Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z WerkaGamerka


Drasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

vZnPPMl.png

Dzienkobiett.png


Witam wszystkich, z tej strony Zastępca Dyrektora Drasiek. Dziś chciałbym wam przedstawić wywiad z @WerkaGamerka. Miłego czytania!


 

Drasiek: Witam, z tej strony Zastępca Dyrektora Drasiek z Redakcji 4 Life News. Czy mógłbym zająć chwilkę i przeprowadzić z Panią wywiad?

WerkaGamerka: Oczywiście.

Drasiek: A więc na początek opowiedz nam coś o sobie.

WerkaGamerka: Mam na imię Weronika i nie dawno skończyłam osiemnaście lat. Chodzę do drugiej klasy technikum na kierunek technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Wybór był taki, ponieważ interesuję się fotografią i poniekąd ten profil temu sprzyja.

Drasiek: Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

WerkaGamerka: Przeważnie w wolnym czasie oglądam seriale i filmy. Kiedy, dopisuje pogoda to, spaceruje i przy tym fotografuję. No i oczywiście też gram w różne gierki.

Drasiek: W co, oprócz MTA, pogrywasz?

WerkaGamerka: Na obecną chwilę gram w Call of Duty, Sims 4 i Minecraft.

Drasiek: Skąd pomysł na nick WekraGamerka?

WerkaGamerka: Na serwerze miałam grać 4fun i nie przykuwałam uwagi do wymyślenia konkretnego nicku, tak też powstał on pochopnie w rymie do zdrobnienia mojego imienia.

Drasiek: Jak trafiłaś na serwer i co cię skłoniło, żeby na nim grać?

WerkaGamerka: Trafiłam na serwer za namową chłopaka. Z początku mnie to nie kręciło, ponieważ to był mój pierwszy raz z takim typem gry, ale po czasie spodobało mi się to i jestem teraz gdzie, jestem.

Drasiek: Czy początki były dla ciebie trudne?

WerkaGamerka: Początki gry nie były trudne, ponieważ nie brałam gry na poważnie. Jeździłam pierwszymi autami z pracy dorywczej na giełdę i z powrotem. Miałam trochę obawy wstępując w szeregi frakcji, jednakże teraz jestem na wysokim stopniu i poza tym prowadzę również organizację.

Drasiek: Co aktualnie sprawia ci przyjemność, grając na serwerze?

WerkaGamerka: Jest to głównie spędzanie czasu na służbie oraz rozmowa z osobami z frakcji.

Drasiek: Powiedz jak, rozpoczęłaś swoją przygodę z frakcjami na serwerze?

WerkaGamerka: Tutaj też dostałam się za namową chłopaka. Z początku nie byłam do tego przekonana, jednak po czasie stwierdziłam, że warto spróbować.

Drasiek: Co cię skłoniło do wyboru frakcji SAPD?

WerkaGamerka: Już chłopak do niej należał od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że chciałabym być w tej samej frakcji.

Drasiek: Jak oceniasz atmosferę we frakcji?

WerkaGamerka: Nie spodziewałam się, że można zawrzeć takie fajne relacje. Bardzo lubię rozmawiać z tymi osobami, śmiać się, żartować. Gdybym miała odejść z frakcji to najbardziej by mi tego brakowało.

Drasiek: Czy pełnienie służby SAPD jako kobieta jest utrudniająca?

WerkaGamerka: Nie jest. Wydaje mi się, że gracze nie traktują mnie jakoś wyjątkowo, co prawda często się zdarza, że ktoś podczas służby mnie podrywa, ale też spotykam osoby, które nie kierują się nickiem i piszą do mnie jak do płci męskiej.

Drasiek: Dobry kontakt masz ze współpracownikami frakcji?

WerkaGamerka: Myślę, że z większością osób mam dobre stosunki i jak już wcześniej, wspominałam bardzo dobrze, dogaduję się z to osobami.

Drasiek: Czy planujesz w najbliższym czasie zmienić frakcje?

WerkaGamerka: Na razie nie mam tego w planach.

Drasiek: Ostatnie dwa pytanka. Jakie masz plany odnośnie dnia kobiet?

WerkaGamerka: To już zależy od mojego chłopaka

Drasiek: Kogo chciałabyś pozdrowić?

WerkaGamerka: Wszystkich czytających ten wywiad oraz całą frakcję SAPD.

Drasiek: Dziękuje ci za poświęcenie mi chwili.

WerkaGamerka: Również dziękuję.

 


Zastępca Dyrektora @Drasiek

Edytowane przez Drasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 00:22, Drasiek napisał:

 

 

Drasiek: Powiedz jak, rozpoczęłaś swoją przygodę z frakcjami na serwerze?

WerkaGamerka: Tutaj też dostałam się za namową chłopaka. Z początku nie byłam do tego przekonana, jednak po czasie stwierdziłam, że warto spróbować.

Drasiek: Co cię skłoniło do wyboru frakcji SAPD?

WerkaGamerka: Już chłopak do niej należał od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że chciałabym być w tej samej frakcji.

 

 

To drugie pytanie raczej zbędne w tym wypadku, ale wywiad całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin