Skocz do zawartości

aphonix

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez aphonix

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. No fajna ofka, napisz co masz pv To samo co kolega wyżej Póki co lecimy dalej z offkami
  3. Dalej Dalej Pv możesz napisać co tam masz, póki co dalej
  4. Model: Infernus ID: 15662 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 54k km Dodatki: **KLIK** Cena: Proszę o poważne oferty Coś od siebie: Witam mam na sprzedaż Infernusa elektryka pierwszego na serwerze. Set złocisty, kiedyś unikatowy bak benzyny 75dm. Jeżeli oferty mnie zaciekawią, to pójdzie do nowego właściciela. Jeśli zawiodę się na słabych ofertach, to Infernus przekibluje u mnie następne lata. SS’y:
  5. aphonix

    .

    12 trade jak masz na dopke
  6. Wchodzenie na ostatnią pozycję na serwerze - błąd serwera ;D

  7. Jak coś to bana od @spokomichas nie dostałeś przez wbijanie na last pozycje tylko za skakanie na głowy, wtedy ja byłem któremu w ten sposób uniemożliwiłeś wykampienie domku, przez to że skoczyłeś na głowę między mnie a innego gracza i zacząłem sie ruszać to ciebie na dół spychało. Następnym razem doinformuj się za co był ban jak nie jesteś pewny. Jak będzie trzeba to i klipy odkopie bo mam to na pewno. A jeżeli myślisz że bugowanie to wbijanie na lasta to trochę beka z Ciebie. Ja kampiąc już prawie 2.5 roku i przez ten czas nie raz spływały na mnie skargi, reporty za takie sytuacje i wszystko było rozpatrzone na moją korzyść bo to nie jest żadne bugowanie. Sam pytałem się po pierwszym reporcie na mnie za taką sytuację tego samego admina i kilku innych czy na pewno nie ma kary za tego typu rzeczy - no i zgadnij jaka była odpowiedź. 

    PS. Zaraz po tym jak na pierwszy domek na Las Barancas wbiłeś faktycznie na lasta od razu repsa na ciebie przyjął @spokomichas i powiedział że nie może za to ukarać. Długo jednak nie trzeba było czekać na twoje kolejne przewinienie bo za kolejne max 30 min.  obok wygasał inny domek, przez który to dostałeś bana - jeszcze podczas rozmowy z adminem kiedy przedstawiałem mu dowody na to że wbiłeś na lasta.

    Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia i trochę pomyślunku! :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. eksperto

      eksperto

      Wracając bo us layout klawiatury mnie ugotował. Daj logi, nagrania cokolwiek.

    3. eksperto

      eksperto

      Ja też moge uznać że konsultowałem się z każdym rconem. Tylko co z tego skoro nie mam na to poparcia w dowodach 

    4. aphonix
    5. spokomichas
    6. eksperto
  8. aphonix

    .

    1.3 trade za inną bazę
  9. Garaże SF id od 960 do 963
  10. aphonix

    Lock

    160100 oferuję
  11. @CzebanyJarnuch @K_R_U_K_ @Przezegnanie
  12. fajna offka, jeszcze trochę i domek zmieni właściciela dalej
  13. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 530 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Rockshore West, Las Venturas Cena: oferty SS’y: Imgur: The magic of the Internet Sposób kontaktu: forum, serwer, discord fefecio Coś od siebie: Fajny dom sporo miejsca ładna lokalizacja.
  14. Żaden unikat, wcześniej były z takimi zbiornikami normalnie w salonie 100k na start
  15. aphonix

    Lock

    To jeszcze nie to
  16. aphonix

    Lock

    Jeszcze trochę brakuje
  17. Już nie, poszedł w obieg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin