Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie z serwerem - Filip_*


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak już niektórzy wiedzą dostałem perma na serwerze. Niektórzy będą się cieszyć, niektórzy nie, cóż. Na serwerze przegrałem 3 lata, nie żałuję żadnej godziny, którą spędziłem na tym serwerze. Poznałem dużo osób, z którymi fajnie się grało, fajnie się rozmawiało na mumble. Na serwerze byłem w frakcjach SAMD, SAFD, TSA, SARA. W owych frakcjach poznałem wiele super osób. Na serwerze spędziłem prawie 3200 godzin. Teraz wymienie osoby, z którymi mi się fajnie grało. Jeśli otrzymam na serwerze ub, to na pewno wrócę, lecz nie wiem kiedy. Na serwerze nie dostałem kary przez miesiąc, a szkodnika dostałem. Nie rozumiem tego, ale cóż.

@k0pek. - Dziękuje Ci za wszystko, za nasze rozmowy na mumble, discordzie. Dziękuje Ci za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Nauczyłeś mnie podstaw handlowania pojazdami, dzięki Tobie osiągnąłem na tym serwerze więcej niż myślałem, że osiągnę. Kontakt mamy <3

@sqah - Tobie również dziękuje za odwalanie, taranowanie siebie nawzajem. Spędziłem z tobą na mumble bardzo dużo godzin, bardzo dużo przegadaliśmy. Dzięki również za organizacje, którą razem mieliśy. Kontakt mamy zawsze możesz pisać, trzymaj się!

@TheSzef* - Poznałem się z Tobą w akademii SAMD w 2018 roku. Na mumble również dużo gadaliśmy, jesteś super osobą, powodzenia w życiu!

@Aris - Dziękuje za rozmowy na mumble, discordzie. Kontakt jest jak coś to pisz. Jesteś super osobą, powodzenia w życiu!

@Veeito - Poznaliśmy sie w TSA, jesteś super osoba. Dziękuję za pościgi, akcje na dm, rozmowy na mumble. Powodzenia w życiu realnym! 

@k0niex - Dziękuję za pościgi, akcje na DM. Powodzenia w życiu prywatnym i na serwerze.

@Mihau. - Dzięki za ocenianie RGB aut, spoko sie z tobą pisało. Powodzenia! 

@AdixoneQ_* -Dzięki za rozmowy na mumble, powodzenia w życiu.

@Szkodnik.Szymrek7 -Dzięki za pościgi, akcje na DM odwalaczu, pilnuj się abyś nie dostał BMA. Powodzenia na serwerze i w życiu prywatnym.

@Aszak. - Dziękuje Ci za tworzenie organizacji, rozmowy na mumble. Jesteś spoko osobą, powodzenia na serwerze i w życiu realnym.

@Fabian.. - Czasem gadaliśmy na mumble, dzięki za akcje z SAPD na DM, trzymaj się!

@V0jtuS.bot - Fajnie się robiło pościgi, dzięki za akcje, powodzenia w życiu szefie!

@Daxsik. - Dzięki za rozmowy na mumble, wspólne odwalanie. Powodzenia!

@PerkuleZ. - Dziękuje za rozmowy na mumble, dostań się w końcu do twej wymarzonej frakcji SAPD, powodzenia w życiu i na serwerze

@Macio717 - Dziękuje za egzamin w SAMD, dziękuje również za przyjęcie mnie w jej szeregi. Powodzenia na serwerze i w życiu!

@FullaN - Dziękuje za pościgi, akcje na DM i za rozmowy na discordzie. Powodzenia w życiu i na serwerze!

@TheRogal19 - Dziękuje za wszystkie wymiany, powodzenia na serwerze jak i w życiu.

@Romek. - Dzięki za pościgi i akcje na DM, powodzenia w życiu, oraz na serwerze.

@HrazY - Lansowanie się infkami na mechaniku XD, dzięki za rozmowy na mumble, pościgi, akcje na DM, powodzenia w życiu i na serwerze.

@Princessa* - Jedna z najlepszych członków administracji, dziękuje za eventy oraz za mute :P, powodzenia na serwerze i w życiu!

@Veon - Dziękuje za pościgi, powodzenia na serwerze i w życiu.

@AqUaZ - Dziękuje również za pościgi, powodzenie w życiu i na serwerze.

@Adamox10 - Miałem kupić od Ciebie Flasha, nie wyszło. Dziękuje za rozmowy na mumble, powodzenia w życiu

@Seqqu - Ajj, też dostałeś bana ale na 3 dni, hah. Dzięki za wszystkie pościgi i akcje na DM. Powodzenia na serwerze oraz w życiu

@jestemkotem - Dziękuje za akcje na DM, rozmowy na mumble. Powodzenia w życiu i na serwerze.

@Rifex60cm - Dzięki za rozmowy na mumble, trzymaj się!

@ProLek$i - Dzięki za mapki, za rozmowy na discordzie i akcje na DM. Powodzenia w życiu i na serwerku!

@QumiK^,^ - Dziękuje za szansę w organizacji, niestety nie wyszło za dobrze. Powodzenia na serwerze w zarządzie SAPD oraz w prywatnym życiu!

@KomeCik - Dzięki za rozmowy na mumble, powodzenia w życiu i na serwerze!

@Fox. - Dziękuje za rozmowy na mumble, za wspólną służbe w SAMD. Jesteś na prawdę spoko osobą, powodzenia w życiu i na serwerze. Kontakt mamy!

@KeveS - Dziękuje za rozmowy na mumble, patrole w SAMD. Nigdy nie zapomnę sytuacji na służbie z jednostką do 10 minut XDD. Powodzenia w życiu jak i w SAMD! Jak coś to pisz, kontakt mamy!

@Nyxen - Dziekuję za rozmowy na mumble, wyjazdy na event jako Redakcja 4Life News. Dzięki za patrole w SAMD oraz za wyjazdy na wypadki. Powodzenia w życiu i na serwerze! Kontakt mamy!

@Dwiso Dziękuje za rozmowy na discordzie, na mumble! Jesteś również spoko osobą. Kampienie na Eleganta, obliczanie kiedy on będzie - to był HIT XD, kontakt jest jak coś to pisz!

@KapitanKox(prawdziwy) - Dziękuje za rozmowy na mumble, wyjazdy na wypadki i patrole. Powodzenia na serwerze jak i w życiu!

@matrxx503 - Dzięki za rozmowy na mumble, służbe w SAMD. Trzymaj się i powodzenia w życiu jak i na serwerze!

@TheArasik. - Dzięki za strzelanie się na DM, powodzenia w życiu i na serwerze!

@Minotaur* -Dzięki za rozmowy na mumble, za służbę w SAMD oraz za wspólne patrole. Powodzenia w życiu i na serwerze!

@[BOT]WhiteShadow - Ojj, najlepszy negocjator na serwerze XD, powodzenia w życiu i na serwerze!

@Argen - Dziękuje za wczorajszą pomoc! Powodzenia w życiu!

@OwOc - Dziękuje za rozmowę na discordzie, nie chciałeś mi sprzedać elegy! Powodzenia w SAPD i w życiu!

@LuKi16 - Najlepszy administrator serwera, dziękuje za udzielenie wywiadu, powodzenia na serwerze i w życiu!

@XQward - Dziękuje za każdą pomoc na serwerze, jesteś najlepszym członkiem RCON, powodzenia w życiu i na serwerze!

@Bilu. - Dzięki za strzelanie się na DM, sorki za prowokacje. Powodzenia w życiu jak i w prowadzeniu organizacji!

@CAT - Trzymaj się grzybek, dziękuje za rozmowy na mumble, powodzenia!

@Perfecto* - Powodzenia w TSA, jesteś spoko osobą, kontakt mamy jak coś to pisz!

@GOLDX - Dziękuje za patrole w SAMD, kontakt mamy jak coś to pisz!

@MFifa - Dziękuje za szanse w biznesie, organizacji. Powodzenia w rozwijaniu biznesu oraz w życiu.

@Kryszka - Dziękuje za służbę w TSA, za rozmowy na mumble, powodzenia w życiu!

@SzukamKobiety - Dzięki za rozmowy na mumble, było spoko, potem zaczęłą się spina. Powodzenia w życiu oraz na serwerze.

@dzejsbond - Dzięki za rozmowy na mumble, oraz sprzedanie mi Elegy, powodzenia na serwerze i w życiu.

@skrzynka* - Dziękuje za rozmowy na mumble, pościgi i akcje na DM. Powodzenia na serwerze i w życiu!

@beezy. - Dzięki za rozmowy na mumble, powodzenia na serwerze i w życiu

@Nudzio. - Dziękuje, że mi nie zabierałeś prawek kiedy widziałeś jak skracałem ;D, dzięki za reakcje na forum, powodzenia na serwerze i w życiu!

@Kacperix3 - Mimo, że dałeś mi bana to i tak Cie szanuje. Powodzenia w życiu oraz na serwerze. 

 

Jeśli o kimś zapomniałem, to przepraszam, lecz było bardzo dużo osób przez te trzy lata.

Gracz Filip_* został/a zbanowany/a przez Kacperix3, powód: Szkodnik ( perm )

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Filip_*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Nie spodziewałem się, że takie słowa padną z twojej strony patrząc na wszystkie wydarzenie, które w jakiś sposób nas łączyły. Każdy z nas kiedyś zakończy tutaj grę prędzej czy później. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin