Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie z serwerem...


KarpiuFred
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, tak jak w tytule, kończę z 4lifem po 3latach, i ogólnie raczej z MTA. Przemyślałem sprawę i postanowiłem opuścić serwer raczej na zawsze. Chciałbym wszystkim podziękować, ludziom z którymi mogłem pograć i z tymi co miałem przyjemność pogadać na discord,mumble czy teamspeaku.

@Dudziak - Dzięki za chwilę z tobą, takie jak ekskluzywne wożenie ludzi limuzyną :D Życzę ci powodzenia w prowadzeniu organizacji 8Mile, czasami pewnie wbiję pogadać na discord. Kontakt raczej się nie urwie.

@Eryk55 - Eryczku, szacun za to,że potrafiłeś rozbudować taką organizację. Z tobą też raczej kontakt się nie urwie, w ETS2 i CS 1.6 trzeba grać po nocach :D 

@Ciastkowy* - Powodzenia w rozwijaniu własnej organizacji, dzięki za rozmowy przeprowadzone na discordzie, rozwijaj swój majątek dalej. 

@BuciorTM*  -Trochę ze sobą gadaliśmy, wiaderko, powodzenia w nowej organizacji jako V-Lider.

@Kacperix3  -Powiem ci,że chyba przekonałeś mnie na kupno ns sody jako dirt hah :D

@Dubaj @Wydymiarz - Gadało i się grało z wami wybitnie w MTA jak i lige. (dubaj wbij diament) :D Może coś kiedyś pogramy?


@Gryczuu - Zbieraj kasę i w końcu kup tego tunera o którym kiedyś mówiłeś.

@FactoRy - Życzę ci powodzenia w TSA, do corsy dalej lej ruskie paliwo :D Może kiedyś się spotkamy, daleko nie ma.

@LuKi16 Fajnie się na donicy jako pasażer jeździło :D 



Dziękuję też całej administracji, która pilnuje serwera, dzięki za prawka i muty, które czasem denerwowały, ale dało się przeżyć. 
Dziękuję także za możliwość zagrania na tak rozwiniętym serwerze. 
Dzięki wszystkim graczom, za spędzony z wami czas na serwerze!

Ode mnie to już raczej wszystko, może raz na rok wbiję na pół godziny, a od dziś to czas na zajęcie się życiem realnym, znajomymi, rodziną.

Trzymajcie się, z fartem!



 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin