Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. 300k kasa, ile by cie interesowalo i zapodaj ss jakis
  2. jester i gamma 1.4 trade
  3. Naprawa mostu w stanie San Andreas
    Brali udział:

    @BezzY. @aphonix @KGMM1Demsi @cycuu. @SkibidiOhioRizzler @Czitos* @Smite @Najk*

    Dziękuję również graczowi @AVG.AntyUkraina za wsparcie.

    Pozdrawiamy wszystkich kopaczy z kopalni.

     

    wqeUekf.png

     

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      prawdziwy górnik by nie opuścił na tak daleko kopalni

    2. BezzY.

      BezzY.

      Super, że nasza mała społeczność wyrzutków z kopalni może zrobić coś dobrego dla miasta! 

    3. cycuu.

      cycuu.

      Polecam sie na przyszłość 

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. aphonix

    Lock

    Zależy ile dopki
  6. aphonix

    Lock

    no już lepiej zdecydowanie, ale trochę jeszcze brakuje także dalej z ofkami poproszę, pv możesz napisać co masz
  7. aphonix

    LOCK

    750 trade z twoją lekką dopką
  8. ej podoba ci sie to gta sa? bo dla mnie całkiem spoczko

    1. Desterek

      Desterek

      ja mam wywalone mordo na 20 letnia gre 

    2. aphonix

      aphonix

      respektuje twoje stanowisko użytkowniku @Desterek

  9. Aha, sprzedawałem to dwa miesiące temu to nikt powyżej 100k nie dawał , 201k ps
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin