JogoL

    :)

    Siemka
  7. JogoL

    Sprzedam turismo

    Fajna offa, tylko ze nie w autach
  8. JogoL

    Sprzedam turismo

    Nie ma takiej opcji
  9. JogoL

    Sprzedam turismo

    Już nie dużo ale to jeszce nie to
  10. 1 na serwie z przeb 3k.????Kapitan ma rację i za 400k były problemy ze sprzedażą
  11. JogoL

    Sprzedam turismo

    Nie ma takiej opcji
  12. JogoL

    Sprzedam turismo

    Malutko chłopaki, dalej
  13. JogoL

    Sprzedam turismo

    Model:turismo V-Max:240 Pojemność silnika:2.2 Przebieg:1k Usterki:brak Cena:1.800.000 PLN ID:8*** Kolor:szary Tuning:full tune oprócz up2 Kolor świateł:niebieski SS'y:giełda LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:JogoL
  14. JogoL

    Przerwa ~ JogoL

    A do kiedy ja Ci wgl dałem czas? XDokoło 3 miesiące jeszcze ale sellne auto to ci oddam
  15. Najbardziej mi szkoda Mameda po tym jak Polacy zachowali się po walce. Walka Popek Burneinka robiona pod kasę bo nie sądze że burneinka by się na to zgodził gdyby mu dobrze nie zapłacili. Rozal, Rodrigues fajnie że wygrał rozal ale szkoda że w 16 sekundzie bo walka była by naprawdę ciekawa. Pudzian z Tyberiuszem walka w której Pudzian tak naprawdę bawił się z nim i jakby chciał to dojechał by go szybciej, po tych kopniakach dla Tyberiusza już noga go bolała jak można było zauważyc
  16. JogoL

    Przerwa ~ JogoL

    Siemka Postanowiłem zrobić sobie przerwę może krótka może długa zobaczymy. Wszytko to ponieważ zaczął się kończyć rok szkolny i trochę mam roboty w szkole, ale też dlatego że poprostu robi się ciepło i idą wakacje i szkoda to tracić. Nie będę nikogo wymieniał ponieważ trochę by tego było a poprostu mi się nie chce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin