Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wakacyjna Przygoda


Alaneczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vwPE3Le.png
Witam, z tej strony Redaktor @Alaneczek. Dzisiaj przedstawię wam mój pierwszy artykuł na temat “Wakacyjnej Przygody”. Zapraszam do przeczytania.

0rv2c1J.png

Pewnego upalnego, wakacyjnego dnia, rodzina Olimp wpadła na pomysł wyruszenia w góry, lecz musieli obudzić niesfornego syna, który przesiedział całą noc, grając w gry.
Syn z początku był zaskoczony decyzją rodziców, lecz szybko się ogarnął i spakował na czekającą go przygodę.

7DPb8x5yCHdzshyA1Isixy1ol5JCRQbDsX9YkwFTxJUPqH_rKfj9bS3San7r7AGRTxEST808HSMsxAdTFkNRmNF3knlnTpdYq0W1Lriidfm_LHapZpmfjqfbB-sTtYT0qUFbS0Jw

yHoIo2FlinEc_crMEaaH4kkyVzTUqht7Rbm2nI7hQGLspL0k-ju8PzjMwIgBD4P6k66uPuMXQb09O7BF0cFmi9u6AjzT2y_lesWAU2myhqbvhT4Z1tp0qGpbrl6TEqjARP0RbKma

0rv2c1J.png

Droga rodzinie Olimp zajęła sporo czasu, z racji, iż mieli długą drogę w góry, lecz wycieczka przebiegała zgodnie z planem.
Mount Chiliad słynie ze stromych dróg, ale Olimpom nie było to wielkim wyzwaniem, ponieważ wyruszyli na wycieczkę pojazdem terenowym.

1-R3fIEFXbTuoTbhsqQTTrIi6yTfkDkp5MHpHm8blltUXmmtUZZjZb5pDWDjVFCfmeQr4118156w2vRgI9wbvsBs2htn6uCdkk1c_vRgU1vfckEz8wD64gpfIqOkBowgLLrIpMR3

0rv2c1J.png

Po dotarciu do celu rodzinka mogła odpocząć w świeżo wynajętym domku w górach, lecz niedługo po przyjeździe planowali wjechać na szczyt samej góry i to jeszcze wieczorem.

1icFELVw352AMaDA-x_ifQvM9BykTWHidz1gC9yvEFjR9HvX_x9UYNkpWqFbVnBu9htJQqTRG3Aauz9qkxmurpYhR4REgtrdAb0bTYn0tJq7ocBuE4v48jMMLTs6aTRhckjhvDFb

0rv2c1J.png

Nadszedł wieczór, czas wyprawy na sam szczyt góry. Była to jedna z trudniejszych tras, szczególnie na pojazd marki Huntley, ale rodzina Olimp nie bała się trudności, jakie na nich czekają i postanowiła podołać wyzwaniu.

gB0QIBcwm1OdnLChqmvdNoEB4wSScyfrjdE5od0eIj4aM2X-aLj6bTTC5JrzR1wemVJa4QxXmsqF-YjaPMz_LCQSQsTSYV65a0aMMaW0_ywCvlfXda6r3vs2VaWR3IhrvUPLBtSQ

0rv2c1J.png

Wjazd na szczyt pochłonął wiele czasu i każdy potrzebował chwili odpoczynku, w pewnym miejscu ojciec, Alan Olimp postanowił zrobić zdjęcie żonie i synowi.

OTt0aqr-XVj_vcMyi5WbP_MZj2klh1XhHxFEtKuBu7Vbl3WtMVd_aIlwx37GH1wzCAl71lrZV1u9BkIiuU0l3U80YWvBY_az7Al6tajLwUQr0K6Xb1jNRdhnZovc36rvyZZFspGz

0rv2c1J.png

W końcu na szczycie góry Chilliad rodzinka mogła nareszcie podziwiać piękne widoki, lecz po chwili Pogotowie Górskie sprowadziło ich na ziemię.
Opowiedzieli, że nadciąga groźna burza i muszą jak najszybciej uciekać.
Rodzina Olimp tak spieszyła się z wyjazdem, że nie sprawdzili dobrze prognozy pogody i musieli szybko wracać do wynajętego domku, ponieważ tak jak ich poinformowało Pogotowie Górskie, nadciągała niebezpieczna burza.

1qPai0-bmPQ3QsIAuUbEdmi3FPVf4VLR794UQMop0ukYrRok3p6zlEq6anCNj50ymJd1oc38iosAFaNFpjhBYfrM_VPq-GcvHD7xReSlXlZxUNeWrVmfrEO-SyS_AU_bpMUw-fg2

L4FqSNuLMaM-aD5fihN2K9IxTnoeAlCx2fnq7wE1uYnjEMnLMTk47MnJUV-vxpFM87m9vZC5lgb4V-awAPbHIRGOwndZTph1KAjGoyNkANeZuivtCBiixTLlkUQbHQAJzurWgW4W

0rv2c1J.png

Po natychmiastowym powrocie wszyscy zaczęli się śmiać ze swoich błędów, iż mogło się to skończyć inaczej, gdyby nie Pogotowie Górskie, które pędziło poinformować o nadciągającym zagrożeniu, gdyby nie oni, mogło ich tu nie być.
Rodzina wyciągnęła lekcję z tej wycieczki, że na każdy wyjazd muszą się porządnie przygotować i sprawdzać jak zaskoczą ich warunki pogodowe.

sPAmu_5F1G0SwuVWO05maZc9k0aY0tis2N1JZ4n2Mei0fwrfUBzcyWQcPuSV5shDQZ9TCN1bQJvaNBo2adTYVvWho9eFbV5VxWPa-h3uvXZXt5pqeToIpceuw3SxWVTp-6ZArcYO

0rv2c1J.png

Mam nadzieję, że będzie to przestrogą dla rodzin planujących tegoroczne wakacje, nigdy nie jesteśmy pewni, jak może zaskoczyć nas pogoda, dlatego zawsze porządnie się przygotujcie na wspólne wyjazdy.
Dziękuję za przeczytanie artykułu, dziękuje także za pomoc frakcji SAFD, oraz organizacji Olimp.
vwPE3Le.png

Przygotował dla Redakcji Prasowej 4Life News

Redaktor @Alaneczek

 

Edytowane przez Alaneczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 17:19, Alaneczek napisał:

ale Olimpom nie było to wielkim wyzwaniem, ponieważ wyruszyli na wycieczkę pojazdem terenowym.

Ale dla rodziny Olimp nie było to wielkie wyzwanie.

W dniu 29.06.2020 o 17:19, Alaneczek napisał:

z racji, iż mieli długą drogę w góry, lecz wycieczka przebiegała

Lecz nie potrzebne :D

 

 

Tak to dobrze, tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Deilo napisał:

Ale dla rodziny Olimp nie było to wielkie wyzwanie.

Lecz nie potrzebne :D

 

 

Tak to dobrze, tak trzymaj

Tutaj chciałbyś narzucić mi swój styl pisania, tak jak byś ty to napisał, cieszę się, że pokazujesz jak to może wyglądać ale ja tego nie zmienię i będę wciąż pisał tak jak ja uważam za słuszne. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alaneczek napisał:

Tutaj chciałbyś narzucić mi swój styl pisania, tak jak byś ty to napisał, cieszę się, że pokazujesz jak to może wyglądać ale ja tego nie zmienię i będę wciąż pisał tak jak ja uważam za słuszne. Dzięki

Nie narzucić, tylko wskazać błędy które zarząd nie poprawił. Wskazanie ich nie ma na celu nikogo urazić, a wręcz przeciwnie wygląd stylistyczny poprawić. Lecz jeżeli błędy w artykule są i mają być

1 godzinę temu, Alaneczek napisał:

będę wciąż pisał tak jak ja uważam za słuszne

To oznacza fakt, złego wyszkolenia pracowników w redakcji ;)

Uczyli mnie i ciebie na pewno, żeby poprawiać istniejące błędy. 

Nie wspomnę o tym, że artykuł jest promowany. Artykuł z błędami.

Edytowane przez Deilo
Autokorekta ze słowem na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Deilo napisał:

To oznacza fakt, złego wyszkolenia pracowników w redakcji ;)

Uczyli mnie i ciebie napewno, żeby poprawiać istniejące błędy. 

Od błędów i szkolenia nie jesteś ty i tak z innej beczki, piszę się "na pewno". Miłego dnia i liczę, że nauczyłem czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin