Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No to ten tego, Żegnam was.


beenet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas i na mnie. przegrałem na serwie ponad 1000 godzin. Przez ten czas poznałem dużo osób które może o mnie nie zapomną(mam nadzieje). No co mam powiedzieć było miło ale się skończyło. Z bólem serca odchodzę ale nie mam wyboru. :(

Wymienię kilka osób z którymi mam dobre wspomnienia 

@arrow222 Rozwijaj tą organizacje dalej mam nadzieje że zostawisz mi vlidera :D, i mnie nie wywalisz. dzk mordo za wszystko co dla mnie zrobiłeś.

@AroM2K  Wbij w końcu na serwa i pomóż przy org, dzk za ten czas spędzony na serwie z tobą.

@WhiteNigga*  Rozwijaj się w tych sapd, wpadnę na jakiś pościg do cb, Byłeś spoko modrą, oddaj mu te 25k :)

@Kozixon Zrobiłeś źle pisząc ta skargę ale nie wnikam, Dzk za spędzony czas na serwie i skakanie z mc lawetą :D

@Wiesi3k. Dzięki za danie mi szansy w SARA, mam nadzieję że jak kiedyś wbije to będziesz miał atmina :D

@Rycha.  Może dużo nie graliśmy że sobą ale, dzk za pomoc na serwie :D

@GrubyStachu Dzk mordo za ten czas spędzony na serwie, A  to co wczoraj zrobiłeś to serio był  kozak sprawa. :D

@[Sw0jaK]  Dzk za spędzony czas na serwie, opiekuj się moim waltonem.(uważaj na upa)

@xHyper  Czas spędzony z tobą i Swojakiem to niezapomniany czas :D Dzk za wszystko i dbaj o kloca :D

@Grabsio311 Dzk za pomoc na serwie, ogarnij neta i wracaj :D 

@TeamForEver Dzk mordo za wszystko, dbaj o blady :D

@Szewczyk Dzk za wszystko :D 

@Matjus Dzk za to że jak dostałem tego bana to,pisałes mi co mam robić :D 

No i oczywiście całą organizacje Exiled  <3<3<3 

A teraz kilka osób z którymi mam jak małe wspomnienia 

@Orbit @DanieK @MajSterTHC @PerPani @KamQu  @lawly111 @MaciekMaster @Blaki:]  @Oshei*998 @Stuba  @szadek @AdaSkoo  @Pitu.. @pawlowski 

Wiem że i tak nikt mnie nie zapamięta :(

Dziękuje całej administracji.

Każdy by powiedział że szkoda czasu ale nie na waszym serwie :D

Jeżeli o kim zapomniałem a na pewno to zrobiłem to przepraszam :(

Do Kiedyś  

 

 

Edytowane przez beenet
<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziena za wszystko @beenet pamiętaj ze zawsze mogę do cb podjechać :D pamiętam ten dzień kiedy cie z @arrow222 zapoznałem i gre moją odwróciło o 360 stopni :( 

Napisz mi na Fb powód jeżeli można oto prosić.

Pamiętaj, jesteśmy w kontakcie.

Trzymaj się i powodzenia, dąż do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin