Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. KRISU.

    Kupie 950pp

    Nie ten dział. @C
  2. Po co robiłeś x2 /reconnecty i wyzywałeś mnie kilka razy w reporcie? Żegnam takie osoby jak ty nie potrzebujemy.
    1. LiderR

      LiderR

      Batmana podkoszulka bo jesteś super suportem?

    2. KRISU.

      KRISU.

      2 minuty temu, LiderR napisał:

      Batmana podkoszulka bo jesteś super suportem?

      Haha dokładnie szkoda, że nie zielona. :P

    3. LiderR

      LiderR

      Bohater wjeżdża na rejon xd

    4. LuKi16

      LuKi16

      Mam taką samą koszulkę :D 

  3. KRISU.

    Pokaż swoją twarz

    Witam, witam to ten zły Support.
  4. Halo,halo odwalacze nadchodzę. ;]

    1. KilleR.

      KilleR.

      Idziesz odwalać? XD

       

    2. Grabsio311

      Grabsio311

      Przepraszam już nie będę, błagam tylko nie raptor

    3. s4_b5
    4. AveniK

      AveniK

      Omg wkońcu mogę pisać

  5. KRISU.

    To Koniec~ShorpY S4

    Powodzenia w życiu prywatnym.
  6. @KRISU. vs @Iguana (Jak ub dostaniesz)
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Eh jakie to jest piękne nie masz Supporta a gracze zaczynają już wyzywać oraz taranować. :P

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Lunaris*

      Lunaris*

      Zapisuj sobie nicki, za 3 dni się z nimi rozliczysz :) ;D

    3. Miksiu

      Miksiu

      Tak zawsze jest, na randze szacunek. Tracisz range większość osób ma Cię w.... :)Tylko 3dni wytrzymasz :D

    4. xAvenes*

      xAvenes*

      Krisu ty tylko 3 dni a co ma powiedziec bułeczka xD

    5. BuleczkaA.
    6. Adrian...

      Adrian...

      @BuleczkaA. już się zdążył przyzwyczaić. ;D

  9. KRISU.

    Odejście - BarteG

    Trzymaj się na każdego przychodzi pora.
  10. Super ale chyba nikogo to nie obchodzi.
  11. Dostałeś bana i już odchodzisz? Nie tędy droga.
  12. Najbardziej spodobała mi się pieczątka gracza @Hinox Dziękuje zgłoś się do mnie na serwerze po wynagrodzenie. @PromeK191 Również zrobiłeś ładną ale to nie mój styl. Tym samym otrzymasz nagrodę pocieszenia również zgłoś się do mnie na serwerze.
  13. Bardzo ładna,lecz mógłbyś zamiast kwadratu zrobić z tego kółko? :-)
  14. Nowy samochód trafił do komisu. Zapraszamy do obejrzenia. ;]

  15. Nick: KRISU. Rodzaj pracy: Pieczątka Wymiary: 300x300 Tematyka: Pieczątka z napisem SPRZEDANE Dodatkowe informację: Pieczątka ma mieć kolor czerwony. Sposób wynagrodzenia: Pieniądze w grze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin