Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. Model: Premier ID: 45702 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 370 km Dodatki: wlot - maska (1005), spoiler (1139), wlot -dach (1006), stereo, felgi (1074), wydech (1019), moduł UP1, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Czekam na oferty w odpowiedziach Coś od siebie: Mam nadzieję, że autko znajdzie nowego właściciela. SS’y: https://imgur.com/a/TGo8MBf
  2. 06.04.2019 Z przyjemnością informujemy, iż @Matjus zostaje awansowany na range Światowej Klasy Prezenter. Z przyjemnością informujemy, iż @kolin2310 oraz @flex. zostają awansowani na range Zawodowy Prezenter. Z przyjemnością informujemy. iż @VENOMEQ oraz @Pawi. zostają awansowani na range Doświadczony Prezenter. Z przyjemnością informujemy, iż @KacperDyszka, @Bartaz007, @Ar0n, @Filip03PL, @BluntSoldier21, @s383k zostają awansowani na range Prezenter Radiowy.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. To FAME MMA JEST JEDNYM SŁOWEM ŻAŁOSNE. 

    Kogo na sędziego posadzili to nie wiem. M-A-S-A-K-R-A.

    NIE wiedziałem, że dostaje sie punkty od sędziego, za dostawanie strzałów na twarz.

    1. ven1kz
    2. Matjus

      Matjus

      FameMma według mnie to farsa :) 

    3. KubsoneK.ogf

      KubsoneK.ogf

      Jako iż ćwiczę boks to na nasze i według naszych sędziów walkę wygrał by Don Kasjo od niego zobaczyliśmy bardzo piękna walkę a sędziowie szkoda gadać  i przy okazji R.I.P 50 ziko

    4. Namik209

      Namik209

      Tak samo przy walce Ryby z Filipkiem. Ucieczki od przeciwnika nie są wcale punktowane, za to nacieranie na przeciwnika i jego ucieczka jest odbierana jako Dodatkowe punkty. Rybę uratowała pierwsza runda i wszystkie kicki, które sprzedawał na lewą nogę Filipka. 

       

      Co do walki Polak vs Kasjo - ;D

      Plus, tak jak osoba wyżej - również ćwiczę boks, dopiero zaczynam, a pewny byłem, że Kasjo to wygrał....otóż nie! 

    5. NVXER

      NVXER

      tak jak napisalem u siebie, gapili sie na tylki ring girls

  7. Licytacje w ciemno i zwykłe
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Pallaside- 5k

    Malczyński- 8k

    Linkiewicz- 10k

    Taxi Złotówa- 5k

    Kasjo- 8k

    Krycha- 7k 

    Mnich- 5k

    Filipek-5k 

    1. Grabsio311

      Grabsio311

      Zobaczymy, czy ja uwalę na Polaku czy Ty na kasjo xD.

    2. MaciekMaster

      MaciekMaster

      Pożyjemy zobaczymy :) , nie życzę nikomu źle, ale mam nadzieję, że kurs na Kasjo mi wejdzie a nie Tobie na Polaka. 

  11. 24.03.2019 Z przykrością informujemy, iż Prezenter Radiowy @krejzowsky odchodzi z radia na własne życzenie.
  12. 18.03.2019 Z przyjemnością informujemy, iż Stażysta @Shiruu zdaje egzamin kończący szkółkę z wynikiem 80%. Jednocześnie zostaje umieszczony na randze Młodszy Prezenter.
  13. 17.03.2019 Z przyjemnością informujemy, iż Stażysta @BluntSoldier21 zdaje egzamin kończący szkółkę z wynikiem 80%. Jednocześnie zostaje umieszczony na randze Młodszy Prezenter. Z przyjemnością informujemy, iż Stażysta @s383k zdaje egzamin kończący szkółkę z wynikiem 80%. Jednocześnie zostaje umieszczony na randze Młodszy Prezenter.
  14. Masakra!!! ;];] ,,KOLEGA" z frakcji.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      SAFD na dzień dzisiejszy to stan umysłu.

    3. BidoN

      BidoN

      Przez takich konfidentów dobre ziomki patrzą na świat zza krat..

    4. cheerry
    5. Mvti

      Mvti

      Dokładnie Masakra.

    6. GrunteK

      GrunteK

      To jest smieszne pisac skarge ma ziomka z frakcji bo napisal "Pal gume" tak sie sklada ze bylem swiadkiem tego zdarzenia, ten Michal i ten drugi zachowywali sie poprostu jak jakies małpy na sluzbie, biegali po mechu skakali mi po aucie pisali glupoty i wtedy @Speczi. Napisal im zeby mnie zostawili, ale oczywiscie im to nie pasowalo :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin