Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Co ma być to będzie :D

    1. Mirek_*

      Mirek_*

      Będzie, będzie ...

    2. CiasteK*

      CiasteK*

      oooo zawsze i wszedzie XD

    3. PeQe
  2. KRISU.

    McDonald

    Ładne szanuje
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. A może tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? ;]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Grzengol

      Grzengol

      Jak Ty mapy potrzebujesz jak po domu chodzisz, a co dopiero po Bieszczadach. :*

    3. KNX

      KNX

      Aleś go zjechał. 

    4. Grzengol

      Grzengol

      No co Ty Tobiasz na czitos prankach się nie znasz :/

    5. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      Ja tam będę 3 sierpnia :D

    6. AveniK

      AveniK

      I kto mi ku**a będzie warny za słowa dawał?! Inni bez poczuxia humoru odrazu mute 999d bma i ch*j

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie wiem czy wiesz kolego ale podczas służby takie zachowanie jest niekarygodne. Zachowałeś się jak typowy dzieciak. Już tutaj ja nie decyduje ale moim zdaniem takie coś nie powinno mieć miejsca we frakcji.
  8. KRISU.

    Koniec

    Cześć
  9. KRISU.

    Przechowywalnia LS

    Zdjęcia nie działają.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Zapraszamy już dziś o 18:00! :D

    1. Ra1n.

      Ra1n.

      a dzięki na pewno będe 

      :D

  12. Dziękujemy za wszystko @XQward mamy nadzieje,że wrócisz kiedyś do nas!
  13. Ktoś chętny dziś wieczorem na World of Tanks? :D

    1. Kacper^,^

      Kacper^,^

      Normalnie KRISU wieczorem zagramy, tylko muszę zaktualizować ;D

    2. AveniK

      AveniK

      Daj mi miejsce na aktualizacje i idziemy im wp********ć

  14. Jakoś spania nie mam ;>

  15. Półowa rzeczy skopiowana z tego poradnika.
  16. Powodzenia w rekrutacji na range  Support  <3

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin