Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Moim zdaniem ceny są średnie. troszkę za wysokie. Dajcie jakieś auta, w stylu: savanna, sandking. Jednak np. remingtona, infernusa i turismo nie można dawać bo gospodarka się zniszczy
  3. Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: A wpadajcie do MaciekMaster69 Czy kanał jest używany minumum 3 razy w tygodniu?: TAK/NIE Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE
  4. Krzysiu mam nadzieje, że ostatnia sytuacji nic nie bedzie miała odbicia w życiu realnym, jak sie spotkamy. Narka Namiś
  5. Nie ma to jak wylecieć z frakcji i dostać czarną listę za napisanie,, XDDDDD HAHAHA". ŻAŁOSNE. Takie jest traktowanie właśnie graczy. Wyrzuciliście mi i daliście na black liste za nic. Napisałem swój status i nawet nie wiedzieliście o co chodzi,ale oczywiście Baker on wie wszystko, co chciałem przekazać. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  15 więcej
    2. Lampi

      Lampi

      i tak jestes konfiturą

    3. MaciekMaster

      MaciekMaster

      @Lampi konfiturą to jesteś ty i ten cały twój SQUAD 

    4. Lewanek*

      Lewanek*

      hahahahahaha to sie leczy

    5. Lampi

      Lampi

      Może ssy dasz na mnie jak na pw pisałeś? :D

    6. ThanKs.ogf
  6. MaciekMaster

    Hejtujemy

    @Jojtek01 @KRISU. @Iguana @FreshuTM @pawlowski @xXxNeQxXx @Jxliaa.kj @Shiruu
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Z całego serca pragnę przeprosić najlepszego supporta na serwerze @Namik209. Zaistniała naprawdę bardzo niemiła sytuacja, którą bardzo serdecznie ja sam staram się załagodzić indywidualnie z Namikiem, jak również cała reszta organizacji Legwany. Krzysiu, w tym miejscu bardzo serdecznie Ciebie jeszcze raz przepraszam z całgo serduszka, pamiętajmy również, że gra nie jest najważniejsza, a to co razem przeżywa się w realnym życiu. Pamiętam, jak kiedyś razem latało się na orlik grać w piłę albo również razem chodziliśmy do klasy. Nic nie odda nam tego wspólnie spędzonego czasu. Przed wszystkim nie odda nam tego jakiś serwer MTA. To co jest w realnym życiu nie odwzorcujemy w grze, ani na odwrót. JESZCZE RAZ CIĘ PRZEPRASZAM W MOIM IMIENIU JAK RÓWNIEŻ CAŁEGO ZARZĄDU.

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Mam Infernusa 2.0, UP1,UP2, Licznik różowy, lampy fioletowo-różowe, FV, atrapa nitra, CB Radio, Wykrywacz fotoradarów, Ogranicznik. Czekam tylko na dobrą ofertę. Napewno nie oddam go w słabej cenie
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. ZAPRASZAM WSZYSTKICH DZISIAJ BARDZO SERDECZNIE NA MOJE AUDYCJE:

    1. od 10:30 do 11:30

    2. Od 22:00 do 22:30

    1. Jojtek01
    2. Doma*

      Doma*

      Ehh pewnie jakaś stypa i głos wykastrowany :D

      Nie polecam

    3. MaciekMaster

      MaciekMaster

      XDDDD NO PEWNIE MORDO. Raz mnie chciałes wyzywać na mumblu, ale powiedziałeś że nie teraz bo rodzice w domu. Beka z Ciebie na całym serwerze. Pozdrawiam środkowym paluszkiem.

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. ZAPRASZAM DO OCENY MOICH AUDYCJI 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin