Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zaległe oficjalne S4.


Grabsio311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

Jak już kiedyś pisałem, zawdzięczam Ci to, że dalej grałem na serwerze po otrzymaniu potężnie długiego mute'a, którego zdjąłeś. Dzięki za wszystko, mordo. Trzymaj się, na kazdego przychodzi pora ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że kontaktu jakiegoś super nie mieliśmy to chciałbym Ci podziękować za to, że dorzuciłeś swoją cegiełkę na korzyść serwera. Dziękuje Ci również za to, że mogłem chociaż chwile pojeździć twoimi pojazdami oraz z tobą popisać. Powodzenia w życiu, niech się wiedzie jak najlepiej, trzymaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 23:36, mxcioo.redd napisał:

siema kubus, czekam na kolejne odejście napisane bo to już 3 chyba w tym roku

W tym roku 1, w tamty było 1 i powrót, ale tak naprawdę od 1 marca 2019 roku bodajże nie było konkretnego powrotu, gdy opuściłem range. Wróciłem wtedy po ponad pół roku na może miesiąc tak konkretnie, potem znowu wypalony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin