Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Witam dziś przychodzę do was z pomocą, ponieważ sytuacja wygląda tak, że program ShadowPlay nagrywa mi tylko obraz w 720p60, zawsze miałem 1080p60. Nie wiem w czym tkwi problem w ustawieniach mam wszystko poprawnie ustawione i nic. Na dole wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Z góry bardzo dziękuje.
  2. 22 Czerwca 2017, 14:28 >> Zabranie prawa jazdy graczowi KRISU. przez MrAsfurix, powód: Celowy taran (Ważne do: 22 Lipca 2017, 14:28) Również pozdrawiam.
  3. Twoja prośba została odrzucona!
  4. KRISU.

    Delete

    Twoja prośba została odrzucona!
  5. Twoja prośba została zrealizowana!
  6. Twoja prośba została odrzucona!
  7. KRISU.

    LOCK

    Twoja prośba została odrzucona!
  8. KRISU.

    ZR-350

    Twoja prośba została odrzucona!
  9. KRISU.

    LOCK

    Twoja prośba została odrzucona!
  10. KRISU.

    LOCK

    Twoja prośba została odrzucona!
  11. KRISU.

    @Lock

    Twoja prośba została odrzucona!
  12. KRISU.

    Infernus Cabrio

    Twoja prośba została odrzucona!
  13. Twoja prośba została odrzucona!
  14. Wyrażaj się ok? To co wyżej.
  15. Twoja prośba została zrealizowana!
  16. KRISU.

    Feltzer Cabrio

    Twoja prośba została odrzucona!
  17. KRISU.

    Premier Kombi

    Twoja prośba została odrzucona!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin