Tak, przyznaję się do przebicia owemu graczowi opon, spowodowane to było zagrożeniem życia moim, jak i innych funkcjonariuszy. Przy DM działa się akcja, nie raz pisaliśmy do nich, aby się rozjechali/rozeszli, oni napierali na swoje i mówili, że nic nie robią, podczas odholowywania pojazdu, rozpętała się "wojna", laweta SAPD, nie mogła spokojnie odholować pojazdu, ponieważ była rozstrzeliwana przez graczy, którzy ustawiali się na murkach, czy za autami w czym również ty brałeś udział. Co do stania na drodze wiedziałeś o tym i mogłeś mnie na spokojnie ominąć, lecz ty wolałeś z całej "pety" wjechać we mnie. Moja reakcja na takie typu sytuacja jest taka nie inna, ponieważ wiem, że gracze, którzy przeproszą lub napiszą po prostu zwykłe "sory", zrobili to niechcący, lecz od Ciebie nic takiego nie zobaczyłem.
Chciałbym się odnieść również do tego; @c0veR nie widziałem że stoi i był prawie na środku drogi.
To w końcu nie widziałeś mnie, czy widziałeś mnie. Jeśli mnie nie widziałeś skąd możesz wiedzieć w którym miejscu na tamtą chwilę stałem? A jeśli mnie widziałeś dlaczego mnie nie ominąłeś? tylko wjechałeś z dużą prędkością we mnie.