Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[PROPOZYCJA] Dodanie dodatkowych opcji tuningowych.


Patolog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, możecie mnie kojarzyć z serwera jako Patolog, ale nazywam się Norbert. Chciałem zaproponować klika ciekawych dodatków na serwer w celu urozmaicenia wspólnej rozgrywki. Gadałem z @KRISU. na ten temat i powiedział, ze spoko pomysł.

Na aktualnych zlotach królują auta z lampami, unikaty lub po prostu drogie auta, co skutkuje bardzo małymi szansami na wygrana zwykłego gracza. Moim pomysłem jest dodanie komponentu umożliwiającego modyfikowanie szerokości rozstawu kół oraz ich pochylenia tzw. negatywu. Pozwoliłoby to nie tylko urozmaicenie serwera, tuningu ale też mogłoby pomóc wygrać zwykłym graczom ugrać lepsze miejsce na zawodach, nie ukrywajmy ale dobre spasowanie negatywu z glebą i fajnego tuningu wizualnego robi robotę :D.

Drugą propozycja nad jaką myślałem jest dodanie czegoś w stylu dodatkowego upa, mianowicie zmiany kąta skrętu. Bardzo przydatne by to było w autach do driftu lub gorzej prowadzących się. 

Poniżej wrzucam zdjęcia dla poglądu:

Spoiler

GTR.jpg.467944f7c64ac72f28d3a59d47c28ab6.jpgNissan.jpg.1c91a0102f61f373542711078b7ad957.jpg

@DeltaRon @ZbyK.gg @Zebra @Lukasz1393 @Bolek.

Edytowane przez Patolog
Oznaczenie RCONów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Minotaur napisał:

Ja bym dodał jeszcze do tego kolorowy dym spod opon i to podświetlenie spod samochodu co mamy w GTA V i mogę umierać szczęśliwy.

To niejest Disney land czy jakis serwer do odwalania nikomu to niepotrzebne bedzie to psuło tylko podmianki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin