Witamy wszystkich bardzo serdecznie, pragniemy poinformować, iż dnia 13.02.2019 otwieramy przetarg na stworzenie nowego loga Radia 4MUSIC. Liczymy na to, że znajdziemy osobę, która podejmie się tego zadania i wykona pracę. Liczymy na fajne i pomysłowe logo. Oczywiście, spośród wszystkich osób, które wyślą loga, wybierzemy jedną, która wygra ten przetarg i to jego logo będzie wizytówką naszego radia. Dla zwycięzcy będzie nagroda pieniężna na serwerze ( kwota będzie imponująca dla każdej osoby). Loga możecie wysyłać w komentarzach pod tym tematem lub w prywatnej wiadomości do mnie. Temat będzie otwarty do 16.02.2019.