-
Postów
1 158 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez MaciekMaster
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
To FAME MMA JEST JEDNYM SŁOWEM ŻAŁOSNE.
Kogo na sędziego posadzili to nie wiem. M-A-S-A-K-R-A.
NIE wiedziałem, że dostaje sie punkty od sędziego, za dostawanie strzałów na twarz.
-
Haha +1
-
FameMma według mnie to farsa
-
Jako iż ćwiczę boks to na nasze i według naszych sędziów walkę wygrał by Don Kasjo od niego zobaczyliśmy bardzo piękna walkę a sędziowie szkoda gadać i przy okazji R.I.P 50 ziko
-
Tak samo przy walce Ryby z Filipkiem. Ucieczki od przeciwnika nie są wcale punktowane, za to nacieranie na przeciwnika i jego ucieczka jest odbierana jako Dodatkowe punkty. Rybę uratowała pierwsza runda i wszystkie kicki, które sprzedawał na lewą nogę Filipka.
Co do walki Polak vs Kasjo -

Plus, tak jak osoba wyżej - również ćwiczę boks, dopiero zaczynam, a pewny byłem, że Kasjo to wygrał....otóż nie!
-
tak jak napisalem u siebie, gapili sie na tylki ring girls
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Pallaside- 5k
Malczyński- 8k
Linkiewicz- 10k
Taxi Złotówa- 5k
Kasjo- 8k
Krycha- 7k
Mnich- 5k
Filipek-5k
-
Masakra!!!
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)
,,KOLEGA" z frakcji.
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
-
o boże...
-
Dokładnie Masakra.
-
To jest smieszne pisac skarge ma ziomka z frakcji bo napisal "Pal gume" tak sie sklada ze bylem swiadkiem tego zdarzenia, ten Michal i ten drugi zachowywali sie poprostu jak jakies małpy na sluzbie, biegali po mechu skakali mi po aucie pisali glupoty i wtedy @Speczi. Napisal im zeby mnie zostawili, ale oczywiscie im to nie pasowalo