Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. Z przykrością informujemy, iż Stażysta @CzarnyDolareK!* zostaje wyrzucony z radia.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie będzie mnie ludziska do piątku na serwerze. Wszystkie sprawy jakiekolwiek, które będziecie do mnie mieli, piszcie na forum. 

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. MaciekMaster

    Hotring Racer A

    Mi nie przypadł wyjątkowo do gusty, może vmaxem i stylem jazdy nadrobiłby to.
  8. Ktoś ma jakiś pomysł jak najszybciej pozbyć sie grypy lub jakiegoś cholernego wirusa?

  9. Wytrwać do końca tygodnia i wakacje :)<3 :D 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Emiljusz

      Emiljusz

      Jeszcze tylko biologię poprawić i Bajlando

    3. ven1kz

      ven1kz

      18 minut temu, Emiljusz napisał:

      Jeszcze tylko biologię poprawić i Bajlando

      XD

    4. MaciekMaster

      MaciekMaster

      @Emiljusz najgorszy przedmiot jaki istnieje, coś wiem o tym. 2 klasa Liceum, rozszerzenie MASAKRA!!!

    5. TheTomson

      TheTomson

      Jeszcze 2 tygodnie i wakacje... co ja gadam ja już od połowy maja mam wakacje :D

    6. mxcioo.redd
  10. MaciekMaster

    Cześć. :)

    Siemanko ziomeczku. Wracaj do TSA i 4MUSIC.
  11. 03.06.2019 Z przyjemnością informujemy, iż @.Jack kończy egzamin z wynikiem pozytywnym i zostaje w radiu na randze Młodszego Prezentera.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. 29.05.2019 Z przykrością informujemy, iż @xLoveHaze.* ( MaRecki) zostaje wyrzucony z radia z powodu otrzymania kary serwerowej. Z przyjemnością informujemy, iż @Shiruu ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym i tym samym zostaje on Młodszym Prezenterem.
  15. Ten kraj jest jednym słowem NIENORMALNY. Ludzie głosując na PIS sami sobie robią pod górkę. Najlepsze jest to, że na nich głosują przede wszystkich stare berety, które nie myślą o przyszłości młodych ludzi. Potem wielkie zdziwienie, że młodzi wyjeżdżają. 

                                Dobranoc

    1. Pokaż poprzednie komentarze  20 więcej
    2. Jojtek01

      Jojtek01

      Zapraszam do Wielkiej Brytanii. 

    3. BluntSoldier21

      BluntSoldier21

      zgadzam sie z @Jojtek01 Multikulti kraj. Zasilek zawsze jakis dadza, pracujesz i zarabiasz dobre pieniadze, podatek nie jest wysoki. Tylko tera ten walony brexit i UKiP wygrywajacy wybory do europarlamentu XD

    4. MaciekMaster

      MaciekMaster

      Zobaczymy jak będziesz wracał jak wyjdą z Unii

    5. Lewy98

      Lewy98

      @hoopak Jaki kryzys, źle nie było, te nasze obecne Partie zrujnują Polskę. Co od 2010-2015 roku zrobiło PO w Polsce ? NIC, nawet drogi jakie były takie są. Co PiS zrobił od 2015 do teraz ? Też nic. Tylko rozdają pieniądze na lewo i prawo żeby kupić wyborców. PO znowu obiecuje i nic nie robi.
      Potrzeba kogoś nowego, nowej Partii, kogoś mądrego a nie Debili którym zależy tylko aby dojść do władzy.

      Najlepiej ku**a było za komuny i tyle :P, Ludzie mieli pieniądze lecz w sklepach nie było, a teraz w sklepach jest ale ludzi nie stać.

       

      A noi jeszcze każdy miał pracę i musiał pracować a nie idzie za zasadą "500+ dają to się ruchają"

    6. hoopak

      hoopak

      Nie było źle? Na świecie było... I akurat to pamiętam całkiem nieźle. Nie chce mi się odpierać argumentów, że nic nie zrobili, bo jednak coś tam porobili. Widzę chociażby na przykładzie Łodzi i tego jak się zmienia.

  16. 22.05.2019 Z przykrością informujemy, iż Młodsi Prezenterzy @Yuno. (stary nick: oof) oraz @MuminQ odchodzą z radia na własne życzenie. Powrót tylko przez rekrutacje.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin