Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaciekMaster

  1. W Biedronce dzisiaj pyszna promocja <3 :) 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. KRISU.

      KRISU.

      Dokładnie tak Macieju, byłem właśnie przed chwilą. 

    3. stefan009
    4. BlackN1nja*

      BlackN1nja*

      @stefan009 kupujesz 12 piw a 6 najtańszych piw masz za darmo

    5. MaciekMaster
    6. Johnny*

      Johnny*

      ku**a a ja wczoraj 20 harnoldów kupywałem po normalnej cenie... Trzeba było mówić wcześniej 

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Login z serwera: MaciekMaster69 Nick z serwera: MaciekMaster ID pojazdu: 39324 Na jaki wariant chcesz zmienić: Chciałbym wariant, abym pod shiftem mógł otwierać i zamykać dach.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Model: Stinger ID: 44277 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 7757km Dodatki: felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Bad Boy), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: 2500000 do nego Coś od siebie: Super autko, tylko wsiadać i jeździć. SS’y: https://imgur.com/a/BY0i27f
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Czy ma ktoś fajny pomysł na RGB auta, gdy lampy są w kolorze ciemny niebieski?

  13. Model: Infernus ID: 39324 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 11413km Dodatki: atrapa nitro (1008) 70 DOŁADOWAŃ, stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( MASTER ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: 3300000 PLN do negocjacji, możliwa wymiana Coś od siebie: Co ty dużo mówić. Auto z najwyżej półki na serwerze. Bez nitra jedzie 270 km/h, z nitrem 324km/h. SS’y: https://imgur.com/a/qonbbJG
  14. Nick z serwera: MaciekMaster Nick używany na Mumble: MaciekMaster Ilość godzin przegranych na serwerze: 3161h Nazwa kanału:RichZone ( bez hasła) Nazwa podkanałów: -Członkowie RichZone -Zarząd RichZone Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Chcę hasła do tych dwóch podkanałów, do głównego nie chcę posiadać hasła. Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak Coś od siebie: Liczę na jak najszybsze założenie kanału na platformie głosowej mumble. Hasła wysyłam w prywatnej wiadomości na forum do @Lukasz1393.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Imprezowych, melanżowych ze znajomymi wakacji Wam życzę, ale pamiętajcie również o swoim bezpieczeństwie. Spędźcie te wakacje z najbliższymi oraz rodziną, komputer w tym czasie nie jest najważniejszy. 

  17. Czy ktoś mi powie o co chodzi z tym że wcześniej miałem stale 61 FPS, a teraz skacze mi z 40 FPS na 3 FPS, 20,6 i tak dalej. Ktoś wie o co chodzi? @ZbyK.gg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. fusend

      fusend

      Zasoby serwerów usuń 

    3. MaciekMaster

      MaciekMaster

      Działa ale jak mam to robić za każdym razem to idzie wnerwienia dostać. Mam nadzieję, że serwer zostanie naprawiony. 

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      każdy marzy o tym żeby serwer był w pełni sprawny i bez lagów i zwiech 

    5. ENOMEK.
    6. .szybki

      .szybki

      @MaciekMasterpolecam usunąć zasoby serwerowe i pobrać je na nowo. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin