Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Siemanko jak tam tydzień mija? :D

    1. Johnny*

      Johnny*

      No wiesz chodzę do podstawówki ide na browara po majmie i na szluge po przyrce jak facetka wkurzy, a tobie? 

    2. KRISU.

      KRISU.

      1 minutę temu, Jasiekk napisał:

      No wiesz chodzę do podstawówki ide na browara po majmie i na szluge po przyrce jak facetka wkurzy, a tobie? 

      Haha to fajnie tam masz. No jakoś leci powoli już dwie kartkówki były w tym tygodniu. ;3

    3. Grabsio311

      Grabsio311

      3 z polaka dziś wleciała :) 

    4. Adrian...
  2. Tła na chwilę obecną są niedostępne.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. KRISU.

    Teraz To Dowalił. . .

    TSA w akcji (Pozdro dla kumatych xd)
  6. Czy ja dobrze widzę? 300 tyś za jakiegoś flesha 1.8?
  7. KRISU.

    Konkurs o 100K

    Biorę udział. PID: 53520
  8. Włochy - Polska kto ogląda? :D

    1. TurystaPL

      TurystaPL

      Kiedy, co gdzie?

       

    2. KRISU.

      KRISU.

      1 minutę temu, TurystaPL napisał:

      Kiedy, co gdzie?

       

      Meczyk dziś o 20:35 :)

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Ty będziesz oglądać a ja bede se na kurierce zarabiać bo nie obchodzi mnie to że Polaki nasze rodaki z polskiej cebuli wyklęci sprzedazą mecz 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin