Skocz do zawartości

siner

Gracz
  • Postów

    267
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez siner

  1. Witam, z tej strony Starszy Redaktor @siner z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania Hallowenowego artykułu. Wszystko zaczęło się dnia 31 października 2021 roku, to właśnie od tamtej pory rodzina Thomasów jest nawiedzana we własnym domu. Jednak od początku, w 2021 roku państwo Thomasowie zakupili działkę wraz z domem w mieście Los Santos na dzielnicy East Los Santos, z początku wydawało się dobrze, fajny i przytulny domek tak też się im wydawało, że tak będzie, ponieważ posiadłość została zakupiona w maju, a pierwsze problemy już zaczęły się od dnia Halloween. To właśnie wtedy Thomasowie zaczęli dostrzegać zjawisk paranormalnych, pukanie do drzwi, dziwne oraz głośne dźwięki wydobywające się ze strychu domu, a gdy otwierano drzwi do poddasza, gdzie znajdywał się strych - nic tam w rzeczywistości nie było oprócz kurzu. Rodzina Thomasów zaczęła rozmyślać, dlaczego tak jest, co roku parę dni od dnia 31 października, więc wpadła na pomysł, aby zapukać do starszej sąsiadki, która mieszka tu od urodzenia i być może zna powód. Thomasowie zapukali do drzwi starszej pani, po chwili drzwi otworzyła sąsiadka, a państwo Thomasowie, zapytali, czy dostrzegła w okresie Hallowenowym zjawisk paranormalnych w swoim domu, sąsiadka wielkim wzrokiem odpowiedziała, że nie i zapytała skąd to pytanie, a Thomasowie zaczęli opowiadać całą sytuację. Gdy wszystko powiedzieli, sąsiadka o niczym takim nie miała pojęcia, więc zaproponowała, aby zgłosić sprawę na policję - tak też zrobili Thomasowie, wyruszyli do innego miasta, jakim jest San Fierro na dzielnicę Downtown na komisariat policji. Gdy dojechali na miejsce, od razu weszli do środka i zgłosili swoją sprawę. Funkcjonariusz zapytał o numer domu oraz od kogo kupili dom, rodzina odpowiedziała, że od syna zmarłego właściciela, którego imię i nazwisko nie znają. Policjant kazał chwilę poczekać i po 10 minutach przyszedł z zapleczy i powiedział, że dom był ubezpieczony na starszego pana, pod nazwiskiem Walker, który już nie żyje, więc nie może podać pełnych danych i odesłał ich do zakładu pogrzebowego w celu dowiedzenia się więcej informacji tam. Thomasowie podziękowali za pomoc i wyruszyli w stronę zakładu pogrzebowego, który znajduje się w mieście Fort Carson. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że miejsce jest zamknięte, ponieważ była już późna godzina, więc pojechali do domu. Na drugi dzień, przypomniało im się, że dostali kartkę wraz z numerem telefonu do zakładu pogrzebowego w razie jakichś problemów, zadzwonili pod podany numer i zapytali się, gdzie został pochowany człowiek pod nazwiskiem Walker, po chwili dostali odpowiedź, że taka osoba została pochowana na cmentarzu w mieście Los Santos na dzielnicy Vinewood. Thomasowie podziękowali i wyruszyli na cmentarz w celu znalezienia grobu Walkera i dowiedzenia się jak miał na imię i kiedy zmarł. Na miejscu nikogo nie było, więc Thomasowie szukali grobu, aż w końcu znaleźli i dowiedzieli się, że poprzedni właściciel domu nazywał się Benjamin Walker i zmarł w lutym 2021 roku. Gdy dowiedzieli się podstawowych informacji o nim, przyjechali do swojego domu i zapukali, ponownie do swojej sąsiadki w celu zapytania się kto to był i czy go zna, ale sąsiadki nie było już w domu, więc wpadli na pomysł, aby podjechać na dzielnicę obok do swojego dobrego starszego sąsiada. Zapukali do drzwi i otworzył starszy pan, Thomasowie zapytali, czy zna Benjamina Walkera, starszy sąsiad, odpowiedział, że mieszka tu od urodzenia, więc jak mógłby go nie znać, Thomasowie zapytali, czy zna kogoś z jego rodziny w celu dowiedzenia się więcej informacji o nim, starszy pan odpowiedział, że ma syna, który się wyprowadził z tego domu po śmierci swojego ojca i mieszka teraz w mieście San Fierro na dzielnicy Calton Heights. Thomasowie podziękowali i wyruszyli samochodem na wskazany adres. Po dojechaniu na miejsce, przed drzwiami zastali już młodego chłopaka, rodzina Thomasów, opowiedziała o całej sytuacji, która dzieje się w ich domu, a po usłyszeniu tego, syn Walkera zrobił wielkie oczy i powiedział, że nie ma o czymś takim pojęcia, sprzedając tę posiadłość. Thomasowie zapytali, czy ojciec miał inne posiadłości, bo chcą ich sprawdzić, czy też w innych miejscach dzieją się rzeczy paranormalne, młody chłopak odpowiedział, że jego ojciec miał jeszcze stodołę na The Hollow Farm. Po usłyszeniu tego Thomasowie podziękowali chłopakowi i pojechali we wskazane miejsce, gdy już dojechali, dostrzegli dużą, starą czerwoną stodołę, ruszyli za wielkie wrota i je otworzyli, a w środku to, co zobaczyli, zszokowało ich natychmiastowo. Po wejściu do środka zauważyli na samym końcu stodoły biurko wraz z zeszytem na nim, a nad nim zawiśnięta wielka czaszka łosia, a po bokach końca stodoły palące się czaszki nieznanego obiektu. Thomasowie powoli weszli dalej za pomocą światła z latarki i otworzyli zeszyt i to, co zauważyli w środku jego, nie wiedzieli co powiedzieć. Po otworzeniu zeszytu ukazało się parę zaklęć, jedno było na strzelenie piorunu w jego dom po śmierci Walkera, drugie na spalenie domu po jego śmierci, trzecie na nawiedzenie domu po śmierci i czwarte, które brzmiało "Nawiedzaj mój dom co roku w dzień Hallowen do końca świata" - Thomasowie byli tak zszokowani, że zaniemówili, i właśnie wtedy do nich dotarło, że Benjamin Walker, nie chciał, aby ktoś zamieszkał w jego domu i go nawiedził na parę dni w roku, więc nikomu o tym nie mówił. Thomasowie również dostrzegli jakieś pismo na drugiej stronie zeszytu, więc odwrócili kartkę i zobaczyli małymi literami napis "Jeżeli chcesz anulować zaklęcie, pojedź na Easter Board Farm o trzeciej w nocy, stań przed kociołem i wypowiedz zaklęcie, które brzmi "Światło świeć, zniknij zły cień!". Thomasowie po przeczytaniu tego dostali gęsią skórkę i pojechali na wskazane miejsce, jako iż było już późno, zaczekali na wskazaną godzinę, stanęli przed kotłem i wypowiedzieli zaklęcie. Po wypowiedzeniu, przed oczami przeszła im gęsta mgła - wiedzieli, że to znak działającego zaklęcia, następnie od razu pojechali do swojego domu upewnić się, że wszystko wróciło do normy. Pierwszy dzień - cisza, spokój, drugi tak samo, trzeci również. Dotarło do nich, że w końcu rozgryźli tę zagadkę, jednak nagle ktoś puka do ich drzwi, Thomasowie otwierają, a w nich zastali sąsiadów, którzy przyszli zapytać się, czy dowiedzieli się, o to, co ich pytano, na co Thomasowie odpowiedzieli z osobna. Autoryzował: @Mefju4
  2. siner

    poszedl

    burek poszedł, został sultan
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Brak zainteresowania - lock
  5. idzie w dobrym kierunku już no jeszcze napisz pv co masz Dalej
  6. Dalej Napisz pv co masz Dalej
  7. siner

    siema

    Burek 190 Jakie kt? Pv
  8. wyczysc pv

    1. exe120
    2. siner

      siner

      napisz na dc moze bo dalej nie moge masz na moim profilu

       

  9. siner

    coś do 2kk!

    Szafa dsd na orzechach
  10. Witam, z tej strony Redaktor @siner z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania relacji z pożaru tuż koło 4Fight Dnia 13 października 2025 roku, doszło do podpalenia się traw, tuż koło biznesu o tematyce sztuk walk, jakim jest 4Fight. Patrol policji przejeżdżając obok, zauważyło unoszący się dym w powietrzu, więc postanowili zajrzeć. Po przyjechaniu na miejsce zauważyli bardzo szeroki pożar trawy, koło parkingu biznesu. Funkcjonariusze od razu zabezpieczyli teren, postawili odpowiednie do tej sytuacji znaki uprzedzające, że niedaleko jest miejsce niebezpieczne i żeby się tam nie zbliżać. Po zabezpieczeniu, policjanci wezwali straż pożarną. Po 10 minutach na miejsce dojechali strażacy na dwa wozy. Na akcji uczestniczyło łącznie 4 strażaków, wzięli swoje gaśnice i zaczęli gasić pożar. Gaszenie ognia zajęło 10 minut, co daje szybko zapewnioną bezpieczność dla innych graczy. Po zgaszeniu, sikawkowi załadowali swoje gaśnice na swoje wozy i pojechali na kolejne wezwanie. Dziękuje za przeczytanie tej relacji, zachęcam również do zapoznania się z innymi materiałami z mojego wykonania. Autoryzował: @og.ruddyy0
  11. sprzedam baze dla organizacji lub pod kolekcje 

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Witam, z tej strony Redaktor @siner z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania relacji ze zlotu organizowanego przez ekipę TURBO ZLOT. Dnia 12 października 2025 roku o godzinie 19:00 rozpoczął się zlot organizowany przez grupę osób zwaną TURBO ZLOT. Zaczynając od samego początku, to jak wspomniałem, zlot zaczął się o godzinie 19:00, gracze ogłaszali ogłoszenia na chacie ogłoszeń, że jest organizowany zlot i zapraszają na wspólną zabawę. Zlot odbył się na parkingu G1, czyli tam, gdzie zazwyczaj, dużo miejsca, każdy się zmieści. Na samym początku, czyli o godzinie, na którą był zaplanowany zlot, nie było zbyt wielu graczy, natomiast z czasem przybywało coraz więcej graczy, co doprowadziło, że jest również sporo pojazdów - tak też było, bo było ich aż ponad 50! Jest to bardzo duża liczba samochodów, bo ile pojazdów to tyle graczy, każdy ma swoją brykę. Przechodząc dalej, gracze się świetnie bawili, bo był prezenter radia 4Music, który prowadził audycje i porozstawiał głośniki. Po dłuższej chwili przyszło wyczekiwane ocenianie pojazdów. Oceniania zaczęło się o godzinie około 19:45, co pozwoliło na uzbieranie dobrej ilości graczy. Po ocenieniu pojazdów, które trwało, aż 50 minut, wygrani dostali skromną nagrodę w formie gotówki. Tuż po ocenieniu wszystkich pojazdów, ogłoszono pierwszych czterech wygranych, a po wynikach ogłoszono zakończenie zlotu, który zakończył się o godzinie 20:35. Główny organizator zlotu @kekap stworzył drabinkę i według niej brał po dwie osoby na środek, a gracze wybierali ładniejsze auto. Wygrany przechodził do kolejnej rundy, a wyniki wyglądają w następujący sposób: Runda 1 Gracz @PaoloBianchii z pojazdem Sentinelem, wygrał z graczem @silla oraz jego pojazdem Stanierem Gracz @WujekPozegnanie z pojazdem Itoku, wygrał z graczem @OG_Nikson oraz jego pojazdem Itoku. Gracz @Hezis z pojazdem Nagoya, wygrał z graczem @KubaDynamit oraz jego pojazdem Sultanem. Gracz @WARGA.tygrysek z pojazdem Comet Retro, wygrał z graczem @mlnk oraz jego pojazdem Comet. Gracz @myetek z pojazdem Oracle, wygrał z graczem @mendyx. oraz jego pojazdem Voodo. Gracz @WujekRafalek z pojazdem Manana, wygrał z graczem @Jestem_b4rtus oraz jego mojazdem Manana. Gracz @MarioCappucino z pojazdem Club, wygrał z graczem @trapczan oraz jego pojazdem Eurosem. Gracz @Matiku z pojazdem Bufallo DSD, wygrał z graczem @Koczek58 oraz jego pojazdem Bufallo DSD. Gracz @Kn1vx z motocyklem YPZ-900, przeszedł do kolejnej rundy, z powodu braku obecności na zlocie jego przeciwnika. Gracz @adiqq z pojazdem Oracle, wygrał z graczem @tomi8146 oraz jego pojazdem Oracle. Gracz @qowtt z pojazdem Cadrona, wygrał z graczem @izereks;]] oraz jego pojazdem Admiralem. Gracz @Pastex z pojazdem Perenial, wygrał z graczem @glasiss oraz jego pojazdem Perenialem. Gracz @swiezyhajs z pojazdem Blistą Compact, wygrał z graczem @Jizzy oraz jego pojazdem Burrito. Gracz @OG_Puker z pojazdem Sultan, wygrał z graczem @KubaDynamit, oraz jego pojazdem Sultanem, który zastąpił gracza @kar0linciaaa. Gracz @BADIXION z pojazdem Nagoya, wygrał z graczem @.:DonKretto:. oraz jego pojazdem Sultanem. Gracz @Dzak0b z pojazdem Yosemite Long, wygrał z graczem @Mefiu* oraz jego pojazdem Phoenix. Runda 2 Gracz @PaoloBianchii wygrał z graczem @WujekPozegnanie i przeszedł do kolejnej rundy. Gracz @WARGA.tygrysek, wygrał z graczem @Hezis i przeszedł do kolejnej rundy. Gracz @WujekRafalek, wygrał z graczem @myetek i przeszedł do kolejnej rundy. Gracz @Matiku, wygrał z graczem @MarioCappucino i przeszedł do kolejnej rundy, Gracz @adiqq, wygrał z graczem @Kn1vx i przeszedł do kolejnej rundy. Gracz @Pastex, wygrał z graczem @qowtt i przeszedł do kolejnej rundy. Gracz @swiezyhajs, wygrał z graczem @OG_Puker i przeszedł do kolejnej rundy, Gracz @BADIXION, wygrał z graczem @Dzak0b i przeszedł do kolejnej rundy. Runda 3 Gracz @WARGA.tygrysek, wygrał z graczem @PaoloBianchii i przeszedł do kolejnej rundy. Gracz @WujekRafalek, wygrał z graczem @Matiku i przeszedł do kolejnej rundy, Gracz @Pastex, wygrał z graczem @adiqq i przeszedł do kolejnej rundy, Gracz @BADIXION, wygrał z graczem @swiezyhajs i przeszedł do kolejnej rundy. Półfinały Gracz @WARGA.tygrysek, wygrał z graczem @WujekRafalek i przeszedł do kolejnej rundy. Gracz @BADIXION, wygrał z graczem @Pastexi przeszedł do kolejnej rundy, Finały Gracz @BADIXION, wygrał z graczem @WARGA.tygrysek. Wyniki wyglądają w następujący sposób. Gratuluję wszystkim wygranym! 1 Miejsce - @BADIXION (Nagoya) 2 Miejsce - @WARGA.tygrysek (Comet Retro) 3 Miejsce - @Pastex Perenial) 3 Miejsce - @WujekRafalek (Manana) Dziękuje za przeczytanie tego materiału oraz zachęcam zostawić coś po sobie. Autoryzował: @kvmykk.ogf
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin