Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. KRISU.

    [S] Turismo 1.6

    Kończe pracę o 23 to mozna wbic na mumble, discorda zgadać się, bo cie kojarze ;P Chyba, że ktoś przebije offke to wiesz
  2. Moze sie skusisz koleszko?
  3. KRISU.

    [S] Turismo 1.6

    Mam offke 2.6 MLN na teraz, która mnie najbardziej interesuje, ale zaczekamy do późnego wieczora
  4. KRISU.

    [S] Turismo 1.6

    ile na teraz, ile w ratach, jaki okres?
  5. KRISU.

    [S] Turismo 1.6

    Piszcie od razu za co
  6. KRISU.

    [S] Turismo 1.6

    spoko dorzuć kilo ziemniaków Fakt troche zawyżyłem cene, bo nie wiem ile to warte po powrocie 3 letnim ale jestem skłonny na negocjację.
  7. Napisz za co, ale wolałbym kaskę
  8. KRISU.

    [S] Hermes 2.2

    Model: Hermes ID: 39960 Pojemność silnika: 2.2dm3 Przebieg pojazdu: 3733km Dodatki: Są pokazane na zdjęciu poniżej. Cena: 2 MLN do negocjacji. Coś od siebie: - SS’y:
  9. Model: Rancher Long FBI ID: 47661 Pojemność silnika: 2.2dm3 Przebieg pojazdu: 22267km Dodatki: Są pokazane na zdjęciu poniżej. Cena: 3 MLN do negocjacji. Coś od siebie: - SS’y:
  10. KRISU.

    [S] Turismo 1.6

    Model: Turismo ID: 49731 Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: 7466km Dodatki: Są pokazane na zdjęciu poniżej. Cena: 3 MLN do negocjacji. Coś od siebie: - SS’y:
  11. oddajcie słynne rondo w LV :(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      @Kameleon. Było rondo na święta przez jakieś 2 godziny xD 

    3. grubyyo

      grubyyo

      Oddali rondo ale piękne 2heady zaczęli driftować wszystkim czym się da, dlatego ronda nie ma

    4. KRISU.

      KRISU.

      @grubyyo to ja sie do nich zaliczałem hahha

    5. grubyyo

      grubyyo

      No widzisz ale chyba nie driftowałeś kurierką XD

    6. KRISU.

      KRISU.

      @grubyyo nie, ale sweeperem juz tak ;D

  12. KRISU.

    Pokaż swoją twarz

    Powrót po prawie 4 latach, siemanko!
  13. KRISU.

    Pokaż swoją twarz

    Witam, dawno mnie tutaj nie było żyje tutaj jeszcze ktoś z czasów 2015-2016?
  14. Ktoś coś Amsterdam/Eindhoven w Piątek xd

  15. Takiego janickaaa

  16. 3 lata minęło jak jeden dzień 

    1. spokomichas
    2. BidoN

      BidoN

      Nie masz co wspominac? Lepiej swój serwer zmień

  17. KRISU.

    Pokaż swoją twarz

    siemanko, witam po 3 letniej przerwie halo, halo 4life pamiętam o was
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin