Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Jak ktoś jescze nie widział to zapraszam. ;)

  2. Bardzo fajny pomysł mam nadzieję, że RCON się tym zajmie.
  3. Zapraszam również do oceny tego. ;) 

  4. Cześć, cześć dziś z nudów postanowiłem zrobić świąteczny panel logowania na serwer 4LIFE. Praca została wykonana w gimpie więc proszę o wyrozumiałość dopiero się uczę. Wiem, że w nie których miejscach jest coś krzywo lub źle wycięte, ale robiłem to na szybko. Wykonałem dwa rodzaje. 1. (Wersja niebieska) 2. (Wersja czerwona) Zapraszam do oceny. Zapraszam również też do ocenienia tego wątku.
  5. KRISU.

    Logo 4LIFE na Święta.

    Cześć, cześć dziś z nudów postanowiłem zrobić logo świąteczne na forum serwera 4LIFE. Jest to moja pierwsza praca w Gimpie więc proszę o wyrozumiałość dopiero się uczę. Wykonałem dwa rodzaje. 1. 2. Zapraszam do szczerej opinii. Zapraszam również też do ocenienia tego wątku.
  6. Najgorszy dzień za nami. :)

    1. HeGe

      HeGe

      Ta, ale dzień kończe z trzema jedynkami... ;(

  7. KRISU.

    Odejście

    Trzymaj się!
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Powodzenia w rekrutacji do San Andreas Police Departament. ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin