Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. KRISU.

    S4...

    Cześć : /
  3. No witam co tam jak tam? :D

    1. Hasha

      Hasha

      A no witam nic ciekawego same jakieś PKO BP piszemy na lekcji a jutro praktyki a u Ciebie ?

      P.S nie polecam być w technikum 2 klasa to jakaś porażka

    2. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      ty no nie wiem jak tam twoja

       

    3. Black.*
  4. Zapraszam :D

    1. Whit*

      Whit*

      skąd masz tą tabele kolorów ?

    2. M@g!czny

      M@g!czny

      @WhiteMEN skąd*

      @KRISU* a może przegustujecie z administracją żeby ta brama się zamykała podczas malowania? Moim zdaniem realniej 

    3. KRISU.

      KRISU.

      6 minut temu, M@g!czny napisał:

      @WhiteMEN skąd*

      @KRISU* a może przegustujecie z administracją żeby ta brama się zamykała podczas malowania? Moim zdaniem realniej 

      Takie rzeczy do @Bolek. :P

    4. M@g!czny
  5. Jest niewyraźna i ciężko się czyta. @EDIT Teraz jest idealna
  6. Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje. :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. AdiK..

      AdiK..

      W dniu 3.09.2018 o 08:00, HeGe napisał:

      Ja już w szkole... 

       

    3. dobek

      dobek

      ...najgorszy plan lekcji

    4. Dekoder.*
    5. PLEJSU.weed
    6. mcc

      mcc

      No mi już dał ,szkoła z językiem Hiszpańskim ,Niemieckim oraz Angielskim ....najs.

      Rozszerzona Chemia ,najs

  7. Aww jest ten klimacik 0:57 <3

    O której jutro macie rozpoczęcie roku szkolnego? 

  8. Może licytacja w ciemno mi się nie udała,ale pamiętajcie to jest tylko serwer nie ma co się załamywać to są tylko "wirtualne pieniądze" nie dadzą one wam jedzenia,picia tym czasem łapcie kozaczek tracka. <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Lunaris*
    3. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      co 500k za waldermara

    4. PeQe

      PeQe

      hahahhahahahahahahhaha i kto teraz nie ma 1kk hahahahahahah lambo jhahahahahaha

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Normalnie podchodzisz do bankomatu wyciągasz złoty przedmiot czyli kartę cyk cyk i masz jedzenie albo zapas jedzenia na dosłowny miesiąc  normalnie Krisu Real Life 

    6. Johnny*

      Johnny*

      Aj krisu nie żałamuj się, nie każdy umie losować. 

  9. Złotko zostaje u mnie Zamykam.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Za mało. Jeszcze jeszcze
  12. KRISU.

    Biały "Nigger" S2

    I kogo ja teraz będę prawkował? Trzymaj się.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin