Skocz do zawartości

JogoL

Gracz
  • Postów

    84
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez JogoL

  1. JogoL

    S4-Boniek

    Nie odchodzisz.
  2. JogoL

    Comeback is Real ?

    Pamiętam cie z giełdy. Ty mnie pamiętasz? Jak dopiero zaczynałem na giełdzie to ty już długo handlowałeś
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. JogoL

    Zabawy z modelami 3D

    Osp - kilka poprawek przydało by się Ale punkt medyczny brak mi słów, wspaniałe
  5. Interesuje mnie tylko gotowka, lub jakies ciekawe auto
  6. JogoL

    Kupię COMETA

    Mam deluxo na niebieskich lampach 2.0 brak mu tylko atrapy tak to wszystko ma
  7. JogoL

    Kupię COMETA

    Stafford 2 na serwerze
  8. Jeszcze trochę i pojazd sprzedam
  9. Za Buffalo z cyganskim przebiegiem 315k
  10. nie widzisz offy malpoluda ? jego oferta jest aktualna bez up1 daje 250k pisal mi.
  11. Został zedmontowany moduł UP1, cena KT wynosi tylko 355k do nego
  12. Za tego z 41k przeb stafford 2na serwie z up1 LPG 75 l malowane fele itp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin