Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Zapraszam dziś w nocy na fale eventów.

    -23:00 Derby.

    -23:30 Krwawe Derby.

    -00:00 Pościgowy.

    -00:30 Event Biegowy.

    Będziesz? Napisz na dole "będę" :4l::hah:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. hoZa

      hoZa

      nie mam prawka :cc

    3. AdiK..

      AdiK..

      Mogłeś podać tylko godzinę rozpoczęcia- wąski zakres czasu sobie postawiłeś. :P Będą opóźnienia na moje.

    4. WhiteNigga*

      WhiteNigga*

      ouu bardzo chętnie wpadnę :D 

    5. AveniK
    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Będziemy robić maraton na autostradach i duzo ludzi będzie biegać ? 

  2. Owszem @BartusieQ*999 był na zlocie który robiłem ja i pomagał mi.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Gratulację nowi Cadeci! :)

    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      dzieeeeeeeeeeeeeki essasito

    2. Luxcus
    3. AveniK

      AveniK

      Jakbym chcial to ja bym tam juz leader byl

  8. Hehe ja się chyba z tobą nie muszę witać. Codziennie na czacie organizacji się widzimy!
  9. Jest klimacik <3 

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Hahaha takie imprezy to się rozumie  <3

    1. AveniK

      AveniK

      Cipu cipu- leńka,

      Cipu cipu laj,

      Wiatr gondolą lekko buja,

      Ona trzyma go za ch**a.

      ~ @AveniK 2k18 

  12. Powodzenia w rekrutacji do San Andreas Police Departament! ;)

    1. Frixo

      Frixo

      Dzięki, może się przydać ;-) 

    2. dobek
    3. AveniK

      AveniK

      Wbijam i zrobie z wami porządek kurła jego mać

  13. KRISU.

    Bye

    Elufka mordeczko kontakt jest kiedy lecim po next vaca?
  14. Jestem ciekawy ile poleci banów na tej licytacji :D

  15. KRISU.

    Licytacje w ciemno

    No i to się rozumie @Bolek.'uś
  16. Zawsze chciałem ciebie mieć, moje słowa to nie fake te intencje nie są złe, nie, nie będziesz moją ex.
    Nie trafiłaś na fake love jeijejej <3

    1. Krystiano'

      Krystiano'

      Chcę Ciebie na zawsze, nie tylko chwilowo. Jesteś tą właściwą, która nosi moje logo <3

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin