Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Tak jak obiecałem, że wlecę z czymś grubym to łapcie, strzałeczka! :angel:

  2. Siemanko! Tak jak obiecałem, że wlecę z dużym konkursem i przygotowałem dla was tym razem Uranusa. Pojazd jest warty około 160.000 PLN, więc warto brać udział! Co posiada pojazd? - Silnik benzynowy 1.6 - Felgi Wires ID 1076 (Czarne) - Spoiler ID 1146 - Wydech ID 1089 - Lampy o kolorze (███) - Podświetlany licznik o kolorze (███) Co trzeba zrobić żeby wygrać pojazd? - Polub ten post. - Zostaw na dole jakiś fajny komentarz. Kiedy wyniki konkursu? - Wyniki będą wtedy, gdy stwierdzę, że wzięła odpowiednia ilość osób w konkursie. Pozdrawiam oraz życzę powodzenia! Jak będzie wyglądało losowanie pojazdu? Administrator/orka RCON wylosuje numerek komentarza od 1 do X. X -(zależy ile weźmie osób udział w konkursie) Zdjęcia pojazdu:
  3. KRISU.

    Mod graficzny.

    Trzymaj: https://www79.zippyshare.com/v/9VwePzcf/file.html Pobierasz to, kopiujesz po czym wchodzisz tam gdzie masz zainstalowane GTA SA folder models i wklejasz zawartość (zastępujesz).
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Jest okej, ale mogło być lepiej.
  6. KRISU.

    Witam

    Witaj ponownie!
  7. KRISU.

    Elegy 2.2

    Sprzedane graczowi @B37.
  8. KRISU.

    Elegy 2.2

    LPG 75l, bak 35l z tego co pamiętam.
  9. KRISU.

    Elegy 2.2

    Dobry początek, ale ciut za mało.
  10. KRISU.

    Elegy 2.2

    Model pojazdu: ElegyID: 7869 (Pojazd 28 na serwerze)Pojemność silnika: 2.2dm3Przebieg pojazdu: 16000 km (?)Dodatki: Podane są niżej. Modyfikacje pojazdu: Spoiler (1146), atrapa nitro (1008), felgi (1079), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (RPR 75TM), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB. Cena: 720.000 PLN (do negocjacji).Coś od siebie: Pojazd posiadam kilka dobrych miesięcy i na pewno nie oddam za grosze. Oferty typu 600.000 tysięcy, będą ignorowane.SS’y:
  11. 1.5 MLN + Elegy 2.2 bez nitra, Sultan 1.6 Lampy, licznik UP1, UP3.
  12. Trzymaj się Jakub, kontakt jest.
  13. Jak się z tym czujecie, że jeszcze 13 dni i koniec wakacji? :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. mateuszaty

      mateuszaty

      A nawet mi o tym nie mów. :D

    3. Marcepand

      Marcepand

      Szczerze słyszałem, że mają być jakieś strajki więc na propsie byle do wigilii ;p

    4. dawidxek

      dawidxek

      Niepotwierdzone info z tymi strajkami, więc się nie nastawiajcie tak xd

    5. kubociak

      kubociak

      szczerze? ch****o fest

       

    6. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Wywalone :P Ja od ponad 7 lat wakacji nie mam, więc się przyzwyczaiłem XD

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin